Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam nasıl zevkli oluyor mu tekrardan izlemekbende ingilizcemi geliştirince ingilizce altyazıyla tekrar başlamayı düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

hocam nasıl zevkli oluyor mu tekrardan izlemekbende ingilizcemi geliştirince ingilizce altyazıyla tekrar başlamayı düşünüyorum da

Önceden farketmediğiniz şeyleri farkediyorsunuz unuttuğunuz şeyleri hatırlıyorsunuz. Bence güzel. Örneğin onlarca çekim hatası yakaladım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkili ilişkilerde normal insan gibi davranmaya çalışan, bir nevi rol yapan Dexter'ı daha çok sevdi insanlar. Adamı son sezonlarda aşk böceği yaptılar, haliyle mahvoldu dizi. Sezon finali ise 4,8 puan almış İMDB'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTaxman

İkili ilişkilerde normal insan gibi davranmaya çalışan, bir nevi rol yapan Dexter'ı daha çok sevdi insanlar. Adamı son sezonlarda aşk böceği yaptılar, haliyle mahvoldu dizi. Sezon finali ise 4,8 puan almış İMDB'de.

Evet biz onun o iki farklı kimlikle yaşamını sürdürmesini sevmiştik. Birbirlerine karıştırıp hata ettiler bence de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon 9.bolumdeyim ilk sezon ortalama geçti ama su an dizi bağladı kendine günde 3 bölüm gidiyorum hem 8 sezonu olduğunu hemde romanı olduğunu yeni öğrendim..yalnız dexter dışında kalite bi karakter ve oyuncu yok hele debra iiyyyy tipi karakteri iğrenç bisey

• bitmesi üzmüştür
  • Finali şimdi izledim. 8 sezon sonra insan karakterlere çok alışıyor. Bitince bir de böyle bitince etkisi oluyor. Çabuk atlatırım umarım.

son bölümlerde çok senaryo saçmalıkları oldu. Federal dedektifin saxon u tanımaması kadar saçma bir şey olamaz. Dexter ın oduncu olması falan çok saçma oldu ölmüş olsa bi nebze daha mantıklı bir son olurdu. Bir efsane diziyi finalde batırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 23 Aralık 2015; 16:03:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGreenArrow

Finali şimdi izledim. 8 sezon sonra insan karakterlere çok alışıyor. Bitince bir de böyle bitince etkisi oluyor. Çabuk atlatırım umarım.

son bölümlerde çok senaryo saçmalıkları oldu. Federal dedektifin saxon u tanımaması kadar saçma bir şey olamaz. Dexter ın oduncu olması falan çok saçma oldu ölmüş olsa bi nebze daha mantıklı bir son olurdu. Bir efsane diziyi finalde batırdılar

öldüreceklermiş de kanal izin vermemiş sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Orijinalden alıntı: TheGreenArrow

Finali şimdi izledim. 8 sezon sonra insan karakterlere çok alışıyor. Bitince bir de böyle bitince etkisi oluyor. Çabuk atlatırım umarım.

öldüreceklermiş de kanal izin vermemiş sanırım

showtime açık kapı bırakmak istemiş demek ki

• 2006'da başladığım efsaneyi geçtiğimiz hafta sonlandırdım. Yaşamak istediğim yerlerden olan Miami'yi de özleyeceğim.
  • iztuzu kullanıcısına yanıt
    hocam çok kısa süre de bitirmişsiniz helal olsun
  • Yaklaşık 2.5-3 haftada 88 bölüm izledim

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

hocam çok kısa süre de bitirmişsiniz helal olsun

, Dördüncü sezon
    mükemmeldi. Beşinci sezon ise bence en rezil sezondu. İşte dörtte zirve yapıp beşte beklentimin altında kalınca ve Debra beşinci sezonun son bölümünde ormandaki mahzende "tik takçının" katilini yani Dexter'ı yakalayacaktır. Mahzene girer ama naylon perdenin ilerisine geçmeden katili kendince tebrik eder... Sen o kadar uğraş sona gel ve vazgeç, artı bu bizim Debra'nın yapısına aykırı bir durumdu. Bana çok saçma geldi.
    Sırf bu yüzden son üç sezonu 2015 içinde başlayıp bitirdim. Tabii The Wire'a başlayınca Dexter'a ara vermek zorunda kalmıştım.

