Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dexter'ın okyanusa salladığı tüm çöp poşetlerindeki cesetleri buldular ve o anda kalbinin hızlıca atmaya başlaması fenaydı.Paul'danda kurtulduk.Ama Rita'nın merhamet göstermesi çok saçmaydı.O kadar pislik yapmış.Bence sevinmeliydi.Bakalım Dexter'la ilişkileri ne olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 8 Kasım 2014; 23:42:22 >
  • 2. sezon 2. bölüm bitti

Rita safı Dexter'a neye karşı bağımlı old.nu sormadı ve şimdi onu uyuşturucu bağımlısı sanıyor.Ama yinede herkesin aksine Rita'ya uyuz olmuyorum.Dexter tekrardan öldürmeye devam ediyor
  • bir şey anladıysam arap olayım
  • 2. sezon 3. bölüm bitti

Doakes resmen Dexter'in canlı gölgesi oldu Ama bağımlıların gittiği yerde yaptığı konuşma Doakes'un peşini bırakmasını sağladı.Belkide Doakes numara yapıyor çakal.Dexter'da Rita ile arasını düzeltti derkennn Lila denilen Michael Jackson'ı andıran kadın çıktı ortaya.Dexter yeni aldığı jipi Rita'ya verince Lila'yı gösterdi ve Rita'nın içinde kıskançlık fırtınaları koptu.Bakalım nasıl ilerliycek

• 2. sezon 4. bölüm bitti

Dexter düşünce denizine düştü.Ayrıca Rita'nın annesi birşey sakladığı konusunda çok haklı.Psikopat manyak olunca insan ister istemez belli ediyor :S Bu arada cesetleri yok etti ama taşları yok edemedi.Anlamadığım diğer bir olay herhangi bir limanda yosunlu taş bulunabilir.Her limanda bulunan yosunlu taş üzerinde değişik özellikler mi barındırıyor yani, öyleyse her limandan taş örneğide alıp incelemeleri lazım.Çook uzun iş, pehh Daha farklıysa bile bence ilginç ayrıntı, yani daha farklı birşey yakalayabilirlerdi, en azından az mantıklı gelen birşey Dexter'da süper ötesi zeki olmadığına dikkat çekti gerçi dizide.Bu arada o Maria ne mahluk kadınmış... Yaptığı pislik Yazık oldu Esmee'ye :D İsme bak Esmee

• Jim Carrey kullanıcısına yanıt

Maria tam bir para, güç, makam için her şeyi yaparım tiplerinden.

Taş ve yosun olayı ise mantıklı, mesela Bursa'da bir çok deniz noktası var. Kimisinde lağım veriliyor, kiminde yük gemisi geliyor, kimine yolcu gemisi. Hepsinin arkasında bıraktığı kalıntı aynı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

Taş ve yosun olayı ise mantıklı, mesela Bursa'da bir çok deniz noktası var. Kimisinde lağım veriliyor, kiminde yük gemisi geliyor, kimine yolcu gemisi. Hepsinin arkasında bıraktığı kalıntı aynı olmaz.

Knk ben
    Dexter gibi cesetlerle ilgili sanmıştım ama cesetleri attığı torbalar iyice batsın diye kaya, taş parçalarıda koyuyormuş içine Ama yinede zor iş dediğim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

quote:

Orijinalden alıntı: Temuçin Han

Knk ben
    Dexter gibi cesetlerle ilgili sanmıştım ama cesetleri attığı torbalar iyice batsın diye kaya, taş parçalarıda koyuyormuş içine Ama yinede zor iş dediğim gibi

Dizide böyle ufak mantık hataları olacak hep. Fazla takılmadan keyif almaya bak derim.

• 2. sezon 5. ve 6. bölüm bitti

Dexter'ın hala Rita'ya uyuşturucu madde kullanmadığını söylememesine şaşıyorum.Bence onu söylese Rita eski mahlukla yaşadığı şeyleri göz önüne getirmiycek.Birde gitti .... söyledi.En baştan hataydı bu yani ... yapmıycaktı.Onun dışında güvenlik kamerası kayıtlarını iyi sildi :D Doakes ve Maria'ya uyuz oldum.Gerçi Doakes'un ölceğini biliyorum Rita bence on numara kadın.Lila'da iyi geldi, özellikle hotel odasında beyaz üstlükle.İnsan çekici gelebiliyor bazen.İşlerim çok gecikti bugün.Kaptırdım gidiyorum kendimi bölümlere.Dexter izlemek harika ama düşünceler uyuşmazsa yani sıklık gösterirse uyuz oluyorum.Ayrıca ''The Dark Defender'' olayı ve Dexter'in annesini super hero olarak kurtardığı sahne fenaydı

