Şimdi Ara

BİM de satılan 82 ekran TECHWOOD LCD TV -950 YTL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
57.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MARKALI LCD TV KULLANAN ARKADAŞLARDAN ACİL YARDIM BEKLİYORUM...arkadaşlar bende bu techwood marka lcd tv yi aldım.bim beğenmezseniz sıkıntı olmaz iade alırız deyince aldım.epeydir gezerken denk geldikçe lcd tv leri inceliyordum.görüntü kalitesi olarak 1500-1600 ytl lik lcd lerden açıkçası pek fark yok.ancak uydu alıcısından elde edilen görüntülerde insanlar basık,görüntü çok yayvan görünüyor gözüme(ayarlarda 16:9 iken)ayarı 4:3 yapınca durum düzeliyor ama bu seferde kenarlar siyah boşluk olup görüntü küçülüyor.diğer sinema ve 14:9 formatında ise yukarı ve aşagıdan görüntü eksiliyor.tüm bunlar markalı ürünlerde de aynı mı???? YANİ BU TÜM LCD TV LERİN BİR SORUNUMU?? bilgisi olan arkadaşlar lütfen üşenmesin cevap yazsın çünkü bu ürüne ait bir problemse hemen iade etcem.şimdiden teşekkürler...

• normal tv yayını 4:3 tür. sen 16:9 kullanırsan illaki görüntüde o dediğin basıklık olacaktır. yani bütün lcdlerde aynı bi sorun değil.
    ama kafaya takma bi süre sonra gözlerin alışır.
    fakat başka bi durum var. o paraya o televizyonu alana kadar. 100-200 daha verip bi toshiba alabilirsin. çok daha kalitelidir. tabi karar senin

quote:

Orjinalden alıntı: drmigren

MARKALI LCD TV KULLANAN ARKADAŞLARDAN ACİL YARDIM BEKLİYORUM...arkadaşlar bende bu techwood marka lcd tv yi aldım.bim beğenmezseniz sıkıntı olmaz iade alırız deyince aldım.epeydir gezerken denk geldikçe lcd tv leri inceliyordum.görüntü kalitesi olarak 1500-1600 ytl lik lcd lerden açıkçası pek fark yok.ancak uydu alıcısından elde edilen görüntülerde insanlar basık,görüntü çok yayvan görünüyor gözüme(ayarlarda 16:9 iken)ayarı 4:3 yapınca durum düzeliyor ama bu seferde kenarlar siyah boşluk olup görüntü küçülüyor.diğer sinema ve 14:9 formatında ise yukarı ve aşagıdan görüntü eksiliyor.tüm bunlar markalı ürünlerde de aynı mı???? YANİ BU TÜM LCD TV LERİN BİR SORUNUMU?? bilgisi olan arkadaşlar lütfen üşenmesin cevap yazsın çünkü bu ürüne ait bir problemse hemen iade etcem.şimdiden teşekkürler...

• teşekkür
  • techwood marka lcd tvyı canı gonulden kutlar ve başarılarının devamını dılerım. 10 gun gıbı kısa surede adı şanı duyulmamış bır marka ıcın acılan topici 6000'e yakın kişi okumuş. ulkemıze markalı urunlerın en alt sevıyedekı gırıs urunlerını ve yıne markalı urunlerın avrupada pazar bulamayıp reyonlarda tozlanmaya bırakılmıs modellerını getırıp gunlerce reklam yapıp bızım ınsanlarımızı bırbırıne ezdıren bırbırıne kırdıran hırsız zorba ve gormemıs havası yaratıp tum dunyaya rezıl eden bazı kuruluslara zorlu holdıng bu markayla cevap vermıs kımsenın canı yanmamıs kımse bırbırını ezmemıs arbede olmamıs ve ısteyen ınsanlar ucuz lcd tv almıstır. ayrıca bımede tesekkurler. umarım benzer durumlar dıger marka kurulus ve uretıcılercede devam ettırılır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: efe01

tamamıyla aynısı.......arcelik-beko gibi....

