Şimdi Ara

## Inno3D'den Overclocklu GeForce 8800GT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Inno3D'den Overclocklu GeForce 8800GT ##

GeForce 8800GT çeşitliliği hızla artmaya devam ederken firmalar saat hızı arttırılmış modeller hazırlamayı da tam gaz sürdürüyorlar. Ülkemizde yeni distribütörü ile bir süredir ciddi bir hareketlilik içinde olan Inno3D, standart modelin yanı sıra saat hızı arttırılmış bir GeForce 8800GT Overclock Edition modeli de hazırladı. Firmanın yeni modeli Nvidia'nın GeForce 8800GT için belirlediği standart gpu ve bellek hızları olan 600/1800MHz yerine 650MHz gpu ve 1900MHz bellek saat hızları ile gelmekte. Ayrıca ekran kartının kutu içeriğine "Tomb Raider" oyunu da eklenmiş durumda. Çift DVI ve HDTV desetekli TV çıkışına da sahip olan ekran kartının ülkemiz pazarına gelip gelmeyeceği bilinmiyor ama ürünün yurt dışı satış fiyatı 260-280$ aralığında olduğu ifade ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 2 Kasım 2007; 15:35:42 >

• bence 650 mhz ler alınmaz 700 e çıkarılmış olanlar varken.tabi kendi oc yapacak arkadaşları buna katmıyorum.stok sogutma dışında

sogutma kullanan 700 mhz oc li modellerden birini alacagım.

haber için teşekkürler...

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 2 Kasım 2007; 15:36:32 >
  • firmalar iyi ce alisti ha bu ise

herkes artik oc edition cikariyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: 307_Aslan

bence 650 mhz ler alınmaz 700 e çıkarılmış olanlar varken.tabi kendi oc yapacak arkadaşları buna katmıyorum.stok sogutma dışında

saygılar...

Bende ayni sekilde düsünüyorum. Stok fani söküp elimdeki zalman vf900 ü takarim diye düsünmüstüm ama o da desteklemiyormus 8800gt yi. Evga dan alicam kartin oc lisini. Fani da artik zalmandan ileride alirim.
  • Herşey bir kenarada o fan için para alcaklar mı? Öyle afilli bir fan yaptıklarına göre fiyatını da ekleyecekler
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

firmalar iyi ce alisti ha bu ise

herkes artik oc edition cikariyor

Overclocklu modellerin skorları önde olunca "hazır paket" bu karların potansiyeli artıyor. Sonuçta biraz daha performans için kendi overclockla uğraşmayacaklar, hazır almışken biraz daha fazla verilim daha iyisi peşindeler. Yemek + sos misali bir pazarlama stratejisi
  • Biri bu fx57 yi durdursun.abi senin sırrın ne çok merak ediyorum.seni bilgisayar başında düşünemiyorum.nasıl bir hal içindesin.lütfen pc başında iken bir fotonu koyarmısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

Biri bu fx57 yi durdursun.abi senin sırrın ne çok merak ediyorum.seni bilgisayar başında düşünemiyorum.nasıl bir hal içindesin.lütfen pc başında iken bir fotonu koyarmısın.

O artık bir cyborg
  • abi bence bu üretim serinin gtslerini felan beklemek lazım..8800gt dx10.1 mi şimdi ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: 307_Aslan

bence 650 mhz ler alınmaz 700 e çıkarılmış olanlar varken.tabi kendi oc yapacak arkadaşları buna katmıyorum.stok sogutma dışında

saygılar...

Stok soğutma dışında fan kullanan palit ve sparkle ın calibresi var diye biliyorum ben calibreyi bekliyorum ama duruma göre değişebilir aslında 65nm olan gpu oc lu model dahi olsa stok fanla bir sorun yaratmaz zotac ın amp edition ını da fena değil inno3d firmasının kartları her zaman daha ucuz olmuştur ama bu markaya pek sıcak bakmıyorum alırsam sparkle leadtek xfx veya zotac markasından birini alırım
  • aslında oc cu arkadaşlardan alınacak ufak ipuçlarıyla firmaların yaptıkları 50mhz lik artışı siz kendiniz de yapabilirsiniz.45nm olduğu için 800e kadar gider diye düşünüyorum.ama fan takılınca hayvani hızda olacağı belli
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

aslında oc cu arkadaşlardan alınacak ufak ipuçlarıyla firmaların yaptıkları 50mhz lik artışı siz kendiniz de yapabilirsiniz.45nm olduğu için 800e kadar gider diye düşünüyorum.ama fan takılınca hayvani hızda olacağı belli

65 nm kart ve şu ana kadar firmaların çıkıtığı en yüksek hız 700 mhz
  • kendiminde oc editionunu çıkarıcam beynim sulandı yaf hangi kart kimindi hangi firma oc yapıyor hangisi yapmıyor
  • Şuana kadar ki tüm GT'lerin yeşil PCB ile gelmesi dikkat çekici.Zira siyah PCB'li GT'lerde görmüştük.Mesela INNO3D bu modelde siyah PCB'yi tercih etse albenisi daha fazla olurdu..
  • Şık bir görünüm aslında biraz taraftarlarada oynanın zamanı geldiya üreticilern şöyle güzel bir BJK, GS veya FB amblemli olsa Aziz Başkan sana sesleniyorum bunuda hallet be baba
  • İnno firmasının standart 8800GT kartı var mı yaa?
  • bu oc editionlar falan çıkıyoda evga nın 670 /1900 700/2000 versiyonlarının yorumlarını okuduğum kadarıyla kartlar çok ısınıyormuş oyun içinde 90 dereceyi hatta geçeni rapor edenler var
  • VAr

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=204&productid=bd50010

quote:

Orjinalden alıntı: sdbz

İnno firmasının standart 8800GT kartı var mı yaa?
  • gt gt dir gts cıksın artık
  • 8800GT fena hızlı gidiyor bakalım ne olacak.Piyasayı silip süpürecek. Ben biraz daha bekleyip atı nin cevaplarını görmek istiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.