Şimdi Ara

Yeni Onkyolar hala neden gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
7.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spidr senin bu konuda bir bilgin var mı? Ben Onkyo'ya mail attm cevap yok. İçim sıkıldı beklemekten alıcam Yamaha 661 o olacak.

• ben dayanamadım aldım yamaha 1700 ü kurtuldum bu dertten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurmelek

ben dayanamadım aldım yamaha 1700 ü kurtuldum bu dertten
    Kaça aldın Uğurmelek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daneel

Kaça aldın Uğurmelek?

Alıntıları Göster
    1700 ytl ye 2000watts nickli arkadaşımız getirdi yurt dışından gayet memnunum sayın daneel
  • quote:

1700 ytl ye 2000watts nickli arkadaşımız getirdi yurt dışından gayet memnunum sayın daneel

Alıntıları Göster
    Daneel nerede yaşıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_cantan

Daneel nerede yaşıyoruz?

Alıntıları Göster
    pardon ama birliktemi yaşıyorsunuz
  • 703 modelini getirmişler 1-2 tane(Enplus)Tepki ölçüp ona göre sipariş edeceklermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucky8

703 modelini getirmişler 1-2 tane(Enplus)Tepki ölçüp ona göre sipariş edeceklermiş
    bizim istediğimiz 703 değilki 605,705,805,905,875 bunlardan haberi olan varmı?
  • quote:

bizim istediğimiz 703 değilki 605,705,805,905,875 bunlardan haberi olan varmı?

Alıntıları Göster
    slm evt daneel bir problem var ama bunu açıklamamam gerekiyor toplantıda üstüne basarak tembih edildi aslında hiç yazmayacaktım ama sen sorunca yazmak zorunda kaldım ama haber kötü pm mine bak selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spidr -- 30 Ekim 2007; 10:42:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidr

slm evt daneel bir problem var ama bunu açıklamamam gerekiyor toplantıda üstüne basarak tembih edildi aslında hiç yazmayacaktım ama sen sorunca yazmak zorunda kaldım ama haber kötü pm mine bak selamlar

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: spidr

Bu ne demek oluyor, yeni Onkyo 'lar Türkiye'ye gelmeyecekmi yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: gim53

quote:

Bu ne demek oluyor, yeni Onkyo 'lar Türkiye'ye gelmeyecekmi yani?

Alıntıları Göster
    olsa olsa ellerindeki malları bitirmeyi düşünüyorlardır...yenileri gelirse ellerindekileri satamamaktan endişe ediyorlar sanırım...enkay bu konuda hiç iyi çalışmıyor.zamanında, yani şimdi haksızlık olmasın diye ismini vermiyorum ama eski firmanın distirbütörlüğünde iken , onkyolar hem çok elverişli fiyattaydı hem de sebil her yerde bulunabiliyordu.yazık.
    Bu durum da diğer arkadaşın bahsettiği gibi insanları yurtdışından kendi imkanları ile ürün getirmeye iter ancak.

• quote:

Daneel nerede yaşıyoruz?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: the_cantan

Daneel nerede yaşıyoruz?

Istanbul'da yaşıyoruz, yurtdışına devamlı gidip geliyoruz. Yani hiç uraşmak istemiodum yurtdışından receiver taşımakla ama olcağı budur. Papatya falı başladı. Forumda trafo sardırmış olan arkadaş varmı?

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

bana da bir pm atabilirmisiniz bu konuda....

• quote:

Orijinalden alıntı: rg206

quote:

bana da bir pm atabilirmisiniz bu konuda....

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu konuda açıklama bekleyen çok insan var biraz daha açıklarmısınız hiç mi gelmeyecek yoksa tarihi mi ertelendi

• quote:

arkadaşlar bu konuda açıklama bekleyen çok insan var biraz daha açıklarmısınız hiç mi gelmeyecek yoksa tarihi mi ertelendi

Alıntıları Göster
    Mutlaka birgün gelecek ama 2007'de gelecek gibi durmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daneel

quote:

Daneel nerede yaşıyoruz?

