Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.123
Cevap
70
Favori
605.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Julie Benz'i (Dexter'in eşi) sadece ben mi Julia Ann'a benzetiyorum?
  • Supernatural 9.sezon geldim yeni bölümleri beklicem artık . Dexteri tavsiye eder misiniz ?
  • Breaking Bad i yeni bitirdim ve sevdim.Şimdi Dexter a başlamak istiyorum arkasından gider mi sizce ?
  • Ulan sırf şu diziye başladıktan sonra adli tıpa başvurmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Breaking Bad i yeni bitirdim ve sevdim.Şimdi Dexter a başlamak istiyorum arkasından gider mi sizce ?

Gider hocam başlamalısın.
  • !!!!!!!!!!!
    ya abi o son neydi öyle o debrayı denize attı offf dexter ölse daha güzel biterdi ölmediği için daha kötü bitti bence
    !!!!!!!!!!!

ve 9.sezon ile alakalı hiç mi umut yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1477 -- 2 Mayıs 2014; 4:21:32 >
  • Bir ara başlayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler adam gibi izleyeceğim bir site bulamadım, diziye başlamak istiyorum ama google da arattırdığım bütün siteler hepsi çöp olmuş, tavsiye edebileceğiniz 1. sezonu sağlam bir site var mı ?
  • mrhusnu kullanıcısına yanıt
    dizimag falan vardı ama orada da göremedim, en iyisi sağlam bir torrent sitesinden indirmen
  • mrhusnu, diziwu yada harikadiziizle den izleyebilirsin.firefox ant video eklentisiyle indirip izledim ben 8 sezonu 8 günde 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 ay önce Dexter'a başladım ve dün bitirdim.Spoiler yememek için konuya bakmamaya çalıştım.Gerçekten muhteşem bir diziydi.Özellikle ilk iki sezon harikaydı.Genel olarak diziyi sıkılmadan izledim.Final ne kadar beklediğimizin altında da olsa bu dizi hep aklımda kalacak.

Dexter ölmediğine göre acaba dizinin devam etme ihtimali olabilir mi?
  • ilk 3 sezon gerçekten güzeldi, son 2 sezon biraz zayıf kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerli_adam

4 ay önce Dexter'a başladım ve dün bitirdim.Spoiler yememek için konuya bakmamaya çalıştım.Gerçekten muhteşem bir diziydi.Özellikle ilk iki sezon harikaydı.Genel olarak diziyi sıkılmadan izledim.Final ne kadar beklediğimizin altında da olsa bu dizi hep aklımda kalacak.

Dexter ölmediğine göre acaba dizinin devam etme ihtimali olabilir mi?

dizi düşük bi ihtimal ama bir film ile kanal ekmeğini yemek isteyebilir dizinin

• İlk 2 sezonu efsaneydi
  • Tamam, sakin olun.

Şu ana kadar 10'dan fazla dizi bitirdim. Hepsini de bu sitelerden indirdim. 720p çözünürlükte izliyorum ve bana fazlasıyla yetiyor. Sitede paket halinde blu-ray de gördüm, 1080p de. Seed oranları da gayet iyi durumda. Ayrıca public torrent siteleri sizin o söylediğiniz sitelerden kat ve kat fazla aracıya sahiptir.

2 yıl boyunca Zamunda kullandığım halde son 1 senedir kickass'ten şaşmıyorum. İşimi fazlasıyla görüyor. Sizlerin de işini göreceğine inanıyorum. Boşuna etrafta cebeleşmeyin, milletim ağız kokusunu çekmeyin diye öneride bulundum. Yoksa kim nereden indirmiş benim için pek problem değil.

Ekstradan Ed Wood, bulunamaz dizi demişsin de public sitelerde bulunamayan private sitede nasıl bulunacak? Bir çoğu tek yerden çıkıp yayılıyor. Özel hizmet veriyorlarsa amenna.

• Rip gruplarının çoğu (sitelerin kendi ripleri hariç) riplerini örnek verdiğim sitelere belli ücret karşılığında satarlar. Kat.ph tarzı ücretsiz sitelerde onlardan bu tarz sitelerden çekip kendi serverlarına aktarırlar. Örneğin bana ER diye bir hastane dizisinin 720p sunumunu iyi bir seed ile bulabilir misin?
  • 8 sezon 31 gb buldum görüntü kalitesi de boyuta göre gayet iyi .mkv formatında.İsteyene pm den verebilirim.
  • Dün başladım diziye 5.bölümdeyim.Şimdilik etkilemedi beni , sıradan gidiyor bakalım.Bu arada altyazıyı beğenmedim , adam 2 kelime telafuz ediyor alttan 10 kelime geçiyor , haliyle altyazılara yetişemiyorum.Yani cümleleri uzatmışlar gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

final spoiler

/>

Not:Final tek kelime ile berbattı

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

final spoiler

/>

Not:Final tek kelime ile berbattı

Aklıma ilk gelen buydu finalde.

• 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.