Şimdi Ara

CRYSIS Demo @ 8600 GT Sonic Plus (SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar test sistemim imzamdakinin aynısı. Ekran kartı 675/2000 olarak çalışıyor

İlk SS ler aşağıdaki detaylarla alındı. 1024x768 AA kapalı DX9

Bundan sonraki ss ler aşağıdaki detaylarda alındı. SS ler 1024x768 AA kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd -- 3 Kasım 2007; 15:49:07 >

• Oyunun en çok zorladığı bölümler hep blur olan bölümler. O efekti kapatırsak eğer oyun daha akıcı olur herhalde. Gerçi o zamanda pek bir anlamı kalmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Photocromic

Oyunun en çok zorladığı bölümler hep blur olan bölümler. O efekti kapatırsak eğer oyun daha akıcı olur herhalde. Gerçi o zamanda pek bir anlamı kalmaz

Dostum şimdi forumu dolaşıyordum da benim kullandığım sünücü 163.44, Ama 169.04 felan yükleyince yaklaşık 10 fps felan artış oluyormuş şimdi indiriyorum birde öyle deniyecem. Ki bu halde bile ilk ss lerde verdiğim ayarlar ile oyun gayet akıcı çok az 25 in altına düşüyor.
  • demonun hile kodu falan çıkmadımı ya?daha değişik silahlar falan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

demonun hile kodu falan çıkmadımı ya?daha değişik silahlar falan?

Çiksa forumda görmezmisin sence
  • olabilir

dostum sna bi soru soracam anakartından memnunmusun?bende artık şu asrocku değiştireyim diyorum ya. işlemci malum voltaj vermeyince daha yukarı gitmiyor.bak sende iyi gitmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: myd

quote:

demonun hile kodu falan çıkmadımı ya?daha değişik silahlar falan?

Çiksa forumda görmezmisin sence

çıktı biraz araştırın bulursunuz 3 tane traıner var elimde demo için
  • quote:

olabilir

dostum sna bi soru soracam anakartından memnunmusun?bende artık şu asrocku değiştireyim diyorum ya. işlemci malum voltaj vermeyince daha yukarı gitmiyor.bak sende iyi gitmiş

Walla gayet memnunum ama benimki 965G chipsetlisi G olanından bikaç kişi memnun kalmamıştı bu forumda ama ben hiç bir sorun yaşamıyorum alabildiğine oc yapıyorum psu sağlam olsa ben bu işlemciyi 5,0ghz de kullanırım Ben ekran kartını sonradan aldığım için G olanını seçtim sen P olanını al tavsiye ederim

@aslan22 : Wallamı.. Ben hemen araştırayım

• Güzel çalışma olmuş. Hep ortalıka 8800 testleri dolaşıyordu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: netkingv

Güzel çalışma olmuş. Hep ortalıka 8800 testleri dolaşıyordu...

Arkadaşlar driveri 169,04 yaptım ve şuanda shader ve shadow hariç hepsi high çözünürlükte ve 30-40 fps arası oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: myd

quote:

olabilir

Walla gayet memnunum ama benimki 965G chipsetlisi G olanından bikaç kişi memnun kalmamıştı bu forumda ama ben hiç bir sorun yaşamıyorum alabildiğine oc yapıyorum psu sağlam olsa ben bu işlemciyi 5,0ghz de kullanırım Ben ekran kartını sonradan aldığım için G olanını seçtim sen P olanını al tavsiye ederim

@aslan22 : Wallamı.. Ben hemen araştırayım

sağol dostum bende p35 yongalısını düşünüyordum

• 30-40 fps çok iyi... Ben de 6 ay bekler sonra oynarım diyordum. Sonic'imiz iş görecek demekki...
  • Bendede aynı ekran kartından var ama markası sparkle ne yazıkki. Senin kadar o.c yapamadığım için bu değerlere ulaşamıyorum ama olsun. İdare eder beni böyle ne yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykanca -- 2 Kasım 2007; 14:31:53 >
  • Oyunda shader ayarını düşürünce görüntü kalitesi çok çok düşüyor.

Bu şekilde oynamanında bir manası kalmıyor bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: A Dying Wish

Oyunda shader ayarını düşürünce görüntü kalitesi çok çok düşüyor.

Bu şekilde oynamanında bir manası kalmıyor bence.

Yani. Bu oyunda aa af açmadan oynarsanız bir zevk alamazsınız ki. Grafikler üst düzey olmazsa oyun akıcı olmazsa keyif alınmıyor. Ha serious sam oynamışsınız ha crysis ne farkı kaldı

Bir oyun yapıyorlar 5 milyara sistem kuruyorsunuz oyun 50 fps anca oluyor. İşe bak
  • Güzel görüntü çıkmış ortaya.Eline sağlık
  • Walla beyler ben onu bunu bilmem oyun çok akıcı ve zevkli ki aa af nin bu oyunda hiç bir değeri yok bence açıncada zaten 3Dmark2006 nın cpu testi gibi kasıyor PC. 675/2000 ile sadece shader ve shadow medium diğerleinin hepsi high detay ama böyle bile çok zevkli oyun efekti felan harika. Medium detayda bile etraf harika ki ben sadece 2 sini medium da oynuyorum ama ekran kartını biraz daha zorlayıp 720/2150 felan yaparsam bu şekilde high detayda 30 fps nin üstünde çok rahat oynarım diye düşünüyorum.700/2100 de bile 20 nin altına hiç inmedi tüm detaylar full iken
  • saol hocam güzel çalışma olmuş
  • resimler güzel fps değerleride güzel eline sağlık..
  • YA BEYLER ÖNEMLİ BİŞEY SORACAM.
    ACABA BU TİP FİRST PERSON OYUNLARI BEN GİBİ İÇİ BULANIPTA OYNAYAMAYAN VARMI. 10 DAKİKA QUAKE OYNADIM İÇİM DIŞIMA ÇIKTI BUNU OYNASAM HERALDE YIĞILIP KALIRIM. SORUNU NASIL HALLEDERİZ. DONANIMSAL BİR SORUNMU YOKSA YAZILIMSALMI
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.