Şimdi Ara

Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.809
Cevap
333
Favori
812.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: banko77

2008 model 2 parça lokal boyalı 54 000 deki honda civic elegance ı 33500 e aldım

fiyat nasıl fikirleriniz nelerdir?
  • 97 renault broadway rl boya darbe yok , beyaz, orijinal 63 binde lpg li 8500 tl ye satıldı..
  • daha önce bahsettiğim aracımın ilanını anca açabildim :) link yarın filan aktif olur heralde..yukarıda şimdi baktım da iki kere demişim dalgınlıkla, 3 olacaktı..detayşarı linkte bulabilirsiniz..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-city-25-bin-km-de-2008-otomatik-honda-city-34845147/detay
  • bende 45 gün önce köpekbalığı grisi peugeot 308 hdi premium auto6R+deri koltuklu aracımı 41800 tl ye sattım(2010 model-10350 km deydi)çizik-boya yoktu
  • dediği gibi ilk sahiibi ve değişeni yoksa ve kaput ve tavan da boya yoksa fiyatı alınabilir bir rakamda.araba basında 500 tl indirim alırsınız zaten.çok perfonmaslı bir araç.kesinlikle tavsiye ederim
  • hasarlı kangoo 2007 72binde 80bg 11.400'e alındı
  • quote:

quote:

2008 model 2 parça lokal boyalı 54 000 deki honda civic elegance ı 33500 e aldım

fiyat nasıl fikirleriniz nelerdir?

Fiyat normal belki çok aransa bin lira oynardı o kadar.
  • Arkadaşlar merhaba,

2009 model Megane II HB benzinli var bir yakınımızda...1.6 extreme 37000 kmde...fiyat olarak 24.500 TL istiyor...fiyatı uygun mu sizce?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacey

Arkadaşlar merhaba,

2009 model Megane II HB benzinli var bir yakınımızda...1.6 extreme 37000 kmde...fiyat olarak 24.500 TL istiyor...fiyatı uygun mu sizce?...

fiyatı normal bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

97 renault broadway rl boya darbe yok , beyaz, orijinal 63 binde lpg li 8500 tl ye satıldı..

Hiç o km de olacağını sanmıyorum.Yılda 5bin km gittiyse belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdor

quote:

Orijinalden alıntı: x15

97 renault broadway rl boya darbe yok , beyaz, orijinal 63 binde lpg li 8500 tl ye satıldı..

Hiç o km de olacağını sanmıyorum.Yılda 5bin km gittiyse belki.

Bizzat şahidim 2 yılda 4 bin km yapmadı araba.. 63 bin gayet normal bir km..Bu forum dahil yılda 5 bin km yapmayan tahmin ettiğinizden çok daha fazla insan var.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Bana da cok uygun geldi.
  • teşekkür ederim arkadaşlar,

HB modelleri için 2.eli sıkıntılı diyorlar, siz n dersiniz?...bir de bu araç uzun yıllar sorunsuzca binilecek kriterde bir araç mıdır acaba?
  • şahsen ben böyle bişey duymadım bugüne kadar..bir iki tanıdığım da kısa sürede sattılar HB araçlarını..kaldı ki hb Fransa'da üretildiği için Türkiye'de üretilen Sedanlardan daha sorunsuz olarak görülüyorlar. bana göre uzun yıllar tercih edilecek bir araç megane hb. sadece arka cam ve bagaj tasarımını beğenmiyorum o kadar. :)

quote:

teşekkür ederim arkadaşlar,

HB modelleri için 2.eli sıkıntılı diyorlar, siz n dersiniz?...bir de bu araç uzun yıllar sorunsuzca binilecek kriterde bir araç mıdır acaba?
  • quote:

megane heryerde satılır megane sedana göre kıyaslayınca biraz daha uzun süre alır megane sedanı yarım saatte satarsan hb ini 2 saatte satarsınbu arada extreme modeli aslında boş modelidir sadece çelik jant vb gibi dış aksamında birkaç değişiklik var ama megane ı tavsiye ederim uzun yıllar başınız ağrımadan binebilirsiniz
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ingbaronchugon

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-renault-laguna-lagunaii-2-0-16v-privilege-otomatik-vites-lpg-li-34710597/teknik-detaylar/

bu ilandaki araç selden çıkmadır kazalıdır kasko bu aracı 15000 tl ye yaptırmıştır toplamda.. tramer sorgusunda çıkmaktadır.

araç 105000 değil 350000 400000 km arasındadır km düşürülmüştür. ve şu an en az 5000 tl lik masrafı vardır ilgilenenlerin dikkatine

Tramer sorgusu nasıl yapılıyor hocam?

• [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

quote:

megane heryerde satılır megane sedana göre kıyaslayınca biraz daha uzun süre alır megane sedanı yarım saatte satarsan hb ini 2 saatte satarsınbu arada extreme modeli aslında boş modelidir sadece çelik jant vb gibi dış aksamında birkaç değişiklik var ama megane ı tavsiye ederim uzun yıllar başınız ağrımadan binebilirsiniz

Aynen, sedan daha aile arabası gibi ve daha kullanışlı oluyor,hb ise biraz daha genç işi ama bu megane'lerde pek fark yaratmaz..

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.