Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladım tşk. alayım bi xboxta oynayayım ozaman inşallah. saolun
  • XBOX 360 oyun kolunda PS3'teki gibi titreşim özelliği var mı?(DualShock3 gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppelganger

XBOX 360 oyun kolunda PS3'teki gibi titreşim özelliği var mı?(DualShock3 gibi)

evet var
  • Arkdaşlar benim bi problemim var. Cihazım daha banlanmadı. Live'e girmiyorum ban dalgası çıktı çıkalı. Bende elimdeki assasins creed ve mw2 yi yazdırdım imgburn ile her zaman yazdırdığım gibi ama cihaza taktığımda xbox bunu sanki film gibi algılayıp media player ini açıyor öle kalıyor. Anlıyacağınız oyun u açmıyo sadece media playerini açıyo duruyo öle. Ama eski oyunları denediğimde bi problemim yok. Sizce bu problem neden kaynaklıdır.
  • Xbox üzerinden indirebildiğimiz demo oyunları başka bir yolla indirme imkanı var mı? Mesela PC ile indirip sonra flashdisk ile atma gibi... Teşekkürler...
  • @NakkaSss

Problem büyük ihtimalle oyunlarla alakalı tekrardan bir gözden geçir , tekrar yazdır yani

@doziz

Deneyen yok pek zannetmiyorum demo için o kadar uğraşa değmiyor çünkü .
  • Cevap için teşekkürler rob10, ben yine de netten bişeyler buldum akşama deneyeceğim...
  • Arkadaşlar size birkaç soru soracam şimdi xbox 360 amerikadan 300 dolaramı getirtmek daha iyi yoksa burdan 630 milyona satan yerler var. kafam karıştı iyice çünkü amerikadan ucuza gelecek ama ntsc olur büyük ihtimal o yüzden oyunladarda problem yaşarmıyım ? ne kadar geç çıkıyor acaba oyunlar pal dan ?
    ayrıca amerika dan gelince ona ayrıca bir dönüştürücü almak lazımmış galiba 100 ytl falan diyolar o yüzden de kafam karıştı iyice birde 40 ytl ye galiba fw yaptırınca e aşağı yukarı aynı fiyata gelecek o yüzden çok kararsız kaldım. Ne yapmamı önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebufeyzan

Arkadaşlar size birkaç soru soracam şimdi xbox 360 amerikadan 300 dolaramı getirtmek daha iyi yoksa burdan 630 milyona satan yerler var. kafam karıştı iyice çünkü amerikadan ucuza gelecek ama ntsc olur büyük ihtimal o yüzden oyunladarda problem yaşarmıyım ? ne kadar geç çıkıyor acaba oyunlar pal dan ?
    ayrıca amerika dan gelince ona ayrıca bir dönüştürücü almak lazımmış galiba 100 ytl falan diyolar o yüzden de kafam karıştı iyice birde 40 ytl ye galiba fw yaptırınca e aşağı yukarı aynı fiyata gelecek o yüzden çok kararsız kaldım. Ne yapmamı önerirsiniz ?

Türkiye'den al gitsin, kafan rahat olsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: ebufeyzan

Arkadaşlar size birkaç soru soracam şimdi xbox 360 amerikadan 300 dolaramı getirtmek daha iyi yoksa burdan 630 milyona satan yerler var. kafam karıştı iyice çünkü amerikadan ucuza gelecek ama ntsc olur büyük ihtimal o yüzden oyunladarda problem yaşarmıyım ? ne kadar geç çıkıyor acaba oyunlar pal dan ?

Yurtdışındada pal makinalar var zor değil , gecikme süresi genellikle 3 haftayı buluyor , fw fiyatıda 40-50 tl arası civarındadır , dönüştürücününde nerden baksan bir 50-60 lirası var ama amerikadaki makinalardan pal olanı bulabilirsin zor değil .

Ama bulamassan buradan fwli bir şekilde hazır makinayı alman daha mantıklı olacaktır .