şöyle bir fark var;
    VESTEL PIXELLENCE 32780 32'' HD READY LCD TELEVİZYON
    Combfilter : 3D

Techwood LCD
    Combfilter : 2D
    demek ki tamamen aynı değilmiş
  • parlaklık yok gibi bişey inceleyen varmı tam bilemicemde bu rakam nasıl 1 lcd alınıroda meçhul ama bence üzerine ekleme yaparak daha uygun HD özellikli bişey alınabılır

alıp inceleyen varmı acaba bunu ...
  • yani öyle bir abartıldı ki bu cihaz. aynı fiyatlara carrefour da firstline diye modeller yaptırıyor vestele. sonra ankara armada vestele giderseniz orada da vestelin abuk subuk isimlerle piyasaya sürdüğü 1000 ytl altı 32 inç lcd lerini bulabilirsiniz
  • Ya arkadaşlar bilmiyorum yanlışım var mı. fakat türk firmaları yerden yere vurmak yerine destek versek yabacı mallar yerine türk üretimine yapsak. Bu biraz geleceğe yönelik bir düşünce hem ilerde türk firmalarımızında AR-ge leri gelişir. Ben bu televizyonu aldım. Görüntü kalitesinde bir sorun yok. Özellikleri iyi düzeyde. Yurdum firması üretmiş helal olsun bu para onlara. Herhangibir ülke daha iyisini üretiyormuş umrumda değil yeter ki ülkem kazansız kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: baserkazan

Ya arkadaşlar bilmiyorum yanlışım var mı. fakat türk firmaları yerden yere vurmak yerine destek versek yabacı mallar yerine türk üretimine yapsak. Bu biraz geleceğe yönelik bir düşünce hem ilerde türk firmalarımızında AR-ge leri gelişir. Ben bu televizyonu aldım. Görüntü kalitesinde bir sorun yok. Özellikleri iyi düzeyde. Yurdum firması üretmiş helal olsun bu para onlara. Herhangibir ülke daha iyisini üretiyormuş umrumda değil yeter ki ülkem kazansız kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Saygılar.

herkese günaydın...
    aman arkadaş sakın bu topicde ''vatan millet kazansın'' gibi söylemlerde bulunma
    sakın bu ürün için de iyi deme.kızıyor bazı arkadaşlar...100 ytl fark vererek toshiba almayı tercih eden arkadaşlarımız var saygı duyuyoruz onlara.fakat ben 1587 ytl gibi gördüm o rakamı belki daha ucuzada vardır elbette ama 100-200 ytl fark nasıl oluyor anlamadım.bir arkadaş aslında doğru bir şeyede değinmiş.firstline tv leride hemen hemen bu rakamlara bulabilirsiniz.ayrıca hafta sou giderken sorduğum soruların cevabı halen gelmemiş.bu soruyu üçüncü keredir soruyorum ama neyse...
    herkese iyi mesailer hayırlı günler haftalar dilerim...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Selam arkadaşlar burada bahsi geçen televizyonu görmedim ancak forumun başlarında darty için bir link verilmiş bir televisyon var Proline markası. Yine vestel üretimi yaklaşık 10 gün önce bu televisyonu aldım. Ve şunu söylemeliyim. Kalite konusunda atıp tutan tüm arkadaşlar önyargı ile yaklaşıyorsunuz. Eğerki buradaki televizyonda proline ile aynı ise ki kumandası aynısı ve oldukçada rahat bir kumanda. bu teşevizyonda Proline gibi mükemmel görüntü veriyordur. Sahibi olduğumuz mağazada kullandığımız ve zamanında 3500 mılyar gibi bir para ödediğim Philips den daha iyi görüntüsü olduğunu itiraf etmeliyim. Kesinlikle tartışmasız mükemmel görüntüsü var. Düşünen arkadaşlar varsa kesinlikle kararsız kalmalarına gerek yok hemen alsınlar.
    Ben hiçbir zaman milliyetçilik yapmam ama bende bir arkadaşın dediği gibi parayı sokakta toplamıyorum ve aynı kaliteye iki kat fazla para vermek istemem..
    İyi seyirler

• Tipe bak hizaya gel, resmen ben oyuncagım diye bağırıyor.. kontrats oranina yorum bile yapmıyorum