• Yabancı dizi izlemeye karar verdiğimde ilk olarak Dexter ve Prison Break'i edinmiştim. Prison Break zaten su gibi akıyor hemen bitirmiştim diziyi. Dexter'a ise bayılmıştım, ilk sezonları çok iyiydi. Sonradan sapıttı, dibe vurdu. Hele hele o sezon finali, dizinin kalitesini o denli aşağı çekmek için rakip kanaldan birilerinin olaya dahil olması gerek.
  • Biteli 2 yıl oluyor. Hiç mi dönme ihtimali yok acaba ?
    Sezon finalinde dexteri öldürmemeleri acaba ilerde dizi döner mi sorusunu akıllarda bırakmıştı. Dizinin ekmeğini tekrar yemek için ilerde belki tekrar çekilir.. Bir umut...
  • Nasıl dizi arkadaşlar izlemeye değermi

• Kesinlikle izlemelisin. 1-2-4 efsane sezonlar.

Sahne olarak ise 2.sezon ya ilk ya 2. Bölümün sonunun ise dizi tarihinin en heyecanlı 2. Anı diyebilirim. 1. De bu diziye ait ama onun sezon ve veya bölümünü verip veya ipucu verip tadını kaçırmak istemedim. Ama şunu söyleyebilirim. S02E01'den sonra 2.bölümü ne ara başlattım ben diye kendi kendine soracaksın muhtemelen.

• An itibariyle diziyi bitirmiş bulunuyorum. Final ile ilgili yorumum spoilerda.

6. sezondan itibaren dizinin sonunu kafamda kurgulamaya başlamıştım, ilk seçeneklerim arasında aynı Breaking Bad'in sonu gibi olur diyordum son öldürüşü yapıp kendini de öldürür diye bekledim, ama tekrar yaşama olayı ortaya çıktı, kasırgada kendini öldürecek zannettim ama lanet olsun lan bu nasıl final, böyle bir diziye mükemmel finaller yapılırdı, ayrıca Debra'yı denize atması hiç asilce değildi, en azından o kardeşi olduğu için ona asil bir son vermeliydi, kaldıki senaristler içine etmiş, zaten finale gelmeden önce 8. sezon tam bir çöptü finalle iyice batırmışlar, arkadaş her 8 9 sezon dizi böyle mi olur HIMYM da finali berbattı. Ayrıca çok ucu açık bitti, Dexter yaşıyor ve sanki dizinin devamı olacakmış gibi çekmişler yok böyle bir olay.

Bu diziyle ilk defa Crime türünde bir dizi izledim ve gerçekten sevdiğimi farkettim, böyle başka diziler arıyorum varsa cevaplayın. Hoşça kal Dexter.

• Aynı kalitenin yarısını bile beklememek koşuluyla; Mentalist.

Yılda yklaşık 23 bölüm oluyor. Sezonun 1. Ve sonuncu bölümleri ana konuyla alakalı oluyor. Sezon içi rastgele bir bölüm tamamıyla ana konuyla alakalı ama bunun dışındaki 20 bölüm birbirinden bağımsız polis dizisi şeklinde. Dizinin kendisi çok kötü olsada iki şey çok iyi 1. Si kızıl saçlı uzun hatun 2.si ise ana konu. Dizinin ana konusu mükemmel tek sıkıntı ana kınunun içine sıçmaları.

Ben 1 haftada bitirmiştim. İlerleterek, BAYAĞI ilerleterek izlemiştim. Ana konulara varana kadar ilerletiyorum.

Dexter'ın 10'da biri ancak eder ama yine de bir seçenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 24 Ocak 2016; 23:21:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Nasıl dizi arkadaşlar izlemeye değermi

Dexter iyidir ya ben su an s4b8 deyim hanı böyle bolum biter bitmez heyecanla diğer bölümü acacagin bir dizi değil( öyle olan bölümlerde var) ama kendini sıkmadan takip ettiriyor akıcı

• 
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.