Şimdi Ara

Yeni Onkyolar hala neden gelmiyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
7.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ardakaan
    Dolby TrueHD ve DTS-HD Maaster Audio, bunları barındıran medya sayısı ne olacak? Bu medyaları çalabilen player'lar ses datalarını çözmeden receiver'a gönderecek mi, pek sanmıyorum?

Bu yetenekte hd-player'lar var artık, Samsung BD-P1400, Panasonic DMP-BD30 blu-ray player ve Toshiba HD-XE1 hd-player(ver.güncellemesinden sonra) gibi...
    Bu vakitten sonra piyasaya sürülen hd-player'ların da bu yetenekte olacağı kesin diyebiliriz,
    Haliyle artık yeni nesil ses formatlarına ait çözücüleri içerisinde barındıran AV Receiver'ları tercih etmekte fayda var derim,
    Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursad_75 -- 9 Ocak 2008; 18:14:07 >
  • slm yazımı tam okumadın galiba trineo firma sahibi ile görüştüğümü yazdım kim verdi diye yazıyorsun ytl ye geçeceklerinide ve hatta biraz daha yukarı çıkacağını yazmıştım 28 aralık tarihinde oysa fiyat listeleri 6 ocakta verildi benim yazdığım tarihte daha tl ye geçelimmi geçmeyelimmi konuşması yapılıyordu tl fiyatlarına itiraz ediyoruz onun için yayınlamadım çünki yamahadada aynı şey oldu itirazlarımız sonunda aşağıya çekildi hatta biraz daha geri çektirmeye çalışıyorum aynı şey onkyoda geçerli sen bunlar projeksiyon fiyatlar daha çok gerilere çekecekler derken ben bırak geri çekmeyi tl ye geçerlerse daha yukarı çıkacağını yazdım dediğimde oldu ama dediğim gibi itiraz ediyoruz sonuç bu ayın sonunda belli olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriNeO

quote:

Orjinalden alıntı: spidr

arkadaşlar hiç fiyatların düşmesini falan beklemeyin ya alternatiflerine geçin yada dışarıdan daneel gibi getirmeye çalışın çünki indirim falan yok zaten 2 şer adet gelmiş neyin indirimini yapacak distribitör yüksek modeller 3 -4 adet geliyor türkiyeye onuda belli mağazalar için getiriyorlar neden böyle söylüyorum çünki getirmeden önce alacağımız adet ve modelleri istiyorlar stoğunda ya 1 adet kalıyor yada hiç olmuyor 28 yıldır da böyle oldu trineo nasıl bilebiliyorsunki 875 fiyatı 1500 � olacak forum audio sahibi remzi beyle 1 saat karşılıklı görüştüm yapabileceği fiyatlar bunlar olduğunu söyledi bak bir konu daha var ytl ye geçeceğini söyledi ozaman kur farkı ayarlaması nedeni ile fiyatlar hatta biraz daha yukarı çıkacak boşuna insanlara ümit vermeyin konuyu tam bilmeden ben firma sahibi ile görüştüm ondan daha iyi bilebileceğini zannetmiyorum amaaaaa keşke karar verip düşürse bizim için daha iyi olur

quote:

Orjinalden alıntı: TriNeO

875 fiyatı biraz yüksek ama bu fiyatlar düşecek.. Sadece acele etmeyin.. Bunlar projeksiyon fiyat.. Yaklaşık 2 ay sonra 875 1500� olacak.. Zaten Avrupada da 1300� fiyatı var.. Biraz daha sabır..

Biraz daha sakin ve saygılı olalım.. Elbette bende biliyorum ki yazıyorum.. Size € fiyatları kim verdi bilmiyorum ama forum audio'nun benim elimde olan perakende taksitli satış fiyat listesi

605:1519YTL
    805:2849YTL
    875:3529YTL
    905:4719YTL

Bu fiyatlar perakende distribütörün tavsiye fiyatları.. Pioneer'da 7000ytl.den tavsiye etti 5080 plazmayı ama 5750ytl.den aldı birçok arkadaş..

Neyse konu dallanıp budaklanmasın.. Forumaudio perakende tavsiye fiyatları yukarıda yazdığım gibi.. İlgilenen arkadaşlara duyrulur.. Fiyatlar bir miktar esneyecek daha.. nakit alımlarda..

arkadaşlar onkyo 905 fiyatı böyle olursa kesin alırım tv nin borcu bitsinde

• Bu doviz fiyatlariyla..
    Umarim fiyatlar makul bir yerlere cekilir.
    selamlar
  • Önemli birşey soracağım LCDTVlerin bir üst modeli çıkmaya yakın veya çıktıktan sonra fiyatları %40lara yakın düşüyor mesela benim LCD aldığımda 3700ytl fiyatındaydı yeni modeli çıkınca 2000ytl ye düştü bu olay amfilerde de gerçekleşirmi bende beklesem de bunlardan birini üst modeli çıktığında alsam ucuz olsun diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare666 -- 12 Ocak 2008; 1:32:41 >
  • Arkadaşlar,bende hala avr seçimimi yapamadım inanın plazmada bu kadar zorlnamadım.
    Onkyolarda GUI ve THX varmı ve bunlar önemlimi.Bu iki özellik pioneer lx60 da var da hakikaten yararlımı bilgisi olanlar yardım lütfen
  • arkadaşlar yurt dışındayım mart3 de geliyorum isteyen olursa anfi getirebilirim bana model belirtin size fiyat veririm.yalnız şöyle diyim italyadayım ve fiyatlar acayip farkedior 2 katından fazla aman dedim yani.
    mesela 605 modelini burada 1100 ytl ye satsam bile benim için çok iyi bir kar. isteyen olursa km. atsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Payne

arkadaşlar yurt dışındayım mart3 de geliyorum isteyen olursa anfi getirebilirim bana model belirtin size fiyat veririm.yalnız şöyle diyim italyadayım ve fiyatlar acayip farkedior 2 katından fazla aman dedim yani.
    mesela 605 modelini burada 1100 ytl ye satsam bile benim için çok iyi bir kar. isteyen olursa km. atsın

HQV'li modeller kaçtan başlıyor orda
  • Sr 505 modeli ile sr 605 arasında belirgin bir fark var mı??Alırsak pişman olma gibi bir durum olur mu acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Sr 505 modeli ile sr 605 arasında belirgin bir fark var mı??Alırsak pişman olma gibi bir durum olur mu acaba??

bu iki modelden birini alacaksanız 605 i alın.pişman olma durumu olmaz.fiyat /özellik olarak rakipsiz bir cihazdır şu anda.yurtdışı forumlarına bakarsanız da cihazla ilgili ses olarak çoğu kişiden iyi puan almış bir makinedir.
  • 505 ile 605 arasında kocaman bir fark var,505 teki hdmi girişi göstermelik gibi bir şey passthru yani gelen sinyali aynen aktarıyor,605 ise 1,3a upscale yapabiliyor ses aktarıyor ayrıca 605 in yeni nesil ses formatlarını çözen dekoderi var.
  • Arkadaşlar 605 modelini ankarada nerden temin edebiliriz?
  • fiyatlar bu kadar fark etmemeli bence yurt dışıyla

905 modeline bir bakayım dedim ebay da 1600 dolar.

1920 YTL civarı yani fiyat.

sen gelip de bu ürüne 4719 YTL istersen anca 2-3 tane getirebilirsin türkiyeye
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.