EKRAN BOYUTU 32 (")
    ÇÖZÜNÜRLÜK 1366 x 768
    HD READY EVET
    EKRAN FORMATI 16:9
    KONTRAST 800/1
    PARLAKLIK 500 CD/m²
    HDMI GİRİŞ ADEDİ 1
    SES ÇIKIŞ GÜCÜ-SUBWOOFER 2x10W
    TUNER SAYISI 1 TUNER
    PC BAĞLANTISI EVET
    ÖN AUD/ VID GİRİŞİ
    SCART SOKET AD. 2(-)
    NB DVI GİRİŞ
    TELETEXT EVET
  • Ben merak ediyorum, beko, vestel, arçelik, vs.. yerli markaları yerden yere vuran arkadaşlar, nerede yaşıyorlar.. Paralarını bu malları aldıkları ülkelerden mi kazanıyorlar...
    O kötü alma, bu kötü alma, şu kötü alma.. Sonra Şirketler yatırım yapmasın, insan istihdam etmesin, niye türk malları kötü... Peki sonra biz nerde iş bulacağız.. Senin akraban eşin dostun nerde iş bulacak, ondan sonra hep beraber tekrar başka ülke kapılarına iş aramaya yığılırız...

Bu ülke 100 milyar dolar ihracat rakamını geçti... Bu rakamın da 3-4 milyar dolarını yukarıda saydığım markalar yapıyor... Ben bu fabrikaların bir kısmını işim gereği gezdim... Ve gönül rahatlığı ile bu markaların ürünlerini kullanıyorum Evimdeki ürünlerin önemli bir kısmı türk malı... Sadece televizyonum sony onu da yurtdışından Türkiye'ye taşınırken getirmiştim.. 1998 yılından kalma bir cihaz... ve ispanyol malı... O da japon değil...

Evimdeki çamaşır ve bulaşık makinası vestel. Eşim yanlışlıkla fazla doldurduğu için çamaşır makinası çevirirken kartı yakmış. Kullanıcı hatası olmasına rağmen garanti kapsamından gelip değiştirdiler. Ertesi gün vestel çağrı merkezinden eşimi arayarak servisten memnun kalıp kalmadığımızı memnunsak servise 1-10 arasında kaç not vereceğimiz dahi sormuşlar...
    Sorarım size bu hizmetlerin kaçını yabancı markalardan alabiliyorsunuz.. Mesai arkadaşlarımdan biri 300ytl civarında Philps'ten bir ütü almıştı. 1 ay içinde 2 kez servise gitti. her seferinde 60-70 ytl servis ücreti aldılar.. 3. kez arıza verince ve 50 ytl servis ücreti istemeleri üzerine arkadaş ütüyü almadan orda bırakıp gidip başka bir ütü almıştı. Gaz verdim ve Philps'in hollanda merkezine ingilizce bir mail attık. Ondan sonra philips türkiye aradı ve ütüyü ücretsiz alabileceğimiz söylendi. Ama arkadaşım bu 45-50 gün içinde ütüsüz kaldı... Ütüyü almak için servise gidip gelmesi de cabası...

Bir ürün için malı direkt kötüdür demek yanlış. O üründen beklentiniz ve fiyatının bu beklentiyi karşılama oranı nedir... Bence esas alınması gereken bu dur.

"Yarın çocuğuzun başka bir ülkede iş aramasını istemiyorsanız yerli malı kullanın"

• quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

quote:

Orjinalden alıntı: Ado

yaw bu arada zorlu grubunda çalışıyorum diye vesteli savunuyorum sanmayın.babamın fabrikası değil neticede...3 yıldır zorlu grubundayım ama 4 yıl önce bir plazma tv için bu forumda başka bir üye arkadaşımla yine vestel yanlısı tartıştığımı iyi bilirim o zamanlar ne yneticiydim ne de zorlu grubundaydım
    ama gerçekleri bilmeden yazılanlara tahammül edemiyorum sadece,bu ister vestel olsun ister beko farketmez...bu ülkede acaip bir şekilde desteksiz firma karalama alışkanlığı var,yaw bizde zaten bütün cihazlar sorunsuz her şey mükemmel demiyoruz ki.ama bu sadece yerli firmalara has bir durum değil bunu anlatmaya çalışıyorum...yoksa klimalarımızın F16 motoru gibi çalıştığını, eski (vmk-vms) oçm lerin banyoyu beğenmeyip koridoru gezmeye çıktığını bizde biliyoruz...

