Şimdi Ara

## HIS Radeon HD 2600XT AGP Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## HIS Radeon HD 2600XT AGP Modelini Duyurdu ##

## HIS Radeon HD 2600XT AGP Modelini Duyurdu ##

Nvidia'nın yer almadığı DirectX 10 destekli AGP piyasasında AMD-ATi tam gaz yoluna devam ediyor. Önce Radeon HD 2400 Pro ve hemen ardından Radeon HD 2600 Pro modellerinin AGP varyasyonlarını pazara sunan AMD-ATi son olarak önemli bir sürpriz yaparak Radeon HD 2600XT modelinin de AGP versiyonunu hazırladı. Şu an için DirectX 10 destekli dünyanın en hlız AGP çözümü olan Radeon HD 2600XT AGP, Sapphire'den sonra HIS tarafından da resmen anons edilerek AGP platformunda yer alan kullanıcılara da yeni bir alternatif gelmiş oldu.

Firmanın iddialı ICEQ serisinde yer almayan modelin ICEQ versiyonu da geleilir henüz bu konuda net bir bilgi bulunmuyor. HIS'in daha önce bazı diğer modellerinde de karşımıza çıkan soğutma çözümünü kullanan ekran kartının gpu hızı 800MHz, bellek hızı ise 1400MHz olarak belirlenmiş. Ekran kartının hem 256 hemde 512MB GDDR3 bellekli varyasyonları bulunmakta. Kartın kutu içeriğine ayrıca DVI-HDMI dönüşütürücü adaptör de yerleştirilmiş durumda. Tek slot tasarıma sahip olan ekran kartının DVI konnektörleri ise HIS'in Hi-Fi konsepti dahilinde daha iyi sinyal kalitesi için altın kaplama olarak tasarlanmış durumda.

Sapphire'den sonra HIS de Radeon HD 2600XT AGP temelli ekran kartını duyurdu. AGP platformunda yer alan kullanıcılar mevcut sistemleri ile DirectX 10 tarafında olabilecek en iyi oyun performansını elde etmek istiyorlarsa en azından şu an için AMD-ATi'nin Radeon HD 2600XT AGP çözümü tek alternatif gibi gözüküyor. HIS'in yeni modelinin piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ise şu an için bilinmiyor.

• güzeeel benim gibi agp kart kullananlar yükseltme yapabilir ama ben sistemi yükseltmeyi düşünüyorum.
  • Gariban dostu Ati
  • satilsin artik $u xt türkiyede de, artik daha fazla sabredemiyorum
  • His AGP piyasasını Sapphire boş bırakmak istemiyo anlaşılan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcnecati

satilsin artik $u xt türkiyede de, artik daha fazla sabredemiyorum

Bu agp ye vereceğin parayı biriktir iyi bi sistem topla bence. Agp zaten pahalı bi teknoloji. Pci-e çok daha iyi ve daha ucuz. Ben de agp yi mi geliştiriyim yoksa sistemimi değiştiriyim derken en iyisi sistemi komple değiştirip pci-e ye geçtim. Agp yanlızca vakit kaybı! Şuan dx10 daki en iyi agp kart bu ise agp zaten ölmüş demektir. Çünkü bu kartın oyun perormansı 0. Git bi tane agp 1950pro al çok daha iyi!
  • quote:

Bu agp ye vereceğin parayı biriktir iyi bi sistem topla bence. Agp zaten pahalı bi teknoloji. Pci-e çok daha iyi ve daha ucuz. Ben de agp yi mi geliştiriyim yoksa sistemimi değiştiriyim derken en iyisi sistemi komple değiştirip pci-e ye geçtim. Agp yanlızca vakit kaybı! Şuan dx10 daki en iyi agp kart bu ise agp zaten ölmüş demektir. Çünkü bu kartın oyun perormansı 0. Git bi tane agp 1950pro al çok daha iyi!

