Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bitmemesini istemememizle alakası yok bunun. Çoğunluk dizinin bitmesi gerektiği düşüncesindeydi. Ki haklılardı da. Giderek kalite düşüyordu. Dizi normalde 7. sezonda bitecekti ama sırf kanal istedi diye bir sezon daha çektiler. Üstüne üstlük kanal istedi diye finali bile değiştirdiler.
  • Bilmem kaçıncı defa tekrar başlafım diziye. Dexter cidden acayip iyi bir oyuncu bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Bitmemesini istemememizle alakası yok bunun. Çoğunluk dizinin bitmesi gerektiği düşüncesindeydi. Ki haklılardı da. Giderek kalite düşüyordu. Dizi normalde 7. sezonda bitecekti ama sırf kanal istedi diye bir sezon daha çektiler. Üstüne üstlük kanal istedi diye finali bile değiştirdiler.

dediğim gibi, herkesin fikri kendine. film veya diziler herkeste aynı algıyı, aynı izlenimi veya aynı etkiyi bırakmaz. ben izlerken zevk almıyordum bu diziyi ancak bir blogda bir arkadaşın bu diziyi saplantı hale getirdiğini söyleyebilirim. inanılmaz takıntı yapmış olacakki öyle bir anlatmıştı ki diziyi, bende o yazıdan sonra hemen başlayayım dedim, öyle bir ön yargıyla izlemişimki tüm sezonları, tam alışıyorum ön yargı gitti derken final yaptı bitti dizi. biraz dağıldı konu farkındayım ama baştada belirttiğim gibi, herkeste aynı izlenim oluşmaz. altta spoiler vereceğim;

mesela dizide dexter'ın ne kadar mükemmel seviyede zekaya sahip olduğunu hepimiz biliyorduk. adam cidden çok akıllıydı. gidip intihar etmesini veya suçluluk duyması bekleyemezsiniz. adamın zaten beynindeki "duygu" kısmı çocukluğundan beri gelişmemiş, körelmiş.(bu bilimsel olarakta pek tabi mümkün,bilimsel olarakta açıklanabilir) üvey kardeşi öldüğü için vicdan azabı duyacağını sanmıyorum ben. veya zaten herhangi bir dini inancı olmadığı için ölmeyi bir final olarak görüyor olabilirdi. bir sürü neden var ancak, çok zeki bir insanın kendi kıçını tüm FBI'dan nasıl bir titizlikle kurtardığı, her ayrıntısını milimetresi milimetresine hesapladığı dizinin bize vermek istediği mesajlardan biriydi bence. belkide yeni bir seri başlatmak istemelerinden dolayı ölmedi dexter. kim bile bilirki...
    ama tekrar söylemek istiyorum, bunlar benim düşüncelerim. siz öyle düşünüyorsunuz bende bu şekilde. ben nasıl sizin fikrinize saygı duyuyorsam, sizde benim görüşlerime saygı duymak zorundasınız. iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie James Dio

Bilmem kaçıncı defa tekrar başlafım diziye. Dexter cidden acayip iyi bir oyuncu bu arada.

aynı tadı veriyor mu bari? ben 2-3 yıl oldu bitireli ama izlerken inanılmaz bir ön yargıyla izlemiştim. üşeniyorum ama istemiyorda değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOSTMAN'

quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie James Dio

Bilmem kaçıncı defa tekrar başlafım diziye. Dexter cidden acayip iyi bir oyuncu bu arada.

aynı tadı veriyor mu bari? ben 2-3 yıl oldu bitireli ama izlerken inanılmaz bir ön yargıyla izlemiştim. üşeniyorum ama istemiyorda değilim.

