Şimdi Ara

satılık msı nx8800 gts oc edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muş
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • everestte görüldüğü gibi ekran kartını 640 mb olarak görmektedir. vistada da aynı şekilde 640 mb olarak görüyor. versiyonu 02 dir. alt ab sorunu ile karşılaşılmamıştır. vatanbilgisayardan faturalıdır. 2 ay olmadı kartı alalı. oyun oynamadığım için satıyorum. fiyat 350 dir. alan arkadaşa uykusuz geceler. fazla oyun oynmasın
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Şimdi 320mb lıkmı bu yoksa 640mb lıkmı?
  • 320 mb diye aldım
    ama ne kadar sistem kurduysam 640 gördü
  • quote:

Orjinalden alıntı: asonket

320 mb diye aldım
    ama ne kadar sistem kurduysam 640 gördü

İş everetin güvenilirliğine kaldıysa 1Gb ram bazı vrs larde 2 gözüküp, fsb değerleri dansöz gibi oynuyor. Aldığın kutuda NET bir şeklide yazar 320 ise 321 bile olamaz. Kutuda olmasa bile kartın etiket kısmında tam kod vardır. Evereste bakmayın siz. Zaten 640 olsa bu fiyata satar mınız?
  • yani anlam veremedim kutuda ne aldıysan o bence 640lıkları 320 yazan kutuya koyup satacak degiller everest ile bu is olmaz
  • atlıyacak ya insanlar 640 mb 350 ytl diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cupra

atlıyacak ya insanlar 640 mb 350 ytl diye.

+1
  • kartin bellek lerine bakilarak anlasilabilir

hocam imkanin varsa kartin sogutucusu ile bordu arasinin resmini kaliteli bir sekilde cekip buraya koyabilirsen

sana soylerim 640 mi 320 mi

320 de sondaki bellek kismi bos ve bariz olarak gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 30 Ekim 2007; 1:10:32 >
  • kartı aldığımda hatta forumda topiğide var windows dahil 640 mb görmüştü. ama vatandan aldığımda kartın kutusu ile oynanmıştı. forumda arkadaşlar vatanda olabilir dediler ve nereden aldığımı sorup almaya giden dahil oldu. ben iddia etmiyorum sadece olanları yazıyorum. bu konuda konuşulan topiğide bulurum nasıl olsa bulurum. fotoğrafından anlayan arkadaşımız için çekerim. oda sorun değil.kutusunda tabiki 320 oc edition yazmakta. bende vatana gidip kartı göstermedim. durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asonket -- 30 Ekim 2007; 6:00:39 >
  • vatanda kutu ve ürün uyuşmadığı oluyor ben bir home theather aldım.Kutudaki farklı, içindeki farklı, internettki farklı ürünler.
  • quote:

kartı aldığımda hatta forumda topiğide var windows dahil 640 mb görmüştü. ama vatandan aldığımda kartın kutusu ile oynanmıştı. forumda arkadaşlar vatanda olabilir dediler ve nereden aldığımı sorup almaya giden dahil oldu. ben iddia etmiyorum sadece olanları yazıyorum. bu konuda konuşulan topiğide bulurum nasıl olsa bulurum. fotoğrafından anlayan arkadaşımız için çekerim. oda sorun değil.kutusunda tabiki 320 oc edition yazmakta. bende vatana gidip kartı göstermedim. durum bu.

hocam sen resmi verirsen yorum yapabilirim

eger sondaki ram slotlari bos deilse kart 640mb dir
  • hocam resimleri yükledim ona göre cevaplarsan sevinirim

• quote:

hocam resimleri yükledim ona göre cevaplarsan sevinirim

resimlerin cok kotu

karti kasadan cikar

arasini iyice gosteren resim cek

cozunurluk buyuk olsun

aydinlatmada iyi olsun

• kartı sökemedim çünkü film iniyor hocam

• galiba 640 mb

kartimi sattim satmasam direk olarak soylerdim ama 640 gibi gozukuyor

baska 320 kullanan arkadas da cekse hemen ortaya cikar

ama 640 gibi gozukuyor
  • serı nodan gırıp sıtesınden baksanıza urun kac mb olduguna.ona gore fıyat belırlersın hemde 640mb kart 350ytl ıse sudan ucuz.640möb kart uzun olur.bu kart kısa ıse 320mnb dır.evereste bakıp guvenme hıc.
  • dostum windovsta 640 mb olarak görmekte. resimde görüldüğü gibi. ama ben emin olmak için sordum bunu sana işi biliyorum dedin. amacım kutudan farklı çıktı diye 640 fiyatına satmak değil 350 yi veren alır

• ilginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.