Peki size birşey sorayım. Japonya'da ya da Almanya'da ya da teknoloji üreten herhangi bir ülkede, isim ve kalite olarak kendisini dünyaya kanıtlamış, birçoğumuzun gözü kapalı ürünlerini aldığımız firmalar bu günlere nasıl geldiler acaba? Vestel'in sloganına bakalım "Teknolojinin Türkçesi" pardon ama nerede acaba o teknoloji? İnsanlar Vestel'den şikayet ediyorlar. Sırf marka karalama olsun diye yapmıyorlar herhalde değil mi? Öyle ya da böyle zamanında sorun ya da sorunlar yaşamışlar (ben dahil) ve artık canlarına tak ettiği için Vestel markalı bir cihazda sorun gördüklerinde tabiki düşüncelerini ortaya koyuyorlar. Vestel ile yaşadığım sorunları tek tek yazmak istemiyorum. Vestel kaliteli mal üretmiyor ve insanları "en iyi biziz", "süper teknoloji bulduk" vs şeklinde kandırıyorlar. Yalan yanlış tanıtımlar yaparak düpedüz insanları aldatıp paralarını alıyorlar. Reklamlarında hep bir eziklik var. Hiçbirşey yapmadıklarını ama yapıyor gösterdiklerini onlarda biliyor. Siz hiç Samsung, Sony, Panasonic vs... dünya çapında kendini kanıtlamış firmaların "en iyisi biziz", "biz çok fena bir teknoloji bulduk gerisi yalan" gibi reklamlarıyla karşılaştınız mı?

Vestel'in savunulacak hiçbirşeyi yok. Milliyetçilik filanda işlemez burada artık.Ben parayı sokaktan toplamıyorum. Sırf para kazanma hırsına en kötü malı, abartıp süsleyip "süper mal" diye sattıkları sürece Vestel' ve Vestel gibi tüm Türk menşeili üreticilerin allah cezalarını versin.

Vestel, Beko, Arçelik.....asla evime sokmam...

• abi bi tanede profil resim gosterseler bizim 20 senelik tvden buyukmu deilmi anlasılacak :)
  • arkdaslar herkeze merhaba bu topiği yaklasık3 gündür takip ediyorum ve komple okudum...ilk önce sunu söyleyim ben bu TV yi aldım...
    almadan öncede bu topiği okudum ancak verilen olumsuz fikirlerin dayandıgı saglam bir olgu yoktu..o yüzden cihaza karsı öngörüm ekside olsa cok fazla kötü cihaz gözüyle bakmadım...neyse ki bim deki arkadasta 15 gün kullanın begenmezseniz geri alırız o yönden sorun yok dediler bende denemekte fayda var dedim..aldım cihazı acıkcası iyi bir mal beklemiorum ancak tv yi kurdum ve ayarları yaptıktan sonra bu insanlar nie bu kadar olumsuz yorum yapıyor dedim...arkadasımın restorantında 3 adet samsung 94 ekran lcd var onun ayarlarına baktıgımda parlaklık görüntü netliği acısından ben bir fark göremedim..he bu işle iyi uğrasanalar fark cıkarabilir ancak bu fark 2 bin liralık tv yerinde 950 ytl lik tv almamama sebep olamaz...

mühendislik olarak samsung tan veya diger büyük markalardan geri olacagını kabul ederim ancak bu tv fason diye cihazı görmeden burda cihazın kalitesi hakkında olumsuz yorum yapmak ne kadar dogru bilemicem...

ben bunu daha öncede yasamıstım PEJO muzu almadan önce pejo kullanmayıp ford opel vb markaları kullanan kişiler sakın alma basına bela alırsın dediler ancak kaç tane 307 sürücüsüne sorduysak aracta ufak tefek sorunlar haricinde sorun yasamamıslar (ki bu tüm araclarda oluyor) biz sonucta gittik 307 yi aldık 4. yıla giricek normal bakım haricinde servise gittikmi kesinlikle hayır..bu biraz böyle bi cihazın yada firmanın adı cıkmasın olumsuz yönde ki Türkiye de daha ne mallar cihazlar kalitesinde ucuk zayıflıklar olmadıgı halde halk tarafından kötülendi ancak malı kullanan kişiler hep memnun kaldı...

