Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen açtım 2. sezon 1. bölümü izledim. Güzeldi be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Geçen açtım 2. sezon 1. bölümü izledim. Güzeldi be

gelmiş geçmiş en harika jenerik
  • 7x9 bitti az önce

üzüldüm be isaace okadar uğraş dur silahını denize atıp saçma georgea öl laguerta alttan kazıyor bay harbor butcherı bakalım ne olacak
    ama ilk sezon yaşadığım tereddütü yakıştıramadım şu geçen diğer sezonlarda
    az kaldı bitiyor

spoiler vermeyin kesinlikle ilerisi hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

8 sezonuda şu anda tamamladım. Senaristlerin yazdığı finali gondikliyim
    ayrıca Hannah (yvonne) a aşık oldum resmen forumda sürekli yvonne nin fotosunu atarlardı pek beyenmezdim ama dizide beni çok etkiledi sırf yvonne için yeni bir diziye başlayacam

İlacın CHUCK :D :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7x12 bitti

budur budur laguerta öldü yeahh budur hjhuh aferim deb budur
    benim aklıma yatmayan şey şimdi debin silahından çıktı kurşun sonuçta basit biri ölmüyor captain ölüyor illaki araştırılır onu nasıl yaptılar yada parçalayıp gulfstreamemi bıraktılar acaba normalde olduğu gibi
    birde dexterın son sözü is this the new begining or the begining of the end

direk aklıma bu geldi
    son sezon geldi bakalım ne olacak

• Koskoca 8 sezon bitti yahu bi acayip hissettim kendimi.Etkisini hala atamadım üzerimden..Çok alışmıştım karakterlere
  • ilk defa uzun soluklu sıkmayan bir dizi izledim..

Tamam son sezon biraz uzamış hissiyatını verse de genel olarak sevdim.
  • 2010'da beşinci sezonu bitirip beş yıl ara verdim. Son üç sezondan devam...
  • bitti

bitti bitti
    bu finale saçma diyen saçmalamıştır çok iyiydi
    bölüm boyunca duyguluydum en sonda tutamadım kendimi
    diyecek birşey bulamıyorum

edit:
    nesi kötü bu finalin ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcd -- 22 Şubat 2015; 2:59:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

bitti

bitti bitti
    bu finale saçma diyen saçmalamıştır çok iyiydi
    bölüm boyunca duyguluydum en sonda tutamadım kendimi
    diyecek birşey bulamıyorum

edit:
    nesi kötü bu finalin ya

Bence kötüydü ya final hiç öyle tahmin etmemiştik.Ben 8.sezonun en hareketli sezon olmasını bekliyordum Dexterin kimliği ortaya çıkacak kaçacak polisler onu arayacak ..vs bu tarz bir kaçış bekliyordum ve en kötü yakalanıp idam edilişini bekliyordum fakat öyle bir sezon olduki son bölümde her şeyi bitirdiler.8.sezonda yavaş yavaş finale doğru giden bir dizi havası vermek yerine son bölümünde bir anda olayları bitirdiler.Oysa daha devam edebilirdi keşke etse.En sevdiğim karakter ve dizi Dexter.Özlüyorum

• Dün akşam bitirdim diziyi. Final pek tatmin edici olmamış.

Sezon, final sezonu gibi değildi. Normal bir Dexter sezonu gibiydi. En azından son 5-6 bölümde Miami Metro, Dexter'ın gerçek yüzünü öğrenebilirdi. Ben hep Angel'in, Masuka'nın, Joey'in bu durumu öğrenmesini ve verecekleri tepkiyi bekledim ama öğrenmediler. Öğrenselerdi ve Dexter elektrikli sandalyede ölseydi daha iyi bir son olurdu.

Harrison'ı bırakmasını asla beklemezdim. Debra'yı da aldı denize attı. Mesela biri de demedi ki nerde bu kız? O olayı da çok basit kesip atmışlar.

Yvonne her ne kadar güzel biri olsa da onun olduğu bölümlerde dizinin kalitesi düşüyordu. Dexter karakteri de bambaşka biri oluyordu.

Oliver Saxon'ın Deb'i öldürmeye gidip risk alması gereksiz olmuş. Gidip araba çaldığı sahnede de kimse akan kanı farketmiyor, araba çaldığını farketmiyor.Dexter'ın Saxon'ı öldürüş şekline bir şey diyemem sonuçta emniyetteydi ve işini orada halletmesi gerekiyordu. Onu iyi ayarlamış fakat sonra ne sorguya çekiliyor ne başka bir şey oluyor.

Dexter'ın o fırtınadan nasıl çıktığını da anlamadım. Gidip oduncu olmuş yav. Koskoca Dexter Morgan gidiyor oduncu oluyor.

Masuka'nın kızı da ne diye diziye girdi anlamadım. Keşke onun diziye giriş amacı da olsaydı.

