Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.810
Cevap
332
Favori
812.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ordaki 2005 35000 ytl olan VTS modeli (2000 motor 180 beygir)
    2007 ucuz olan ise kıytırık 1.4 modeli, anlamayacak bişi yok ki
  • 1999 FORD FOCUS ghia HB 70000km 14,750 YTL satıldı :))
  • 1 ay önce, 2006 Clio II HB
    ABS+4 Hava Yastığı+Klima 24000 km
    Kazasız, boyasız, değişeni yok.

16800 alındı.
  • 93 vectra gt 10500 e satıldı.

11800 e 2001 clio rxt sedan alınmak üzere.
  • 2001 model opel corsa comfort 12..500 e alındı. 59.000 km de
  • 2001 model corolla 16,100 e alındı ( abs + 1 havayastığı )
  • 2000 model 1.8 120 hp laguna RXE 16.000 e aldık
    gerçekten gördüğüm en temiz laguna
    ayrıca LPG li
  • Düşünen olursa 2001 model astra elegance full 103000 kmde çok temiz hiçbir masrafı yok satılıktır 20000 ytl istiyoruz biraz pazarlık payı var.
  • bugün;
    90 model mersedes 200E
    araç full elektrikli koltuk bile var.
    çiçek gibi tertemiz
    temizliğine hayret edersiniz
    200,000 km de
    15,000 ytl bi tanıdığımız aldı.
  • arkadaşlar 99 - 2001 clio hb abs
    kaça alınabilir sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pisnick

1 ay önce, 2006 Clio II HB
    ABS+4 Hava Yastığı+Klima 24000 km
    Kazasız, boyasız, değişeni yok.

16800 alındı.

Oldukça iyi bir fiyata almışsınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: elessarf

Valla çok bir bilgim yok bu konularda, ama 2-3 aydır arabamı satmaya çalıştığım için şunu söyleyebilirim; bence aracım rahat 33.000 YTL etmeli, bu sebeple zaten internetten bu fiyatta verdim ilk ilanımı (bu arada aynısına daha fazla isteyen galericiler, sahibinden satanlar var, hem internette hem gazetelerde hem de pazarlarda). Neyse bir zaman satamayınca gazete ilanı verdim arayanlara 32500'den başladım 31500'e kadar düştüm olmadı, pazara götürdüm 32500 dedim olmadı, internette fiyat kırdım en son 30750'ye indirdim henüz olmadı. Ama daha da inmeyi düşünmüyorum, kısmet belki yaza doğru daha yüksek fiyata satarım. Genelde yorumlar tek taraflı, sadece alıcı gözüyle yazılmış. Peki ya sahibinden satanlar? Onlara bu arabalar piyangodan falan mı çıktı?? Ben dünya kadar zararla etmesi gereken değerin altında sattığımı düşünüyorum. DOD aracıma nakit 29.000 verdi, emaneten olursa 30.000 dedi. Sizce benden bunu alıp kaça satarlar? Bence 33000 - 34000 altına satmazlar. Kazanan kim olur bu sayede, ne ben, ne son alıcı; sadece DOD olur.

Neden bunları yazıyorum, hergün hemen tüm piyasayı takip ediyorum, piyasa ölü ötesi ölü durumda şuan, araba alan yok, internette satılan araçlarda fiyat kıran kırana... Kimse internette fiyatların abartı olduğuna beni ikna edemez, tamam pahalılar olabilir, ama her arabada hemen hemen istenenlerin çoğu bence rüya gibi fiyatlar alıcı bakımından. Onun için buradaki alıcıları da lütfen yanlış yönlendirmeyin.

Bu alış veriş bana çok büyük ders oldu, bunu sıfır almıştım, bir daha sıfır almam, ne zaman neyi nerde uygun bulurum öğrenmiş oldum. Daha sonra da bu tecrübemi kullanacağım bir daha araç alırken.

Kişisel fikrim; şu an sıfır otomobiller zaten kampanyadalar, halen 2007 fiyatlarının da altında indirimlerle satılıyorlar. Hem bu sebeple hem de piyasanın çok kötü olması sebebiyle şu anda internetteki araç fiyatları çok çok hesaplı. Yaza doğru piyasa hareketlenince, üstüne sıfır araçlar zam yapınca bi iki aya bu fiyatlar rüyalarda görülür. Şundan eminim ki; internette bulunan hesaplı bir araç galeriden, tanıdıktan, pazardan, gazeteden bulunandan çok daha hesaplıdır. Ancak alıcılar ciddi değiller, ölünün de ölüsü olsun istiyorlar, bu sebeple araçlar satılmıyor. Ciddi alıcılar fırsatları kaçırmasınlar derim.