tv hakkında sorusu olan varsa cevaplıyabilirim... iyi günler

• quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

arkdaslar herkeze merhaba bu topiği yaklasık3 gündür takip ediyorum ve komple okudum...ilk önce sunu söyleyim ben bu TV yi aldım...
    almadan öncede bu topiği okudum ancak verilen olumsuz fikirlerin dayandıgı saglam bir olgu yoktu..o yüzden cihaza karsı öngörüm ekside olsa cok fazla kötü cihaz gözüyle bakmadım...neyse ki bim deki arkadasta 15 gün kullanın begenmezseniz geri alırız o yönden sorun yok dediler bende denemekte fayda var dedim..aldım cihazı acıkcası iyi bir mal beklemiorum ancak tv yi kurdum ve ayarları yaptıktan sonra bu insanlar nie bu kadar olumsuz yorum yapıyor dedim...arkadasımın restorantında 3 adet samsung 94 ekran lcd var onun ayarlarına baktıgımda parlaklık görüntü netliği acısından ben bir fark göremedim..he bu işle iyi uğrasanalar fark cıkarabilir ancak bu fark 2 bin liralık tv yerinde 950 ytl lik tv almamama sebep olamaz...

mühendislik olarak samsung tan veya diger büyük markalardan geri olacagını kabul ederim ancak bu tv fason diye cihazı görmeden burda cihazın kalitesi hakkında olumsuz yorum yapmak ne kadar dogru bilemicem...

ben bunu daha öncede yasamıstım PEJO muzu almadan önce pejo kullanmayıp ford opel vb markaları kullanan kişiler sakın alma basına bela alırsın dediler ancak kaç tane 307 sürücüsüne sorduysak aracta ufak tefek sorunlar haricinde sorun yasamamıslar (ki bu tüm araclarda oluyor) biz sonucta gittik 307 yi aldık 4. yıla giricek normal bakım haricinde servise gittikmi kesinlikle hayır..bu biraz böyle bi cihazın yada firmanın adı cıkmasın olumsuz yönde ki Türkiye de daha ne mallar cihazlar kalitesinde ucuk zayıflıklar olmadıgı halde halk tarafından kötülendi ancak malı kullanan kişiler hep memnun kaldı...

öncelikle hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın.
    evet bende bir çok arkadaşa bunu anlatmaya çalıştım,teknisyen gözüyle mühedis gözüyle bakarsanız elbette kusur ve hata bulursunuz ama bu sadece bu marka ve modele özgü bir şey değil ki.hangi ürünün hangi modeline bakarsanız bakın bir kusur mutlaka bulacaksınız zaten.ancak biz burada tüketiciden bahsediyoruz,yani alıp tv olarak kullanacak kitleden bahsediyoruz.hiç bir zaman sony-samsung kalitesinde demedik ama bu rakama alınacak en güzel ürün dedik.her ne kadar 300-500 ytl yi küçümseyeneler burada çoğunlukta olsada ''ben o parayı sokaktan toplamıyorum'' diyen arkadaşa aynı cümleyi kuruyorum şimdi,
    ''bende o parayı sokaktan toplamıyorum'' şimdi olumsuz yorum yapan arkadaşlar buraya yazmıyor çünkü bekliyorlar biraz zaman geçsin arıza yapsın her kes buraya kötülesin vs vs
    biraz bekleyeceksiniz arkadaşlar kusura bakmayın...

• Herhalde bu sorunun tek çözümü fiyat / performans oranıdır..

Bu arada pejo kullanan çok arkadaşım sorun yaşadı ve ben uzak duruyorum, senin sorun yaşamaman sevindirdi.. güle güle kullan..

quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

• Alan arkadaşlara iyi günlerde kullanın diyorum, siz eleştirilere bakmayın kedi ciğer hesabı olmuş, daha iyi marka ve modeller alanlar kullananlar olabilir ama onların da bu çeşit küçümseyici eleştiriler yapacaklarını sanmıyorum, herkes bütçesinin elverdiğini alır, yerli markaları kötüleyenler de herhalde evlerinde arçelik, yerli bosch, vestel vs çamaşır bulaşık makinalarını bile kullanmıyorlar.
  • YTL 300 daha ver Toshiba al derim ben naçizane !
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALL4U

Evimdeki çamaşır ve bulaşık makinası vestel. Eşim yanlışlıkla fazla doldurduğu için çamaşır makinası çevirirken kartı yakmış. Kullanıcı hatası olmasına rağmen garanti kapsamından gelip değiştirdiler. Ertesi gün vestel çağrı merkezinden eşimi arayarak servisten memnun kalıp kalmadığımızı memnunsak servise 1-10 arasında kaç not vereceğimiz dahi sormuşlar...

