Şimdi Ara

PSP alacagim lütfen yardim arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben bu hafta içerisinde psp alacagım internette araştırdım gercekten harika birşey fakat su iso oyun konusuna cok kafam takıldı simdi alıpta ortada kalmıyım ben psp ye orjinal oyun alabilecegimi sanmıyorum internetten iso oyunları indirecegim fakat versiyon konusu falan warmış ya neyse kısacası sizce psp almalımıyım almamalımıyım?aldıktan sonra verisyonu falan uymazsa iso ya ortada kalırmıyım kalmazmıyım? saygılar simdiden sagolun cevaplar için

• ve birde psp slimmi aliyim yoksa normal psp mi farkları nedir?tekrar sagolun cvplar için
  • alacağın yerde versiyon yüklenir ve sende internetten indirdiğin oyunları bi güzel oynarsın.

bence slim al.bütçen yeterse.aradaki fark ise slim dahai nce daha hafif birde tv out kablosu varmış.bende çok fazla detaylı bilmiyorum.
  • peki hangi versiyonu yükletiyim? sonra ugraşmıyım evde
  • 3.71 M33 versiyonunu yüklet netten indirdiklerini bu versiyon oynatır
  • tamam çok teşekkür ederim
  • ya peki ben bu psp yi teknosadan alacam bi zararı olurmu versiyon falan
  • sakın teknosa'dan alma.hem eski kasa hem pahalı hem de müşteri memnuniyeti yok.
  • zaten eski kasa alacagım ben müşteri memnuniyeti niye yokmus anlamadım?babamın canon fotograf makinasını ordan aldı gayet memnun
  • teknosa'nın fiyatı sana uygun geliyorsa ve ordan memnunsanız alın.

şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekorok

zaten eski kasa alacagım ben müşteri memnuniyeti niye yokmus anlamadım?babamın canon fotograf makinasını ordan aldı gayet memnun

ürünle ilgili bir sorun yaşarsan ne demek istediğimizi anlarsın.allah adamı tekonsanın eline düşürmesin.satana kadar onmların memnuniyet anlayışış.
  • ya benim sorunum versiyon simdi kutunun üstünde yazıyomu versiyonu?yani sonradan düşürebilirmiyim bunu demek istedim,ayrıca izmirde satılan bidiginiz bi yer warmı teknosa hariç?söyleyin ordan alayım varmı bilen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.