Şimdi Ara

WİRELESS ADAPTÖR TAVSİYESİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
3
Favori
142.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaslar. iki gundur arastirmaktayim tam bir karar veremedi.

4. kattaki modemden 1.katta laptop ile wirelessi yakalamak istiyorum. Bunun icin hangi adaptoru tavsiye edersiniz? Acil cevap bekliyorum
  • dark rangemax highpower
  • http://www.dealextreme.com/p/high-power-usb-2-0-2000mw-802-11b-g-n-150mbps-wireless-network-adapter-2-412-2-483ghz-16dbi-58805

linkteki urunu aldim bakalim. Nasil oldugunu cok merak ediyorum. Olmadi antenini kullanirim diye dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantiknaz

http://www.dealextreme.com/p/high-power-usb-2-0-2000mw-802-11b-g-n-150mbps-wireless-network-adapter-2-412-2-483ghz-16dbi-58805

linkteki urunu aldim bakalim. Nasil oldugunu cok merak ediyorum. Olmadi antenini kullanirim diye dusunuyorum

Nerden aldınız

Bir de sonucu yazar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

quote:

Orijinalden alıntı: gokhantiknaz

http://www.dealextreme.com/p/high-power-usb-2-0-2000mw-802-11b-g-n-150mbps-wireless-network-adapter-2-412-2-483ghz-16dbi-58805

Nerden aldınız

Bir de sonucu yazar mısınız?

Belirttigim siteden aldim. 15 gun icinde gelecek... geldigi zaman geri bildirim yapacagim buradan.

• soyle tplink 722 (antenli) 1 bazen hic cekmedigi (-85db) modemi sabit 4 bazen de 5 ile cekiyor (-50db) dark highpower 54mbps. Yalniz bunlarin 300m olaninin cip daha dandik, o kadar guzel cekmiyor o onun icin 54mlik al. Ben teknobiyotikten almistim gecen ay.

www.teknobiyotik.com/dark-kinamax-high-power-54mbps-1km-menzili-kablosuz-antenli-usb-adaptor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silphatos -- 31 Ağustos 2011; 7:56:19 >
  • Arkadaşlar bende aynen bir Wireless Adaptör almak istiyorum ama bir tanıdığımız bana USB Modelleri'nin bağlantı olarak yavaş ve kötü olacağını (çekmeyeceğini) söyledi. Kullanacağım ağ yan apartmanda ve hemen bizim binanın karşısında acaba aşağıdaki ürünü bana tavsiye edermisiniz ? TEŞEKKÜR EDERİM.

http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-tl-wn821n-300mbps-kablosuz-usb-adaptor/ProductDetails.aspx?productId=bd950011&categoryId=103939&SKU=BD950011

• Up...
  • Arkadaşlar Bende airtes air 2410 300 mbps almayı duşunuyorum deneyimleri olanlar bilgi verebılırse sewınırım =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlc_93

Arkadaşlar Bende airtes air 2410 300 mbps almayı duşunuyorum deneyimleri olanlar bilgi verebılırse sewınırım =)

Ben de çok merak ediyorum .( bende airties wus-300 var sevmediğim bir marka ve elimdeki tek airties ürün : şu ana kadar kullandığım en iyi adaptör: linksys den bile iyi. )
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Bende airtes air 2410 300 mbps almayı duşunuyorum deneyimleri olanlar bilgi verebılırse sewınırım =)

Ben de çok merak ediyorum .( bende airties wus-300 var sevmediğim bir marka ve elimdeki tek airties ürün : şu ana kadar kullandığım en iyi adaptör: linksys den bile iyi. )

Ewt bende merak ediyorum açıkcası aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum Herkes antenli tavsiye ediyor fakat Laptop oldugu ıcın yanında taşımam lazım ufak ve kullanışlı olsun ıstıyorum

• quote:

Ewt bende merak ediyorum açıkcası aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum Herkes antenli tavsiye ediyor fakat Laptop oldugu ıcın yanında taşımam lazım ufak ve kullanışlı olsun ıstıyorum

Laptopun wirelesi yok mu? Eğer varsa wireless adaptör laptopun yanında çok zayıf kalır.
  • quote:

quote:

Laptopun wirelesi yok mu? Eğer varsa wireless adaptör laptopun yanında çok zayıf kalır.

Laptopumun wirelessi var ewt fakat 2 diş fln cekiyor bu urunu alırsam performansı artar dıyorlar .s
  • quote:

quote:

quote:

Laptopumun wirelessi var ewt fakat 2 diş fln cekiyor bu urunu alırsam performansı artar dıyorlar .s

Hiç sanmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç sanmıyorum.

deneyimi olan birisi yardımcı olursa super olucak =//

• quote:

deneyimi olan birisi yardımcı olursa super olucak =//

Ben denedim bir çok adaptör. Hiç biri laptopun kendi wirelessından güçlü değildi. Uzatma kablosuyla cama koymak vs gibi bir düşünce varsa laptoptan daha iyi olabilir.

Yüksek wattlı usb adaptörleri hiç denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 10 Ekim 2011; 21:58:20 >
  • AirTies WUS300 candır, iyidir. Tek problemini gördüm o da kırılgan olması, ama olacak o kadar. Alacaksan onu al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .V.

AirTies WUS300 candır, iyidir. Tek problemini gördüm o da kırılgan olması, ama olacak o kadar. Alacaksan onu al derim.

wus 300 w7 uyumlu değil diyorlar

+ Arkadaşlar bugun gidip gold'a urunu test ettim kendi laptop'umun (hp pavilion dv6 6020et) wirelessi 15 16 ağ bulurken airtes 2410 modeli 4 ağ kadar ancak bulduk geçtim 60 metreyi fln yandaki sismensi(10-15 metre) 4 basamak çekiyordu tam bir hüsran arkadaşlar yok mu antensiz kaliteli cekim gucune sahip olan bi wireless adaptörr

• 802.11 b/g/n

bundan daha guçlu ( en az 2 kat) bı wireless adaptore ıhtıyacım var saygılar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .V.

AirTies WUS300 candır, iyidir. Tek problemini gördüm o da kırılgan olması, ama olacak o kadar. Alacaksan onu al derim.

wus 300 w7 uyumlu değil diyorlar

win7 32 bitte çalışır. 64 bitte çalışmaz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.