Bir ürün için malı direkt kötüdür demek yanlış. O üründen beklentiniz ve fiyatının bu beklentiyi karşılama oranı nedir... Bence esas alınması gereken bu dur.

"Yarın çocuğuzun başka bir ülkede iş aramasını istemiyorsanız yerli malı kullanın"
    Çamaşır makinenizdeki hata bariz bir şekilde malzeme kalitesizliği.Ben Siemens makinemde kilim,yastık vs bile yıkarım ama hala taş gibi çalışıyor.(7 senedir)
    Bulaşık makinenizi ise son 2 ay içinde almadıysanız(hera serisi değilse)bulaşık makineniz Türk malı değil.Fransa malı.Evet yerli diye övündüğünüz Vestel Electrolux'e bulaşık makinesi ürettrip Fransa'dan getirtiyordu düne kadar.Aynı şekilde üst 2 model çamaşır makinesi de Gorenje'ye ait Slovenya malı çamaşır makineleri.Neden ithal?Çünkü Vestel'de teknoloji yok bu kadar basit.Üst model makine yapacak teknoloji yok.Vestel çamaşır makinelerini istediğiniz markayla karşılaştırın malzeme kalitesi,ses seviyesi diğer markalara göre çok daha kötüdür.Fiyatları ise maşallah Bosch'la yarışıyor.
    Hiç baktınız mı ihracat şampiyonlarımız yurtdışında malları kaça satıyor?İngiltere'deki alışveriş sitelerinde Vestel ve Beko çamaşır makineleri Türkiye'deki fiyatlara göre ortalama yarı yarıya daha ucuz.Üstelik burada üretilip orada satılıyor.Yani gümrük,ihracat vs giderleri de olmasına rağmen.Burada reklamlarla öve öve bitiremedikleri makineler orada süpermarketlerinin en ucuz reyonları dolduran adi markalardan farksız.(Buradaki Sinbo gibi)Yani Vestel ve Beko kendi vatandaşını kazıklıyor,elin yabacısına daha ucuza mal veriyor.
    Ayrıca yerli üretim de yok.Burada yapılan sadece montajlama.Çoğu ürün isimsiz malzemerden imal ediliyor.
    Bakın direkt kötüdür demiyorum.Kalitede aşağıdalar ama fiyatta ünlü markalardan aşağı değiller.
    Baksanıza Bim'de peşin olarak 950YTL'ye veriliyor.Bence ucuz değil.Hem nakit para,hem ucuz maliyetli isimsiz mal.
    Servisi bol diyorsunuz ama şikayet siteleri Vestel'in pahalı servis hizmetinden yakınıyor.(garanti bitince işler değişiyor)
    Kısacası Vestel marka tv'yi düşünürüm(bu tv'yi değil)ama Vestel markalı beyaz eşya hayatta kapımdan içeri giremez.
    Bu tv hakkında yorum yaparsak bence kalitesine ve satış biçimine göre alınacak bir ürün değil.Ha Vestel'in başka tv'si olur uygundur ama bu tv kesinlikle değil.950YTL nakit veren biri üzerine 100-150YTL de koyabilir bence.
    Vestel tv'de bayağı yol katetti ama hala beyaz eşyaları felaket.Bence alırken biraz araştırma yapın siz de göreceksiniz.Daha ucuza çok daha yüksek performanslı ve daha kaliteli bir ürün bulmak mümkün.
    Yerli firmalar beni keriz yerine koyduğu sürece ben asla almam.Madem malın daha düşük kalite,burada üetim yapıyorsun.O zaman malın neden ünlü markalarla aynı veya çok yakın fiyatta diye sorarlar adama.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.