Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.809
Cevap
333
Favori
812.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2007 model 1.4 hdi trendy peugeot 207. Kazasız değişensiz 1 parça lokal boyalı 98bin kilometrede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a 2010 Symbol 1.5 dci expression hata boya yok km 110 bin gümğş gri triger gibi tüm ağır bakımı serviste yapıldı lastikler ve akü sıfır.

Satıyorum 27.750 diyorum nasıldır sizce?

• Golf 5 comfortline 2008 1.4 TSI 140 hp dsg 110000 km kazasız ne kadar verilir arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dudeykewl -- 20 Mart 2015; 23:24:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 Jetta Comfortline 7DSG 85.000km
    Servis bakımlı 6000 TL ciddi olmayan hasar kaydı var.
    Fiyatı hakkında fikir verirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acme45

aracımı satıyorum fiyatıda makul ama sizce nekadardır ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-tomtom-degisensiz-204537694/detay/

Km yaşına göre fazla.20 kuruş tüketimi benzinle yaptığınızı iddia ediyorsanız ya 5. vites 70le gidiyorsunuz ve benzine su katıp yakma sistemi var aracınızda ya da ilanda aracın 2. elektrikli motorundan bahsetmeyi unuttunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

2011 Jetta Comfortline 7DSG 85.000km

Garantisi bitmiş DSGli...saatli bomba. artık vatandaş uyandı en az 2-3 bin değer düşüyorlar bundan demedi deme...

Fiyat verilir de... benzin mi TDI mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-tomtom-degisensiz-204537694/detay/

Km yaşına göre fazla.20 kuruş tüketimi benzinle yaptığınızı iddia ediyorsanız ya 5. vites 70le gidiyorsunuz ve benzine su katıp yakma sistemi var aracınızda ya da ilanda aracın 2. elektrikli motorundan bahsetmeyi unuttunuz.

uzun yolda hız sabitleyici 90 a kitli ayda bir manisa istanbul yapıyorum her ölçümümde 20 krş çıkıyor shellden alıyorum benzini. Şehir içi ölçmedim oyuzden yorum yapmadım zaten hesabım uzunyol

• quote:

quote:

quote:

uzun yolda hız sabitleyici 90 a kitli ayda bir manisa istanbul yapıyorum her ölçümümde 20 krş çıkıyor shellden alıyorum benzini. Şehir içi ölçmedim oyuzden yorum yapmadım zaten hesabım uzunyol

Arabayı yeni aldığınızı yazmışsınız clio başlığında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevabın için çok teşekkür ederim. 2. eldeki yüksek fiyatlar ve Doğuş çalışanına az da olsa yapılan indirimler nedeniyle sıfır İbiza ya da yeni Fabia düşünüyordum ancak bir yandan da C sınıfı bir 2012 üzeri bir Focus ya da Megane aklımı karıştırıyor. Ford'a da 2014 model sıfır Focus var mı diye sordum bakalım cevap ne şekilde gelecek.
  • 2013 Astra klasik easytronik 29.000 de bir kapıda alt tarafta sürtme var herhangi bir işlem yapılmamış çok kötü durmuyor, genel olarak temiz araba. Serviste ilk alındığında tüp takılmış. Ederi nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: werrol

Cevabın için çok teşekkür ederim. 2. eldeki yüksek fiyatlar ve Doğuş çalışanına az da olsa yapılan indirimler nedeniyle sıfır İbiza ya da yeni Fabia düşünüyordum ancak bir yandan da C sınıfı bir 2012 üzeri bir Focus ya da Megane aklımı karıştırıyor. Ford'a da 2014 model sıfır Focus var mı diye sordum bakalım cevap ne şekilde gelecek.

Annem de Doğuş emeklisi olduğu için bir miktar indirime kanıp 2011 Golf TDI DSG almıştım, DSG yaklaşık 85 binde iflas etti: nasıl becerdiysem malum kullanıcı hatası deyiverdiler.
    Mahkeme vs hallettik olayı. 30 bin daha kullanıp, herkes gibi garanti bitince satmıştım. 2. el bu yüzden almayın diyorum, burayı dikkatli okuyun : çünkü servis vs kayıtlarında DSG mekatronik değişimi yazmıyor!!!

Araçları çok iyi (Vw en azından) TDI mükemmel ama DSG işi bozuyor. Alacaksan düz vit. al, Focusla Megane'dan anlamam ama Focus'un otm. viteslerinde bu kadar büyük bozulma riski olmadığını biliyorum...

• Anladım hocam, otomatik vitesler konusunda çok fazla bilgi sahibi değilim, kullandığım araç da Chevrolet Kalos 162 bin i geçti vites tık demiyor. Araç arayışına girdiğimden beri forumu takip ediyorum. Yeni otomatik vites araçlardaki sorunlar biraz korkutuyor, hemen hemen hepsinde sorun yaşayanlar oluyor ancak gördüğüm kadarıyla DSG de daha çok var.

Bu arada aracı eşimle beraber kullanacağımız için mecburen otomatik vites alacağız. Arayışa devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

quote:

quote:

quote:

Arabayı yeni aldığınızı yazmışsınız clio başlığında

Evet yeni aldim 2 kez manisa istanbul yaptim ona gore olcumumu soyluyorum bundan once hep dizele biniyordum dizelden sonra 1.2 benzinliye alisamadim satma sebebimde bu

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

2011 Jetta Comfortline 7DSG 85.000km

Garantisi bitmiş DSGli...saatli bomba. artık vatandaş uyandı en az 2-3 bin değer düşüyorlar bundan demedi deme...

Fiyat verilir de... benzin mi TDI mı?

1.4 TSI
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Kazası belası var mı? Boya değişen?

Bu arada Opeller 2.elde değer kaybediyor diye ben yazınca eksileyen arkadaş: Okuyor musun burayı?? (Gerçi yıllık 2.024,00 TL MTVsi var o da bi etmen)

Sol ön çamurluk çizikten dolayı boyalı. Malum siteye şimdi koydum. Hayırlısıyla satılır umarım...
  • yahu şuraya soru degil fiyat yazıyoruz öğrenenediniz hala

• 2011 megane 3 expression dizel konfor paket 67 binde arka tampon değişmiş 2 küçük lokal boya var servis bakımlı 41,750 tl ye alındı.
  • Honda euro civic otomatik 1.6 VTEC 2004 model prins lpgli 4 parça boya var 175binde 25.500 e alindi

• Ford focus 1 2000 model sedan comford 150 binde değişen kaza yok lpg li. ne dir gerçek 2.el fiyatı şuan bilgisi olan varmı

• Dün arkadaşım 2008 model Opel Astra HB 1.6 LPG'li aracı 33600 TL'na aldı.
    Araç:
    Enjoy donanım
    Landirenzo LPG
    4 lastik yeni
    Sağ çamurluk değişmiş ve 2 parça el kadar önemsiz boya
    90000 km'de
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.