Istanbul'da yaşıyoruz, yurtdışına devamlı gidip geliyoruz. Yani hiç uraşmak istemiodum yurtdışından receiver taşımakla ama olcağı budur. Papatya falı başladı. Forumda trafo sardırmış olan arkadaş varmı?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Daneel

quote:

Daneel nerede yaşıyoruz?

ilk defa çıksan yurt dışına getirirsin de devamlı ise uğraşmak istemez insan. trafo sardırmış adam çoktu aklıma gelmedi en son ben sardıracaktım hala sardırıyorum güya. neden lazım?

• quote:

quote:

quote:

Daneel nerede yaşıyoruz?

ilk defa çıksan yurt dışına getirirsin de devamlı ise uğraşmak istemez insan. trafo sardırmış adam çoktu aklıma gelmedi en son ben sardıracaktım hala sardırıyorum güya. neden lazım?

Alıntıları Göster
    slm arkadaşlar onkyo yeni 5 li modelleri biliyorum ki temmuz ayından beri bekliyorsunuz ve bende sizlere ağustos sonu eylül ortaları gibi gelecek diye yazılar yazmıştım ama son gelişen olaylardan sonra 2007 yılı içerisinde malesef türkiyede olmayacak bekleyen arkadaşların dışarıdan getirme imkanlarını araştırmalarını veya alternatiflerini düşünmeleri ni tavsiye ederim evt çok bekleyen vardı ama olmadı bu üzücü haberi uzun süre sizlere veremedim ama daneel açıkça sorunca cevap vermek zorunda kaldım saygılar

• quote:

slm arkadaşlar onkyo yeni 5 li modelleri biliyorum ki temmuz ayından beri bekliyorsunuz ve bende sizlere ağustos sonu eylül ortaları gibi gelecek diye yazılar yazmıştım ama son gelişen olaylardan sonra 2007 yılı içerisinde malesef türkiyede olmayacak bekleyen arkadaşların dışarıdan getirme imkanlarını araştırmalarını veya alternatiflerini düşünmeleri ni tavsiye ederim evt çok bekleyen vardı ama olmadı bu üzücü haberi uzun süre sizlere veremedim ama daneel açıkça sorunca cevap vermek zorunda kaldım saygılar

Alıntıları Göster
    quote:

Gelmeme sebebi yurtdışında çok talebin olması mı? Buna bağlı olarak kısıtlı olarak üretim yapıp, bu tür yeni cihazların kullanım sırasında bazı sorunlarının olması halinde cihazların firma tarafından geri çağrılmaları söz konusu olduğunda daha az zararla sorunu halletmek olabilir mi ?

• quote:

Spidr senin bu konuda bir bilgin var mı? Ben Onkyo'ya mail attm cevap yok. İçim sıkıldı beklemekten alıcam Yamaha 661 o olacak.

sahibinden satılık.com'daki bir ilanda yamaha rx v2400 var 1200 ytl fiyat vermiş eyer istanbuldaysan bu arkadaşlada görüşebilirsin özellik olarak 661 den daha daha iyidir heralde özellik olarak incelemedim ama cihaz gayet temiz gözüküyor sıkı bir pazarlık yaparsan daha uygunada alabilirsin.saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: reference 757

quote:

Spidr senin bu konuda bir bilgin var mı? Ben Onkyo'ya mail attm cevap yok. İçim sıkıldı beklemekten alıcam Yamaha 661 o olacak.

sahibinden satılık.com'daki bir ilanda yamaha rx v2400 var 1200 ytl fiyat vermiş eyer istanbuldaysan bu arkadaşlada görüşebilirsin özellik olarak 661 den daha daha iyidir heralde özellik olarak incelemedim ama cihaz gayet temiz gözüküyor sıkı bir pazarlık yaparsan daha uygunada alabilirsin.saygılar
    her zamn 1 sene sonra gelir.ben şaşırmadım pek hatta ilk başlarda onkyo yetkilerle görüşüyordunuz gelecek şeklinde ses çıkarmadım keşke çıkarsaymışım yandı keten helva. dert etmeye gerek yok.98 model ES amplim hala durur çalış güzelim.tabi alırken yenisini cep telefonu alma psikolojisine sokuyor orasında insan haklı ne yapsak bir türlü dert...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.