Şimdi Ara

Yarışma Sponsor Bulunamama nedeniyle sonlanmıştır! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
4.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MSN: serkanaktas@passport.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jocman
    takıl kafana göre ama saçma siteler yapmayın elemanın biri iğrenç bir site göndermiş açılmıyo

kimmiş o adresi versene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 2 Şubat 2005, 16:45:56 >
  • quote:

Bu arada 1 ay sponsored by yazısı kalmayacak 1 yıl kalacak nekadar ekmek o kadar köfte

nasıl yani yarışmayaı kazandığımızda hediye olarak verilen host'un 1 yıl reklamını mı yapacaz
  • bu konuyu sonuclandırıcaz..
    nerdesin jocman
    msn e gel

quote:

Orjinalden alıntı: polter

quote:

Bu arada 1 ay sponsored by yazısı kalmayacak 1 yıl kalacak nekadar ekmek o kadar köfte

nasıl yani yarışmayaı kazandığımızda hediye olarak verilen host'un 1 yıl reklamını mı yapacaz

• quote:

Orjinalden alıntı: nick

Ben de katılıyorum...

katılan katılana.

İnşallah yarışmaya bişi olmaz
  • inş...
    sitesi hazır 8-9 kişi var şu anda başvurmuş durumdalar...

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nick

Ben de katılıyorum...

katılan katılana.

İnşallah yarışmaya bişi olmaz
  • katılım şu anda az olması normal bence.Çünkü arkdaşlar sitelerini herhalde tamamlayım öle girmek istiyolardır. başvuruya son 2-3 hafta kala canlanır bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginer804

quote:

takıl kafana göre ama saçma siteler yapmayın elemanın biri iğrenç bir site göndermiş açılmıyo

kimmiş o adresi versene

seni ilgilendirmez pek fazla
  • Bunları burda tartışmayalım.Sadece uyulması gerek kurallar ile ilgili konular ve katılmak isteyenler katılacakları gibi konular yer alsın bence.

gereksiz yere topic'i doldurmayalım
  • quote:

Bunları burda tartışmayalım.Sadece uyulması gerek kurallar ile ilgili konular ve katılmak isteyenler katılacakları gibi konular yer alsın bence.

gereksiz yere topic'i doldurmayalım

+1
  • bu arada sitede 1 yıl kadar reklam olmayacak arkadaş duyrulur
  • Konu kişiselleştiği ve saldırılar olduğundan dolayı bir süreliğine kilitlenmiştir.
  • Konu ile alakasız mesajları sildim. Lütfen kişisel işlerinizi bu konularda ortaya dökmeyin ki kilitlenmesin.
  • ben de yarışma için başvurumu yaptım.
  • bende başvuruda bulundum...
  • ben de bulundum .hadi hayırlısı ...
  • "Tasarım Yarışması" tabire bakarsak emek isteyen bi olay Nuke kullanılmasın ozaman bende mevcut olmayan bişelerle katılırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Freede

"Tasarım Yarışması" tabire bakarsak emek isteyen bi olay Nuke kullanılmasın ozaman bende mevcut olmayan bişelerle katılırım...

Bildiğim kadarıyla,

İstediğin bir script (nuke,phpBB,vBulletin,...) ile girebilirsin.ama tasarım olarak değilde içerik olarak girebilirsin. Yani yarışmaya 2 şekilde katılabiliyorsun. Tasarım ve İçerik olarak. PHP Nuke gibi yani hazır sitelerle yarışmaya katılırsan tasarım olarak alınmazsın, içerik olarak alınırsın...

Hazır sitelerin tasarımını sen yapmadığın için tasarım olarak katılım olmuyor.Ama eğer içeriğine güveniyorsan PHP-Nuke bile katılabilirsin.

Benim bildiğim kadarı ile böle. Yanlışsam yarışmayı düzenleyen arkdaşlar düzeltsinler.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Freede

"Tasarım Yarışması" tabire bakarsak emek isteyen bi olay Nuke kullanılmasın ozaman bende mevcut olmayan bişelerle katılırım...

Bildiğim kadarıyla,

İstediğin bir script (nuke,phpBB,vBulletin,...) ile girebilirsin.ama tasarım olarak değilde içerik olarak girebilirsin. Yani yarışmaya 2 şekilde katılabiliyorsun. Tasarım ve İçerik olarak. PHP Nuke gibi yani hazır sitelerle yarışmaya katılırsan tasarım olarak alınmazsın, içerik olarak alınırsın...

Hazır sitelerin tasarımını sen yapmadığın için tasarım olarak katılım olmuyor.Ama eğer içeriğine güveniyorsan PHP-Nuke bile katılabilirsin.

Benim bildiğim kadarı ile böle. Yanlışsam yarışmayı düzenleyen arkdaşlar düzeltsinler.

doğru

• alın bu benimkisi www.uzmantasarim.com
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.