Hepsine rağmen oldukça güzel bir diziydi. İyi bir final olsa çok daha iyi olurdu. Özleyeceğim Dexter'ı. İç sesiyle söyledikleri, babasıyla konuşmaları, kan lamları, Debra'nın bozuk ağzı... Hepsini özleyeceğim.

Dizide Dexter dışında en sevdiğim seri katil de Trinity Killer'dı. Öldürüş şekilleri bakımından ise Doomsday Killer'ı seçebilirim. Özellikle "Mahşerin Dört Atlısı" harikaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Dün akşam bitirdim diziyi. Final pek tatmin edici olmamış.

Sezon, final sezonu gibi değildi. Normal bir Dexter sezonu gibiydi. En azından son 5-6 bölümde Miami Metro, Dexter'ın gerçek yüzünü öğrenebilirdi. Ben hep Angel'in, Masuka'nın, Joey'in bu durumu öğrenmesini ve verecekleri tepkiyi bekledim ama öğrenmediler. Öğrenselerdi ve Dexter elektrikli sandalyede ölseydi daha iyi bir son olurdu.

Harrison'ı bırakmasını asla beklemezdim. Debra'yı da aldı denize attı. Mesela biri de demedi ki nerde bu kız? O olayı da çok basit kesip atmışlar.

Yvonne her ne kadar güzel biri olsa da onun olduğu bölümlerde dizinin kalitesi düşüyordu. Dexter karakteri de bambaşka biri oluyordu.

Oliver Saxon'ın Deb'i öldürmeye gidip risk alması gereksiz olmuş. Gidip araba çaldığı sahnede de kimse akan kanı farketmiyor, araba çaldığını farketmiyor.Dexter'ın Saxon'ı öldürüş şekline bir şey diyemem sonuçta emniyetteydi ve işini orada halletmesi gerekiyordu. Onu iyi ayarlamış fakat sonra ne sorguya çekiliyor ne başka bir şey oluyor.

Dexter'ın o fırtınadan nasıl çıktığını da anlamadım. Gidip oduncu olmuş yav. Koskoca Dexter Morgan gidiyor oduncu oluyor.

Masuka'nın kızı da ne diye diziye girdi anlamadım. Keşke onun diziye giriş amacı da olsaydı.

Hepsine rağmen oldukça güzel bir diziydi. İyi bir final olsa çok daha iyi olurdu. Özleyeceğim Dexter'ı. İç sesiyle söyledikleri, babasıyla konuşmaları, kan lamları, Debra'nın bozuk ağzı... Hepsini özleyeceğim.

Dizide Dexter dışında en sevdiğim seri katil de Trinity Killer'dı. Öldürüş şekilleri bakımından ise Doomsday Killer'ı seçebilirim. Özellikle "Mahşerin Dört Atlısı" harikaydı.

hocam Brian Mooser ayrı yerdedir benim icin . Gerek konu gerek işleyiş tum sezonlardan daha cok zevk vermiştir bana .

• 4. sezonu bitirmek üzereyim. Diziyi biraz geç fark ettim ama olsun, tadını şimdi çıkartıyorum. Final için herkesin ortak yorumu iyi bir final olmadığı. Yakında bitiririm diziyi, bakalım nasılmış.
  • Assassin22_ kullanıcısına yanıt
    Çok hızlı gitme yavaş yavaş izle.Ben hata ettim hızlı hızlı izledim ki elimde değil müthiş sürükleyici.Hemen bitirdim şimdi keşke izlediklerimi unutsamda yeniden başlayıp izlesem diyorum.
  • Hızlı izleme hatasını BB son iki sezonda yaptım, pişman oldum. Dexter'da da hızlı izlediğim için pişmanlık duyacağım biliyorum ama elimde değil çünkü çok sürükleyici. Dex başkanın yeni kurbanlarını merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassin22_ -- 23 Şubat 2015; 22:23:06 >
  • Bi çırpıda 5. Sezonu yarıladım gerçekten çok sürükleyici ve karakterlere çok alışıyorsun bitince baya boşluk olacak gibi

• Yavaş yavaş gittim bitmesin diye yine bitti.Nedense diziyi o kadar sevdim ki nasıl gitçeğini önemsemezdim yeterki devam etseydi final yapmasaydı :D

Bitsede bari böyle bitseydi bi nebze teselli olurduhttps://www.youtube.com/watch?v=pBTS47gQsBY :( Düşüncelerim mantık içermiyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trakyacus

Yavaş yavaş gittim bitmesin diye yine bitti.Nedense diziyi o kadar sevdim ki nasıl gitçeğini önemsemezdim yeterki devam etseydi final yapmasaydı :D

Bitsede bari böyle bitseydi bi nebze teselli olurduhttps://www.youtube.com/watch?v=pBTS47gQsBY :( Düşüncelerim mantık içermiyor:)

Dediğin gibi bitse daha iyi olurdu ama
    katil bir karakteri mutlu bir finalle bitirtmezler

• 2 Defa başladım tekrar tekrar bıraktım bu diziyi nedense beni bir türlü sarmadı ya 8.bölümde terk ettim kendisini.
  • 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.