Aynı tadı elbette vermiyor ama güzel yani. Cidden çok sevdiğim bir dizi Dexter.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Dur daha 6 sezon var Spoiler almayayım diye mesajları okuyamıyorum ama olsun 1. Ve 2. Sezonun finalini beğendim son sezon finali kötü olursada fazla önemli değil bu yüzden.

not:spoiler yoktur şimdi korkudan okuyamazsın falan editledim bu uyarıyı yapmak için.

ya kötü falan değil arkadaşım. dizinin fanboyları bilinçaltlarında dizinin bitmemesini istediklerinden dolayı her türlü final senaryosuna kötü diyeceklerdir. bu her dizinin kaderi yani. breaking bad benim şuana kadar izlediğim en baba dizidir. mükemmel final yapmasına rağmen ben yinede bi türlü yediremiyorum kendime mesela. olaya bu yönden bak. ben 2013'te falan başladığımda (son sezonun çekildiği yılda başlamıştım) yuh 5 yılda anca bitiririm dedim bu diziyi ama çabuk bitiyor işte. çok sevdiğinde ise zaten bitmesin istiyorsun yediremiyorsun. kısaca finaller,ölümler,vedalar,ayrılıklar asla güzel değildir. sevilmezler. buda onun psikolojisi..

Rahatlattın birnevi sağol
    Daha 2. Sezondayken son bölüm hakkında yorum okumam iyi olmadı spoiler değil ama kötü oluyor biraz birde finalin iyi olmadığını duyunca.. Konuya hiç girmemem gerekirdi.

• quote:

quote:

quote:

Dur daha 6 sezon var Spoiler almayayım diye mesajları okuyamıyorum ama olsun 1. Ve 2. Sezonun finalini beğendim son sezon finali kötü olursada fazla önemli değil bu yüzden.

not:spoiler yoktur şimdi korkudan okuyamazsın falan editledim bu uyarıyı yapmak için.

ya kötü falan değil arkadaşım. dizinin fanboyları bilinçaltlarında dizinin bitmemesini istediklerinden dolayı her türlü final senaryosuna kötü diyeceklerdir. bu her dizinin kaderi yani. breaking bad benim şuana kadar izlediğim en baba dizidir. mükemmel final yapmasına rağmen ben yinede bi türlü yediremiyorum kendime mesela. olaya bu yönden bak. ben 2013'te falan başladığımda (son sezonun çekildiği yılda başlamıştım) yuh 5 yılda anca bitiririm dedim bu diziyi ama çabuk bitiyor işte. çok sevdiğinde ise zaten bitmesin istiyorsun yediremiyorsun. kısaca finaller,ölümler,vedalar,ayrılıklar asla güzel değildir. sevilmezler. buda onun psikolojisi..

Rahatlattın birnevi sağol
    Daha 2. Sezondayken son bölüm hakkında yorum okumam iyi olmadı spoiler değil ama kötü oluyor biraz birde finalin iyi olmadığını duyunca.. Konuya hiç girmemem gerekirdi.

Hocam final de gayet iyi dizi de zaten efsane. Benim ilk izlediğim dizimdir prison break lost ve Dexter 3lusu tüm dizilerin önünde gelir benim için.
    Sezon sıralaması
    1>2>4>5>3>6>7>8 diyebilirim. Ama her sezonu ayrı bir kalitede ayrı bir heyecanda izleniyor. Zaten dizinin kalitesini efsaneligini sen de anlamışsın.
    Tavsiyem artık hiç bakma mesajlara keyfini cikara cikara izle yok final kötü yok bozdu cart curtlarina aldırma

• bigbangem kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam Bundan sonrada Lost'a başlamayı düşünüyorum maalesef finali hakkında bişeyler duydum ama olsun.

• Dexter'ın herkes oyunculuğuna bayılıyorda 2 sezondur robot u oynuyor adam. Ben öyle harika enfes denecek bir oyunculuk göremedim açıkcası. Ödüllerine ve filmography sine de baktım. Teklif alan biri de değilmiş zaten. Dexter dan sonra paso voice rolü verilmiş. 2010 da golden globe a layık görülmüş. 4.sezonda nasılmış görücez. İyi oyuncu denilebilir belki de harika oyuncu değil bence. Öyle çok dizi izlemiş biri değilim ama benim izlediğim dizilerdeki harika denilecek ciddi karakterler Julianna Morgulies, Mads Mikkelson, Kevin Spacey'dir. Saygılar :D

• Ridianod kullanıcısına yanıt
    Michael C. Hall'un Dexter'dan ayrı diğer oynadığı şaheserde Six Feet Under'dır. Dram seviyorsanız efsane dizidir. İzlemenizi öneririm. Gerçi Dexter'dan soğuyabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Michael C. Hall'un Dexter'dan ayrı diğer oynadığı şaheserde Six Feet Under'dır. Dram seviyorsanız efsane dizidir. İzlemenizi öneririm. Gerçi Dexter'dan soğuyabilirsiniz.

