Şimdi Ara

## LG'den 22-inç'lik Yeni LCD Monitör ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## LG'den 22-inç'lik Yeni LCD Monitör ##

LCD dünyasının önde elen aktörlerinden LG, yeni bir LCD monitör ile bir kez daha bizlerle. Firmanın yeni anons ettiği 22-inç'lik yeni LCD monitörü Flatron M228WD özellikle tasarımı ile dikkat çekebilir. 22" monitörlerin genel özelliklerine uygun şekilde 1680x1050 çözünürlüğünü destekleyen monitör 3000:1 kontrast ve 300cd/m² parlaklık değerine sahip. 5ms tepki süresi ve yata/dikey 170 derece görüş açısına sahip olan monitör HDMI ve HDCP destekleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Çok kısa bir süre içerisinde İngiltere'de satışa çıkması beklenen ürünün fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• HDMI artısı gerisi sıradan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLoWeR -- 30 Ekim 2007; 11:12:58 >
  • LG
  • @BLoWeR dediği gibi sadece HDMI eklentisi yapmışlar +olarak diğerleri zaten diğer monitörlerindede vardı ve monitörün tasarımı pek iç açıcı durmuyor bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

HDMI artısı gerisi sıradan...

Ama fiyatı da uygun olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

http://resim.donanimhaber.com/m_15883750/mpage_5/key_/tm.htm

+ tv
    arkadaşlar

tv olmasıda iyi olmuş fiyatı baya yüksek olur herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALLEIN

quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

http://resim.donanimhaber.com/m_15883750/mpage_5/key_/tm.htm

+ tv
    arkadaşlar

tv olmasıda iyi olmuş fiyatı baya yüksek olur herhalde

LG nin genel itibariyle fiyatları iyi ama TV özelliğini dahil etmesi makul bir fiyat artışı olmasını gerekli kılıyor. Harici sistemlerle çok ucuza gerçekleşen bir özellik neticede. Bu arada 22 de adını iyi duyuran 226BW ile kıyaslamasını da merak ediyorum. Zira samsung 2232BW yide üretti ve görünüşüde harika

• quote:

Orjinalden alıntı: BLoWeR

HDMI artısı gerisi sıradan...

170/170 görüş açısı da bir artı Samsung 2232BW dışındaki modellerin görüş açısı 160/160 civarı
  • Led aydınlatmalı modeller çıksada şu birbirine benzer modellerden kurtulsak.
  • Ben samsung veya asus u terçih ederim hiç lg yi terçih etmedim bilmiyorum neden çok gerçekçi bulmuyorum.
  • Görüş açısı ve gri tonlama bakımından L226wtq 2232bw den çok daha iyi görünüyor. 226bw den daha iyi olduğunu söylemek zor. Tabi altta ekran görüntüsü olan 226bw nin samsung üretimi olan S panele sahip plduğunu unutmayalım (Türkiye'dekiler A yada C panel)
    Bence oldukça başarılı bir monitör ama mavisi biraz fazla gibi..

******** Görüş Açısı ************************************************
    L226wtq

226BW (S Panel)

2232bw

******** Gri Tonlama ************************************************

L226wtq

226bw

2232bw

• quote:

Orjinalden alıntı: bwhiteshark

Led aydınlatmalı modeller çıksada şu birbirine benzer modellerden kurtulsak.

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.