Not: Herşekilde her yerde istisnai durumlar olabilir, sadece genel izlenimimi yazdım.

Saygılar

• yazdıgının tek bir kelimesine bile katılmıyorum.adamlar aldıkları fiyatlara satmak istiyorlar.sıfırı 36000 olan arabanın ikinci eline 35000 isteyende var 34000 isteyende.30000 e alanda .dünyanın her yerinde ikinci ele düşen araba en az yüzde 20 deger kaybeder.sen git bir toyota almaya kalkta gör.ne sanıyordunuz üzerine fazladan paara verecegimizi mi.o sömürge düzeni artık kalktı.3 yıl binip bir de kar edip araba satıldıgı yıllar geride kaldı.çalıntı ,kazalı,bozuk çıkabilecegini göze alarak alıyoruz 2. el arabaları. ne karşılıgında 2-3 bin sıfır altı fiyatlara.valla hiç kusura bakma.rahat rahat sıfıra binip hava basıyorsan satarkende en az 5000 ytl farkı kabul edeceksin.fazla da olabilir.yoksa sürekli ilan verirsin,sürekli beklersin. taki bir enayi düşene kadar.ama unutma çok veren enayilerin bir kısmı kökünden alıp götürebilir arabayı.dikkat et.piyasanın kanunları var.piyasa kötü falan degil.dün neyse bugünde o.mazeretler uydurmaya gerek yok.araba kadına benzer kullanınca ucuzlar.acınacak kişi alıcılar.ne aldıgı belli degil.siz biliyorsunuz ne sattıgınızı.alacagınız belli.ya alıcı.sıfır almanın sonuçlarını herkes biliyor.rahatını da.3 yıl sorunsuz binersin.enaz 3 yıl.öyleyse satamayacagınız fiyatlara degil,uygun fiyatlara satın arabanızı.yoksa araba sitelerinde günceller durursunuz ilanlarınızı.ben de bakar bakar gülerim.mesela vanda bir toyota corolla satılık.1yıldır 24000 kmde ve 1 yıldır 27000 ytl.2005 model bir araba.ama 1 yıldır resim koymadılar.artık siz yorumlayın.ben birşey söylemeyeyim bu konu hakkında.acaba öyle bir araba gerçekten var mı?adam her hafta güncelliyor.gelde araba al 2.el .korkmadan nasıl alırsın?

• quote:

Orjinalden alıntı: erdemduman

yazdıgının tek bir kelimesine bile katılmıyorum.adamlar aldıkları fiyatlara satmak istiyorlar.sıfırı 36000 olan arabanın ikinci eline 35000 isteyende var 34000 isteyende.30000 e alanda .dünyanın her yerinde ikinci ele düşen araba en az yüzde 20 deger kaybeder.sen git bir toyota almaya kalkta gör.ne sanıyordunuz üzerine fazladan paara verecegimizi mi.o sömürge düzeni artık kalktı.3 yıl binip bir de kar edip araba satıldıgı yıllar geride kaldı.çalıntı ,kazalı,bozuk çıkabilecegini göze alarak alıyoruz 2. el arabaları. ne karşılıgında 2-3 bin sıfır altı fiyatlara.valla hiç kusura bakma.rahat rahat sıfıra binip hava basıyorsan satarkende en az 5000 ytl farkı kabul edeceksin.fazla da olabilir.yoksa sürekli ilan verirsin,sürekli beklersin. taki bir enayi düşene kadar.ama unutma çok veren enayilerin bir kısmı kökünden alıp götürebilir arabayı.dikkat et.piyasanın kanunları var.piyasa kötü falan degil.dün neyse bugünde o.mazeretler uydurmaya gerek yok.araba kadına benzer kullanınca ucuzlar.acınacak kişi alıcılar.ne aldıgı belli degil.siz biliyorsunuz ne sattıgınızı.alacagınız belli.ya alıcı.sıfır almanın sonuçlarını herkes biliyor.rahatını da.3 yıl sorunsuz binersin.enaz 3 yıl.öyleyse satamayacagınız fiyatlara degil,uygun fiyatlara satın arabanızı.yoksa araba sitelerinde günceller durursunuz ilanlarınızı.ben de bakar bakar gülerim.mesela vanda bir toyota corolla satılık.1yıldır 24000 kmde ve 1 yıldır 27000 ytl.2005 model bir araba.ama 1 yıldır resim koymadılar.artık siz yorumlayın.ben birşey söylemeyeyim bu konu hakkında.acaba öyle bir araba gerçekten var mı?adam her hafta güncelliyor.gelde araba al 2.el .korkmadan nasıl alırsın?

yazdığın fikirlerin hepsi tartışılabilir ve haklı olabilirsin ama bence içinde düzeltilmesi gereken bir cümle var...