• Xbox360 da hd film oynatabiliyormuyuz ve aşağıda linkte bahsedilen programı kullanan veya ne işe yaradığını bilen varmı?
    Bende OpenGL hatası veriyor

http://www.net-indir.com/program-indir/ucretsiz-turkce-hd-destekli-multimedya-ses-goruntu-video-film-oynatma-programi.html
  • arkadaşlar ben xbox 360 alacağım 400 e 31.06.2006 üretimli premium pro serisi xbox buldum bu xbox iimi kötümü bir bilgi werirseniz sevinirim bide buna 3k olmaması için soğutucu almakşartmı
  • Türkiye'ye gelen Elit XBOX 360larda 3k sorunu tamamen ortadan kalktı mı? Yoksa halâ XBOX 360'ımızı ısınmaması için titiz davranmamız şart mı?(kapalı yerlere koymama vs).
  • Sevgili forum sakinleri FTP ile xbox360'a bağlanabilir miyiz? Eğer cevap "evet" se Nasıl? Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doziz -- 20 Kasım 2009; 16:40:15 >
  • @selos_79
    Bu konu hakkında bilgim yok ama , %80 oynatılıyordur

@KOBEBRYANT__
    Büyük ihtimalle falcon anabordlu yani eski anaborda sahip tabikide iyi ama bir jasper kadar değil.Söyledim gine söylüyorum soğutucu içindeki ısıyı 10 dereceye kadar düşürüyor ama bana göre hava cıva
  • @Doppelganger
    3K Her daim devam ediyor Soğutmayada bu kadar inanmamanı tavsiye ederim zira benim için bir anlam ifade etmiyor.Titiz davranmaya devam

@doziz
    Hayır , Teşekkürler.
  • peki ben ps2me rock zero 3 gitarı almıştım usb den takılıyo o gitarı xbox da oynayabiliyormuyuz birde banlı 01.07.2009 üretimli Jasper Anakartlı 2 agmepadli 74 oyunlu xbox buldum kararsızım online hiç oynamayacağım sürkli offline oynayacağım hangisini aliyim siz söyleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RΣΛPΣR -- 21 Kasım 2009; 15:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOBEBRYANT__

peki ben ps2me rock zero 3 gitarı almıştım usb den takılıyo o gitarı xbox da oynayabiliyormuyuz birde banlı 01.07.2009 üretimli Jasper Anakartlı 2 agmepadli 74 oyunlu xbox buldum kararsızım online hiç oynamayacağım sürkli offline oynayacağım hangisini aliyim siz söyleyin

Maalesef oynayamassın format farkı var.
    Anladığım kadarıyla ps3 ile banlı xbox arasında kalmışsın eğer çok para dökemem dersen xboxtan şaşma .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robdelphia

quote:

Orijinalden alıntı: KOBEBRYANT__

peki ben ps2me rock zero 3 gitarı almıştım usb den takılıyo o gitarı xbox da oynayabiliyormuyuz birde banlı 01.07.2009 üretimli Jasper Anakartlı 2 agmepadli 74 oyunlu xbox buldum kararsızım online hiç oynamayacağım sürkli offline oynayacağım hangisini aliyim siz söyleyin

Maalesef oynayamassın format farkı var.
    Anladığım kadarıyla ps3 ile banlı xbox arasında kalmışsın eğer çok para dökemem dersen xboxtan şaşma .

hyr xbox arasında kaldım biri 31.06.2006 tarihli bansız biride 01.07.2009 üretimli Jasper Anakartlı banlı birde xbox 360 falcon işlemci

3 adet kablosuz kol

30 tane güncel oyun

20 gb hdd

xbox live kulaklık

hd ready kablo

konpanet kablo

1.6 fw yüklü

1 adet jarz kiti

modife dış kaplama sadece sende olucak xbox 360 da

ve 3 kırmızıya karsı sovutma modlu exra fanlı

1 aylık gold üyelik bile durmakta
    bööle bir makina war bunların aarasında kaldım

• arkadaşlar merhaba,
    daha önce forumda soruldu mu bilmiyorum, aradım fakat herhangi tatmin edici bir cevap alamadığımdan bir de buraya yazayım dedim.
    xbox 360 elite kullanıyorum (kullanıyordum). bir ay kadar önce aldım xboxı.
    bugün ilk kez live'a girdim, iextreme fw oldugundan sorun olmaz diye düşündüm. düşündüğüm gibi de oldu, sorunsuz bir şekilde gezdim, hatta demo indirip oynadım bile..
    buraya kadar herşey güzel, fakat içeri geçerken xbox'ı kapadım ve geri geldiğimde xbox ekrana hiç bir şekilde görüntü&ses vermiyor. controller'ları da tanımıyor.
    netten araştırmalarım sonucunda, rol (ring of light) ile hangi hatayı verdiğini anlamak mümkünnüş. fakat hata ışığı da yok : sadece ortadaki guc isigı yanıyor.
    (hangi hatası oldugunu anlamak icin; cdrom'u connect dugmesini basılı tutarak actım, ama hata vermedi)
    controller baglamak istedigimde ise, controller hic bir sekilde baglanmıyor....
    ne yapabilecegim konusunda herhangi bir fikri olan? onerileriniz icin simdiden tesekkur ederim.. herkesse iyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.