Artık bitmiş dizi izleyeceğim zaten. Listeme attım. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Dexter'ın herkes oyunculuğuna bayılıyorda 2 sezondur robot u oynuyor adam. Ben öyle harika enfes denecek bir oyunculuk göremedim açıkcası. Ödüllerine ve filmography sine de baktım. Teklif alan biri de değilmiş zaten. Dexter dan sonra paso voice rolü verilmiş. 2010 da golden globe a layık görülmüş. 4.sezonda nasılmış görücez. İyi oyuncu denilebilir belki de harika oyuncu değil bence. Öyle çok dizi izlemiş biri değilim ama benim izlediğim dizilerdeki harika denilecek ciddi karakterler Julianna Morgulies, Mads Mikkelson, Kevin Spacey'dir. Saygılar :D

Adam oyunculukta nirvana yapıyor resmen nasıl beğenmedin hocam ? Robotu oynuyor diyorsun,o robotu oynamak kolay mıdır sence ? Adam resmen hissiz duygusuz bir insanı oynuyor ve efsane oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

Dexter'ın herkes oyunculuğuna bayılıyorda 2 sezondur robot u oynuyor adam. Ben öyle harika enfes denecek bir oyunculuk göremedim açıkcası. Ödüllerine ve filmography sine de baktım. Teklif alan biri de değilmiş zaten. Dexter dan sonra paso voice rolü verilmiş. 2010 da golden globe a layık görülmüş. 4.sezonda nasılmış görücez. İyi oyuncu denilebilir belki de harika oyuncu değil bence. Öyle çok dizi izlemiş biri değilim ama benim izlediğim dizilerdeki harika denilecek ciddi karakterler Julianna Morgulies, Mads Mikkelson, Kevin Spacey'dir. Saygılar :D

Dexter karakterini en iyi şekilde oynamış işte. Karakterin yapısı o.
  • Geçen hafta bitirmiştim izlediğim en iyi diziler sırasında yerini aldı.Finali hakkında yanlış bir şey okumuşum finali beni şaşırtmıştı.
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Adam tiyatro kökenli zaten. Daha çok tiyatrolarda rol alıyor. O yüzden filmografisi geniş değil.
  • @Kairros.

Allah Allah. Duyguyu yansıtmak daha mı kolay yani gizlemekten ? Bence yaptığı öyle harika ötesi bir olay değil. Duyguyu veremiyor diye eleştirilebilecek zibilyon tane oyuncu var. Amacım tartışma çıkarmak değil de bana sizin düşündüklerinizi gösteremedi açıkcası. Hoş daha 2.sezondayım bakalım ne olacak

@FURY.

Hocam adamın rolü o zaten evet. Yaptığı ya da yansıtması gereken rol öyle zor değil demek istiyorum.

@hayalperest444

Anladım hocam . Bulabilirsek bakalım tiyatro oyunlarına da. Teşekkürler .

• Alakası yok. Televizyon oyuncularının yarısından fazlasının filmografisi geniş değildir zaten.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    Ben de diyorum ki; Michael C. Hall tiyatro ile de uğraştığı için ve dizi ve filmlerle geç tanıştığı için filmografisi geniş değil. Ayrıca filmografiye sadece sinema filmleri değil TV film ve dizileri de dahildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-683EA8C88 -- 2 Eylül 2015; 19:43:59 >
  • 1x5(tekrar izliyorum)

ula bu dexter toplam kaç kişi öldürmüştü ? 8 sezon ve dexterın 1.sezon öncesindeki hayatı da dahil olmak üzere kaç kişi ?
  • Şu debra hakkatten çirkin kadın. Nereden bulmuşlarsa bu çirkinlik abidesini.

Edit.

Rita hakkatten güzel kadın. Kendine has çok hoş bir havası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 5 Eylül 2015; 3:54:45 >
  • 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.