Şimdi Ara

Zoretanin adlı ilacı kullanan oldu mu ? (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
368
Cevap
5
Favori
323.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba, doktor bana 30mg yazdı ama nasıl alacağım konusunda hiçbir şey söylemedi, anlatmadı. Ben de eczacıya sordum, eczacı bana tok karnına 20 + 10 yani iki hapı aynı anda almamı söyledi.
    Ama buradaki yorumlara bakıyorum, sabah- akşam diye bölmüş herkes. Ben aynı anda alıyorum, bir şey olur mu :/
    Bir de öğlen yemeğinden sonra alıyorum ama saatkeri tam tutturamıyorum. Yani hep öğlen iki ile üç arasında alıyorum ama tam tutmuyor öğrenci olduğum için..
    13. günde falanım, dudak kuruması dışında herhangi bir yan etki yaşamadım henüz. Dudak kuruması sanırım tedavi boyunca hep böyle olacak... 6 ay çatlak dudaklarla mı gezeceğim? :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adjor

Merhaba, doktor bana 30mg yazdı ama nasıl alacağım konusunda hiçbir şey söylemedi, anlatmadı. Ben de eczacıya sordum, eczacı bana tok karnına 20 + 10 yani iki hapı aynı anda almamı söyledi.
    Ama buradaki yorumlara bakıyorum, sabah- akşam diye bölmüş herkes. Ben aynı anda alıyorum, bir şey olur mu :/
    Bir de öğlen yemeğinden sonra alıyorum ama saatkeri tam tutturamıyorum. Yani hep öğlen iki ile üç arasında alıyorum ama tam tutmuyor öğrenci olduğum için..
    13. günde falanım, dudak kuruması dışında herhangi bir yan etki yaşamadım henüz. Dudak kuruması sanırım tedavi boyunca hep böyle olacak... 6 ay çatlak dudaklarla mı gezeceğim? :/

dudaklarınız ıcın nemlendırıcı krem satın alıp kullanmanızı tavsıye ederım.kalıteye gore degısen fırmaların urunlerı mevcut...
    gelelım dıger konuya verılen ıkı kutu bende de var bır tanesını sabah kı 10 mg beyaz dıgerını de aksam tok karnına alacaksınız 20 mg-kırmızı renklı draje...
    en azından bana verılen kur bu sekıdeydı.umarım yardımcı olunur.gercı uzun zmn gecmıs ama uzerınden gecmıs olsun tekrar
  • evet hanımlar baylar bendeki olan tüm yan etkiler aynısını anlatmış buyurun izleyin isterseniz ? ;

https://www.youtube.com/watch?v=1ZH0OQaHceU
  • ben bu ilacı kullanalı 10 gün oldu ama bel ağrısından duramıyorum doktora gitmeden bıraksam herhangi bir sorun olurmu acaba
  • 1 hafta oldu. hiçbir etkisi yok. ne kuruluk ve başka bişey fos çıktı

• hyprosoft kullanıcısına yanıt

ilacı bırakınca yüzünüzün yanması ve acıması gitti mi. Gittiyse ilacı bırakınca ne zaman gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anaconda79 A kullanıcısına yanıt

kızarıklık ilacı bırakınca gidiyor mu. Gidiyorsa ne kadar sürede gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.