arkadaşım pcı sisteme geçmek için anakart,işlemci,ekran kartı,psu değişimi lazım bu da çok pahalıya geliyor...hem pcı sisteme bile geçsem alıcağım kart gene bu olur..öle 8800 lere 600-700 ytl para veremem...verenede mani olmam...bu benim fikrim...bence şu anki oyunlar için yeterli bi kart illa her oyunu bütün ayarlar full de oynamak şart diil benim için....
  • His'e bu soğutma hiç yakışmamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamad

ben oyun oynamiyorumki

+

recon83 ün dediklerinede katiliyorum

• quote:

arkadaşım pcı sisteme geçmek için anakart,işlemci,ekran kartı,psu değişimi lazım bu da çok pahalıya geliyor...hem pcı sisteme bile geçsem alıcağım kart gene bu olur..öle 8800 lere 600-700 ytl para veremem...verenede mani olmam...bu benim fikrim...bence şu anki oyunlar için yeterli bi kart illa her oyunu bütün ayarlar full de oynamak şart diil benim için....

bende bi agp kullanıcısı olarak söylediklerine tamamen katılıyorum arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edacsac -- 30 Ekim 2007; 18:55:44 >
  • Türkiyeye ne zaman gelir bu kart
  • arkadaşlar ben bu kartla crysis,call of 4,pes 2008 gibi oyunları rahat bi şekilde oynayabilir miyim??

sistemim
    p4 3.0
    1,5 gb ddr 400
  • his gene yapmış yapacağını, hep farklıydı yine farklı. ati de his, nvidia da ise palit. iki firmanın 2 kralı
  • quote:

Orjinalden alıntı: skymen878

arkadaşlar ben bu kartla crysis,call of 4,pes 2008 gibi oyunları rahat bi şekilde oynayabilir miyim??

sistemim
    p4 3.0
    1,5 gb ddr 400

çok rahat oynarsın

sadece beninde kafamı karıştıran pci-e versiyonu iceq kullanırken agp sinde neden kullanmamışlar?

birde türkiyeye gelirse fiyat olarak ne kadar olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: edacsac

quote:

bende bi agp kullanıcısı olarak söylediklerine tamamen katılıyorum arkadaşım

bende sızler gıbı bır arkadasınız olarak sıze katılıyorum ama asrock saolsun sımdı pcı-e ye gececem

• quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

Türkiyeye ne zaman gelir bu kart

His TR distiribütörüne 3gün önce mail atmıştım bu kart ne zaman gelicek diye....Cevap gelmiş...29 kasımda gelicek diye...bi kaç gün oynama olabilirde yazmışlar
  • his iq turbo agp versiyonu vatan bilgisayara gelmiş ama fiyat 250 ytl civarında bende 206 ytlye sapphire alacam
    (hepsiburadadan) acaba iyimi yapıyorum hangisinde daha az uyum sorunu yaşarım? Bilgi veren bi arkadaş olursa sevinirim...
  • bende bir aralar vardı yaa en baba agp kart üstüne kart tanımam AGP olarak ....
  • Birisi hort mu dedi? Hocam naptın sen ya 3 yıllık konuyu tuttun çıkardın buraya.

HD 2600 XT zamanın kralıydı evet.Şu anda kral HD 3850 AGP ama (özellikle) sıfır HD 3850 AGP (istisnai birkaç durum hariç) almak aptallıktır bana göre.Dandik 2600 pro bile işlemci limitine feci şekilde takılırken.3850 AGP hangi oyunda tam performansını kullanabilecektir?

AGP'ye son olarak HD 5570 çıksın yeter.AGP'de DX10'u gördük.11'i görmezsek olmaz

Aslında AGP HD 5870 çıkmalı ki Crysis'i 17" tüplü monitörde full ayar ve full aa oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRacer -- 5 Nisan 2010; 22:41:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XRacer

Birisi hort mu dedi? Hocam naptın sen ya 3 yıllık konuyu tuttun çıkardın buraya.

HD 2600 XT zamanın kralıydı evet.Şu anda kral HD 3850 AGP ama (özellikle) sıfır HD 3850 AGP (istisnai birkaç durum hariç) almak aptallıktır bana göre.Dandik 2600 pro bile işlemci limitine feci şekilde takılırken.3850 AGP hangi oyunda tam performansını kullanabilecektir?

AGP'ye son olarak HD 5570 çıksın yeter.AGP'de DX10'u gördük.11'i görmezsek olmaz

Aslında AGP HD 5870 çıkmalı ki Crysis'i 17" tüplü monitörde full ayar ve full aa oynayalım

AGP HD 5870 kulağa çok hoş geliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.