Şimdi Ara

JBL E250P Mİ DEFINITIVE PF15TL Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
4.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BU İKİ SUBWOOFER ARASINDA KALDIM PARASI ÖNEMLİ DEĞİL.LÜTFEN BANA YARDIM EDİN. İKİSİNİDE DİNLEMİŞ OLAN BİRİ VAR MI İÇİNİZDE YA DA BU SUBLARDAN BİRİNE SAHİP OLAN? BEN DAHA ÇOK MÜZİK İÇİN KULLANICAM BU ÖNEMLİ YANİ...ŞİMDİDEN YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...BİR RİCAM VAR LÜTFEN KESTİRİP ATAN CÜMLELER YAZMAYIN...MESELA 'KESİNLİKLE MAGNAT':) , 'BEN DEF. DERİM BAŞKA BİŞEY DEMEM..' ' ABİ JBL AL KAFANI YORMA' GİBİ CÜMLELER RİCA EDİYORUM OLMASIN:) DERİN BASS SEVERİM AMA DÜŞÜK FREKANS FALAN FİLAN HİKAYELERİNİ SEVMİYORUM. BENCE ŞU ŞU NEDENLERDEN DOLAYI BU MARKA DİYORUM, BEN KULLANIYORUM ŞU MÜZİKLERDE BİLE DERİNE İNİYOR GİBİ YORUMLAR BEKLİYORUM.AMMA YAZDIM HE OKURKEN YORULDUNUZ:) KISACASI İÇİMİ TİTRETSİN ARABALARDAKİ GİBİ:)

• arkadaşım merhaba jbl dinlemedim ama definitive pf15tl yi defalarca dinledim definitivenin müzk en yatgın subu dier subları hiç yatgın deil bende herhalde referans alıcam ama referans olmasaydı definitivede bende pf15tl alırdım hem definitivede üst gurup olupta tek fiyatı ucuz olan sub pf15tl
    beklentilerini çok rahat karşılar tabiki jbl de dinlemek lazım ha biraz daha beklersen pf 15tl bulamassın çünkü ellerinde en son gittimde 3 tane vardı
    saygılar
  • yorum için sağol arkadaşım...evet pf15tl nin baya iyi olduğunu söyleyenler var ama jbl de en az onun kadar konuşuluyo. biraz bu ikisi arasındaki yorumlara bakıp öyle karar vereceğim..definitive i kaç m2 lik bir odada dinledin ya da biyerde mi dinledin:)
  • ya arkadaşlar hani yorumlar? yardım istiyorum ya hepimiz türk evladıız şurda (damardan girelim biraz)
  • sayın arkadaşım jbl in supu da iyi ama güc olarak deftec in yanına gelemez.deftec de pf -15 de sürücü capı büyük daha iyi alt frekanslara iner . ama pf -15 in sürücüsünün körükleri küçük eğer yazdığın gibi derin dip ve de uzatmalı bas istiyorsan .aralarında fiyat farkını bilmiyorum bi sor tercihini süper cüp 2 yada 3 den yana yap cünkü bunların hopları farklı ve körükleri daha büyük .sana daha uygun . dinlediğin tarza daha uygun
  • peki soruyu biraz şu yöne çekelim biraz ama okuyan arkadaşlar nolur küçük birer yorum yazsınlar ya hergün bakıyorum bişey yok:( SUPERCUBEIII mü yoksa pf15 tl mi?dikkat önemli olan müzik
  • slmlar.
    ŞİMDİDEN HAYIRLISI OLSUN DİYELİM. şu var ki supercube serilerini bimiyorum. yalnız dersen jbl yada def diye. ben her ikisini de dinledim. hatta şu an def pf 15 kullanıyorum.
    def çok derin baslar veren bir cihaz. müzik performansı mükemmel. sinemada ise kusuru derim.
    yani e 250 ile aynı sınıf bir üründe değil zaten. kesinlikle pf 15 + al. hatta DEFINITIVE CLUB topic ine bakarsan orda daha detaylı incelendi ürünler.

http://forum.donanimhaber.com/m_16510483/tm.htm .

saygılarımla.
  • tabiki pf15tl
  • peki soruyu biraz şu yöne çekelim biraz ama okuyan arkadaşlar nolur küçük birer yorum yazsınlar ya hergün bakıyorum bişey yok:( SUPERCUBEIII mü yoksa pf15 tl mi?dikkat önemli olan müzik

Bu seçinde kesinlikle Supercube III. Heleki önemli olan müzikse kesiiiiiiiiiiin Supercube III. pf15tl derin bas verebiliyor ama yer seçer ve abartılı bas üretir. Supercube III ise daha homojen bas verir, yer seçmez ve abartı kesinlikle yoktur.
  • bişey kesin ki o da definitive yani:) size gerçekten güveniyorum fakat mokur kardeş senden şunu öğrenmek istedim supercubeIII ü dinledinmi ya da ikisini de ya da neye göre söylüyorsun bunu tam olarak:) başka yorumlar var mı? herkese şimdiden teşekkürler
  • beyler 100den fazla kişi bakmış ama henüz bu kadar yorum var ya yok mu buralarda yardımcılar,definitiveciler , JBLciler ya da diğerleri:)
  • definitive al alacaksan.
  • pf 15 in yer seçmesiDOĞRU. YALNIZ tekrarlıyorum s.cup serilerini bilmiyorum. pf 15 ise hem müzikte hem sinemada kusursuz performans veren bir cihaz.
    benim yaşadığım tek sorun odaya göre büyük gelmesi. aslında onuda sesi neredeyse min. seviyelerinde tutarak cözüyorum.
  • yani 30 metrekare biyere çok mu fazla gelir mesela .salon 70 metrekare ama valide hayatta oraya aldırmaz bu devi:) yani benim odada ses rahatsız mı eder kısık bile açsam...
  • mesela arkadaşlar I Wanna Fuck You DİYE BİR ŞARKI VAR bilirsiniz. BURADAKİ DERİN BASSLARI BÜTÜN subwooferlar veremiyor..ben kısacası bunu istiyorum:) en iyi yöntem bu heralde
  • arkadaş verecek başka örnek mi bulamadın yahu işin şakası bir yana def alıp memnun olamayan ve bu başarıyı jbl de yakalayan arkadaşlarım var benim sana önerim jbl'i bir dinlemen
  • def alıp ta memnun olmayanın ya kulaklarında yada avr yada kablolarında bir sorun vardır .
  • sevgili zart:) jbl i hangi definitive in yerine aldığını da soyler misin peki
  • peki arkadaşlar size bir de magnat sub300A model subwoofer ı sorucam...bu subwoofer ı dinleyen biri var mı? 400e var sıfırı. 900 milyon vermeye değer mi pf15tlye? ikisinin ortası da JBL:) (630ytll)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.