Şimdi Ara

Flash belleği PC görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
41.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar flash bellek dedim ama Kawaii-FX84 mp3 player ım var, şubat ayında almıştım, 2 gün öncesine kadar düzgün çalışıyordu ancak 2 günden beri hiç görmüyor aleti benim pc, takıyorum hiç bişey olmuyor, başka şeyler(printer,web cam) taktığımda ise saniyesinde görüyo sadece mp4 playerda sorun var, şarj ediyor ancak hard disk açılmıyor, bios dan usbleri kapattıp açtım yine çözülmedi, ne yapmam lazım, kutusuyla gelen şu usb kablolarından kullanıyordum.belki yardımcı olabilir,

Flash belleği PC görmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaatciSylar -- 27 Ekim 2007; 14:48:58 >

• dostum aynı problemi bende yaşıyorum 2 hafta önce toshiba U3 aldım, şimdi çalışmıyor. Daha öncede kingston bozuldu. benim pc demi bi sorun var bilmiyorum. Yardımcı olacak yok mu ?
  • yokmu bu sorunun çözümünü bilen, herşeyi görüyor bir tek mp4 de sorun var.
  • Sizin sorunlarınızı çözebileceğinniz bir yer biliyorumhttp://forum.donanimhaber.com/m_12467470/mpage_5/tm.htm
  • S.a arkadaşlar arkadaşlar elimde 8 gm lik bir usb flash bellek var fakat dün geceye kadar çalışan cihaz bu sabah çalışmaz oldu kendi pcm hariç 12 pcde denedim hepsindede aynı şey hiç bir şekilde görmüyor nette araştırdım ve bir kaç şey denedim fakat çözüm bulamadım biostan usbleri kapatıp tekrar açtım fln YARDIM LÜTFENNN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.