Şimdi Ara

<<NOKİA 6500 SLİDE HAKKINDA HER ŞEY>> (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.020
Cevap
5
Favori
461.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: necator

Arkadaşlarım bu telefon piyasada dolaşmayacak mı?

Bir kaç internet sitesi haricinde satılan yer görmedim, işitmedim.
    KVK, Genpa niye satışa başlamadı, bilgisi olan var mı?

dostum garantilisi şuanda satışta biraz araştırmış olsan rastlardın ereyon yada ceptikla da 800 civarında bi fiyata satıldığına...
  • yanlıs bakmısın heralde su anda yok kvk genpa garantilisi ceptıklada yakında stoklarda dio ereyonda da paralel ithalat var
  • Telefon haftaya bekleniyormuş şu anda sadece internette var o da paralel ithalat olarak. Bazı telefonculardada var ama o da aynı şekilde. En geç Aralığın 2. haftasının başında genpa,kvk garantili olarak bayiilerde yerini alacakmış. Bana telefoncu arkadaş öyle demişti.
  • @Révølvér

Acaba telefonla çektiğin fotoğrafları max çözünürlükte (1600X1200) flashlı ve flashsız örneklerinide verebilirmisin? Auto Makro gerçekten güzel ve istediğim bir özellik bu arada
  • Telefon bende değil @SaBoTeUr, incelemek için birkaç gün bende kalmıştı.
    Dediğin gibi, o özellik çok iyi. "Acaba bu kareyi makro mu alsam daha iyi çıkar, yoksa normal mi alsam?" sorularına gerek kalmıyor. Hangi mesafede olursan ol kendi ayarlıyor zaten.
  • Tamam teşekkürler @Révølvér.

N95'in varken bu telefonu almış olmana şaşırmıştım zaten şimdi anlaşıldı durum Fotoğraf çekerken bir ayar yapmışmıydın acaba? Diğer arkadaşların çektiği fotoğraflar ile seninkilerin arasında fazlaca bir fark var çünkü. Bilgilendirirsen sevinirim. Bir N95 kullanıcısı olarak bilgilerin çok işimize yarardı
  • Valla genelde otomatik çektim. Ayar yapmadım yani.
    Bu biraz tecrübeden ışık seçimidir, görüntü renkliliğidir v.s bildiğim için fark oluşmuş olabilir.
  • 11 aralıkta tamamen piyasada...
  • 11 Aralık'a bir şey kalmadı. İki haftacık daha sabrederiz.

Ama KVK Classic için 750 tl diyorsa Slide için en az 850 tl diyecektir, sanırım.
  • quote:

11 Aralık'a bir şey kalmadı. İki haftacık daha sabrederiz.

Ama KVK Classic için 750 tl diyorsa Slide için en az 850 tl diyecektir, sanırım.

kvk garantilisi ceptikla da stokta olduğu süre içinde 800 ytl den satıldı. 750 ile 800 arası olur tahminimce yeni geleceklerde.
  • NOKIA
    6500 Slide
    256 MB Hafıza Kartı Hediye
    KVK, Genpa, Netcell, Telpa, Başarı Garantili

YAKINDA STOKLARDA

Kdv Dahil Toplam Fiyatı : 843,64 ytl

Böyle bir başlık atmışlar.
    Sanırım biz yeni yılı bekleyeceğiz. Belki yılbaşı kampanyaları olur. Acele etmemek lazım.
  • ben tam olarak 1 ay önce nokia.com garantili telefonu 760 ytl ye almıştım..aldığımdan daha düşük bir fiyata piyasaya çıkması gerekirdi çünkü o zamanlar Türkiye de 3-5 tane vardı..850 ytl civarı fiyat uçuk bir fiyat..o kadar para vermeye değmez..hemen almayın derim..biraz bekleyin...
  • Sitedeki ilan değişmiş.

NOKIA
    6500 Slide

YAKINDA STOKLARDA

Kdv Dahil Toplam Fiyatı : 806,91 ytl

Böyle giderse yıl başında fiyatı 700'e düşer değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.G -- 4 Aralık 2007; 16:50:43 >
  • quote:

Sitedeki ilan değişmiş.

NOKIA
    6500 Slide

YAKINDA STOKLARDA

Kdv Dahil Toplam Fiyatı : 806,91 ytl

Böyle giderse yıl başında fiyatı 700'e düşer değil mi?

insss
  • İlk sayfadaki fotolara takılan arkadaşlara benim bi cevabım olacak, en pahalı Nikon veya Canon DSLR bile yetersiz ışıkda güzel foto çekemez.
    Daha fazlası için bu forumdaki dijital fotograf başlığını inceleyiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xbagci

İlk sayfadaki fotolara takılan arkadaşlara benim bi cevabım olacak, en pahalı Nikon veya Canon DSLR bile yetersiz ışıkda güzel foto çekemez.
    Daha fazlası için bu forumdaki dijital fotograf başlığını inceleyiniz.

D-SLR kameralar en kötü, zorlu koşullarda dahi cep telefonları, kompakt modeller ve SLR Like kameralara göre çok daha iyi performans sergiler. Burada belirttiklerim en pahalı D-SLR kameradan en ucuz D-SLR kameraya kadar geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 6 Aralık 2007; 10:53:55 >
  • gecen hafta sonu ızmır cankaya taraflarına ındım we aylak aylak dolasırken bırden telefoncu wıtrınınde 6500slideı gorunce daldım ıcerı abi allah rızası ıcın bır wer bakayım dedım :) 6300 dan sonra bır telefon daha ılk defa bu kadar hosuma gıttı. babam 6300 alam mı sana dıe sormasına ragmen hayır dıcek kadar hosuma gıttı :) ustelık hepsını babam oducektı :)

umıdım bır an once telın fıyatının 600 ytl cıvarlarına dusmesı kı tahmınım kadarıyla subat-mart ayını bulabılır...hele bır de somestra iş ayarlarsam 1 ay ohhhh garanti :)
    we guvenılır bır yer bulup 8850 leye bır sıfırlatma ıslemı yaptırmak ondan sonra metal kasa telefonların adamı olacagım :) men in metal :)

• telefon kvk garantili olarak ereyona gelmis ancak fiyatı 885 ytl ama cok kısa surede dusecegine inanıyorum
  • umarım bir an önce düşer. telefonu kullananlara sesleniyorum. şu anki memnuniyet dereceniz nedir? anlatır mısınız
  • ben gayet memnunum..şu ana kadar hiçbir şikayetim yok
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.