NFS:Underground 2 yedek nasıl alınır ???
1 Cevap712 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

134 Mesaj
30 Ekim 2007; 22:50:20 

Arkadaşlar bütün konulara baktım ama herhangi bişey yazmamıslar öncelikle oyunu daha önce bitirmiştim ama format atınca gümledi :( şimdide yeniden yükledim bölüm 3 teyim ama bitince nasıl yedek alcam acıklarsanız bi daha format atmak zorunda kalırsam bastan baslamayayaım ve aldıgımda tekrar nereye nasıl atacagım yardımcı olursanız cok sevinirim herkese şimdiden teşekkürler....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

134 Mesaj
30 Ekim 2007; 23:54:48 

arkadaşlar bu durumu bir arkadaşım biliyormus ve ondan ögrendim sizlerlede paylaşmak isterim bitirdiğimiz oyunun yedek alınması öncelikle gizli dosyaların görünmesini saglıyoruz sonrada C:\Documents and Settings\Oqano\Local Settings\Application Data (NOT: Oqano adlı yere sizin kendi bilgisayarınız adını yazınız. ) içindeki NFS Underground 2 adlı klasörün içine girin ve burdaki tüm klasör ve dosyaları bilgisayarınıza kopyalayın bu kadar basitmiş yeni öğrendim bende gerekirse adminler konuyu silebilirler inş. yanlış birşey yapmamısımdır yaptıysamda şimdiden özür dilerim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » Yarış Oyunları » NFS:Underground 2 yedek nasıl alınır ???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250