• evet arkadaşım haklı.kendimi çok kaptırmışım.hatta coşmuşum.her ne kadar gerçek düşüncemi yansıtan cümle olmasına ragmen burada kullanmam çok gereksiz olmuş.haklısınız .özür dilerim.
  • bu arada arkadaşlarım bilen varsa,ama gerçekten bilen varsa.elini vicdanına koysun cevap versin.2005 ,2006 corolla sol kaç ytl.2007,2008 yeni nesil corolla comfort kaç ytl.ben biliyorum diyen cevaplarsa sevinirim.gerçek fiyatını ben mi bilmiyorum,millet mi delirmiş.her kafadan bir ses çıkıyor.ben geriliyorum.gönül git sıfır al diyor.şeytana uymamaya çalışıyorum.rica ediyorum sallama bir cevap olmasın.çünkü zarar veriyor.
  • arkadaşım ben onu bunu bilmemde satıcılar internette verilen 10 ilandandan 9'u kolpa özellikle bi aracı takip ediyorum..Kimi değişensiz boyasız 2007 model 10.000-20.000 Km de aracı 30.000 YTL'ye satarken kimide 2005-2006 50.000 üstü araçlarına 32-33-34 hatta 35 yazanvar şaşırıyorum doğrusu...Dikkat aracın 2008 model sıfırını 35.500 'e bırakıyorlar bu kadarmı tezat olur..artık beni deli eden fiyatlara mesaj yazıp birader aracın sıfırı 35.500 diyorum zaten daha diyecek bi şey bulamıyorum..
  • opel astra HB 1,6 16 valf eteklerde boya var.klimalı ,çift airback ,1997 model 11000 ytl ye aldım. aldım. diyarbakırdan 2007 mayısta almıştım.satacak olsam yine aynı fiyatta satardım.opel den memnunum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: qwer

2004 Model Toyota Corolla 1.6 Sol 46400km 21,500 ytl 'ye DOD dan aldık. 22,200 ytl idi, indirim oldu. Değişeni yok, servis bakımlıydı. Çok memnunuz...

indirim nasıl oldu?
  • TAMAM BENDE DE BİR TANE SATILIK 2004 MODEL FORD FOCUS COMFORD 1.6 VAR ARAÇ ORJİNAL DARBE BOYA DEĞİŞEN PARCASI YOK VE LPGLİ, GRİ RENKTE, PERDELİ, KABLOSUZ PARK SENSÖRÜ, FULL KROM NİKELAJ KAPLI (cam çıtaları, kapı yanları, kapı içi, kapı kolları, ayna tasları, arka bagaj çıtası) ÇELİK JANTLI, MİCHELİN MARKA ULTRA PERFORMANS LASTİKLERİ, XENON FAR KİTİ ( H7 8000K ) ARAÇTAKİ LPG SİSTEMİ İSE ZAVOLLİ MARKA (Türkiyede en iyi markadır) SIRALI GAZ ENJEKSİYON SİSTEMİNDEDİR. YAG DEĞİŞİMİ VE PERİYODİK BAKIMI YENİ YAPILMISTIR ARAÇ 84000 km'DİR BU DONANIMA SAHİP Bİ FOCUS BULAMAZSINIZ. AYRIYETTEN ARACIN 5 LASTİĞİ DAHA VARDIR ALİMİNYUM JANTLARLA BERABER BU LASTİKLER İSE KAR LASTİĞİ DİYE BİLİNEN LASTİKLERDENDİR. ARABAMIN EN COK HOŞUMA GİDEN ÖZELLİĞİDE LPG DE SEHİR DISINDA km.'DE 0,103 YTL. SEHİR İÇİNDE İSE 0,150 YTL YAKMASI. DOĞANDAN VE DİĞER ARAÇLARDAN DAHA AZ YAKIYOR
    NOT: ARAC DEHSET BİŞİDİR LPGDE 2000 MOTOR OPEL VECTRAYA SOL ÇEKTİ GÖSTERGEYE BAKTIGIMDA İSE 220 km/h GÖSTERİYORDU.

SİMDİ FİYATINA DİKKAT EDİN: 22000 YTL. (pazarlık yoktur)

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.