Şimdi Ara

PSP Aldım Sorularım:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende PSP aldım.Tabi slim versiyon değil büyük kasa versiyonlusunu tercih ettim.En büyük sebebi PSP slimin çıkmasıyla PSP büyük kasa fiyatlarınında büyük bir düşüş olmasından dolayı.Nitekim çarşıda fiyatları görünce dayanamadım ve aldım:)

Daha öncede PSP slim ve PSP ile ilgili karşılaştırmalara baktım.PSP slimin yükleme şarj süresi gibi avantajları var.Fakat fiyat avantajı yönüyle büyük kasalar çok cazip hale geldiği için PSP kervanına bende katıldım.Bu haliyle bile Büyük kasa PSP beni tatmin etti ve mükemmel bir el konsolu.

Şimdi PSP ile ilgili bir kaç sorum var.

PSP im 1001 model ve versiyonu 2.80 bunun versiyonunda operasyon yapıp içine oyun yükleyebilirmiyim?

Bir diğer husus demo PSP oyunlarını nasıl yüklerim? PSP yi en yüksek versiyona upgrade yapsam bütün demoları oynayabilirmiyim? Teşekkürler.

• versiyon yükselterek tüm demoları oynarsın ama sadece demo ve umd oyun oynarsın eğer custom firmware 3.71 m33-2 yaparsan kopya oyunları sorunsuz hafıza kartına atarak oynarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: illker84

versiyon yükselterek tüm demoları oynarsın ama sadece demo ve umd oyun oynarsın eğer custom firmware 3.71 m33-2 yaparsan kopya oyunları sorunsuz hafıza kartına atarak oynarsın

Peki costum firmware deki risk nedir? Yani ben bunu yaparsam PSP in zarar göremeyeceğinden nasıl emin olabilirim? Yani PSP imin versiyonunu düşürmek için mevcut kriterler uyuyor mu? Bir ara şu seri no su olanlar PSP sini costum firmvare yapabilir gibi forumlarda mesajlar okumuştum.
  • customa geçtikten sonra risk fln yok ama geçiş sırasında pspnin zarar görmiceğini kimse garanti edemez. fakat bu hasar donanımsal deildir bi şekilde düzeltilir.

bence sen herhangi bi psp yapan elektronikciye götür.

3.71 M33-2 versionunu yüklet. Netten İndr İndir Oyna oyunları.

Ayrıca Tüm Psplerde Verison yükseltip düşürülebilir. seri nosuyla fln alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 31 Ekim 2007; 16:44:33 >
  • PSP ye nasıl demo ve müzik atarım? PSP nin içini PC den görüyorum oraya kopyala yapıştır mu diyeceğim

Edit:Tamam Youtube den öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış1 -- 31 Ekim 2007; 18:16:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.