Aslında çok takmazdım ama son zamanlarda nedense ayrıntılara dikkat eder oldum.Olması gerekende bu bence :D Yoksa zevkini çıkarıyorum sonuna kadar.Dracula Untold'da da bir sürü hata vardı, konusunada yazdım, izlediğim yerede.Ama ona rağmen taşıdığı potansiyel... Kurguyu bana verseler, başrolü Jonathan Rhys Meyers'e veya 2'sinide bana film şuanda 9 almıştı
    @Papa Het

• Bitirdikten sonra ozledigim 3 diziden biri. Trinity Killer sezonu efsaneydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.sezon bitti, 5in 1ini de izledim.

Dexterin Ritadan da kan alip onu ozel olarak saklamasini beklerdim. Diger ornekleri gorunce mutluluk duyuyordu, bunun icin "ilk defa bir parcaya bakinca huzur bulamiyorum" dedigi bir sahne olabilirdi. Hikayenin baglanisi cok hos, 3. sezon finalinde Ritanin gelinligine Dexterin yarasindan kan bulasmasi, Harrynin sezon ici bolumlerde Dexterin uzatisina binaen surekli Arthuru oldurmesini soylemesi, Dexter gibi Harrisonun onunde annesinin oldurulmesi, Dexterin "benim yuzumden" demesi, sezonun "my bad" ile acilmasi vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volpenotte -- 12 Kasım 2014; 1:36:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volpenotte kullanıcısına yanıt

Rita'nın ölüm sahnesini daha dramatize edebilirlerdi, Dexter'in arkadaşlarının daha sinirli olabilirlerdi. Sadece Deb'in hareketleri duygusaldı.
    Angel'in de o bizden biriydi demesi güzeldi. Ama daha dramatize edilebilirdi diyerek tekrarlıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temuçin Han -- 12 Kasım 2014; 14:39:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

Bitirdim bitirmez olaydım

aynen, boşlukta kaldım
  • 7. sezon;

isaak sirko efsane adam yav kırık falan ama iyi adamdı
  • bittimiii
    nası biter beee

neysee hiç başlamamıştım zate, bitmeyen diziyi sefmem
    bitmişse koy sepete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 18 Kasım 2014; 20:29:47 >
  • Sen de benim kafadasın, bitmiş dizi candır
  • Final sezonunu az önce bitirdim. Haklı bir son olmuş bence olması gerekendi. Yorumları hiç incelemedim ama genel kanı da böyle düşünüyordur tahminimce. Son sezondan rahat 2 sezon daha çıkarmış. Biraz aceleye getirdikleri aşikar.

Evelyn Vogel'ın diziye girişi beklenmedik oldu fakat senaristlerin güzel bir hamlesiydi. 08x01'de Dexter ile ilk kez karşılaştıklarında alakası olduğunu anlamıştım. 02'de ise resmileşti. Dexter'ın böylesine benimsediği bir kadının yitip gitmesi onu gerçekten perişan etmişti. Debra'nın da bitkisel hayata girmesiyle fişini çekmesi artık kendisini tam bir bela olarak görmesini sağlıyordu ve böylece Arjantin'e gitmekten vazgeçti. Zaten gitseydi seri katile yakışmayacak biçimde mutlu son olurdu... Elway'i göremedik. Aslında Hannah uçağa binerken gelir diyordum, olmadı. Burada aksiyon aramıştım.

Dizi bitti ama
    Harrison büyüdüğünde neler yapacak? Babayı aramaya gelir mi gelir bence. Bizi niye bıraktın triplerine de girer. İşte tam bir muamma. Bunun cevabını bilemeyeceğiz...

Bu diziyi daima merak içerisinde izledim. Kesinlikle harika bir seri katil dizisiydi. Yokluğu hissedilecek.

• başlamalı mıyım? izlediğim diziler imzamdaki gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

başlamalı mıyım? izlediğim diziler imzamdaki gibi?

Hannibal izleyip Dexter izlememek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

başlamalı mıyım? izlediğim diziler imzamdaki gibi?

Hannibal izleyip Dexter izlememek ?

evet hocam
  • 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.