Şimdi Ara

CREATIVE INSPIRE M4500 4+1 SPEAKER alcam nasıl bişi bu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CREATIVE INSPIRE M4500 4+1 SPEAKER alcam ufak bi araştırmada bu model gözüme çarptı.Kullanan yada test eden varmı kalite nasıl özelliklede basslar?
    şimdiden teşekkürler

CREATIVE INSPIRE M4500 4+1 SPEAKER alcam  nasıl bişi bu?

• berbat bir sesi var diyebilirim.daha doğrusu fiyatına göre ses kalitesi var..
  • ben öle abartılı bişi istemiyorum yani evde normal seste müzik film izliycem yani düğün salonu için fln istemyorum.Bunun yerine başka bi ürün tavsiye edebilirsiniz
  • creative M5300
    6 Watts RMS (5 channel), 17 Watts RMS subwoofer ,
    en azından idare eder..120 ytl falan...
  • Komşumuzda bu setten kullanıyor.Bu sette bass diye birşey yok.Çok dandik bir set.Mintonun 2+1 leri buna 1000 basar.Alınacak bir set değil yani.Bunun yerine X230 a bak bence
  • ben 4+1 düşünüyorum kardeş öle bişi yokmu ?
  • Yine de çok ahım şahım birşey aramıyorum diyorsan uygun bir mağazada görevlilerden rica et sesi kendin dinle.Bana göre kötü bir sistem ama önemli olan senin fikrin.Beklentilerin az ise belki beğenirsin.
  • quote:

Yine de çok ahım şahım birşey aramıyorum diyorsan uygun bir mağazada görevlilerden rica et sesi kendin dinle.Bana göre kötü bir sistem ama önemli olan senin fikrin.Beklentilerin az ise belki beğenirsin.

doru söylüyosun ben öle aşırı bişi istemiyorum sadece odamda normal ses düzeyinde müzik dinliycem.
  • ses idare eder ama 4 hoparlörden benim aynı yükseklikte ses çıkmıyor ikisi normal ikisinden az ses geliyor aynısı bunun
  • 2sinden yüksek 2sinden düşük ses gelmesinin sebebi pc deki programdan kaynaklanıyor o programı kurcalarsanız ses ayarlarını bulursunuz benim arkladaşımda var bu sistem subwoofer i fazla açınca bass hemen değişiyor uydu kolonlarda çok tizli sesini biraz açınca tizler çatlıyor ses kalitesi birden düşüyor şidetle tavsiye etmem
  • bende tavsiye etmiyorum daha mantıklı bi secim yapmalısın parana yazık olmasın
  • ses kalitesi senin için önemliyse (ki öyle olmalı) uzak dur derim.odanda müzik tıngırtısı olsun yeter diyosan sen bilirsin elbette.bence bi o kadar daha harcayarak güzel bi sitem sahibi olabilirsin.
  • x530 alsam nasıl olur sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.Kaan -- 11 Kasım 2007; 15:17:08 >
  • x540 iyi bir seçim olur senin için arkadasa aldık oldukça memnun
  • ozaman bende alcam saolun
  • X-530 çok iyi bir seçim olur. 100$ye alınabilecek en iyi 5.1 ses sistemidir. Aldığına pişman olmayacaksın.

Selamlar.

quote:

Orjinalden alıntı: muratkaan123

x530 alsam nasıl olur sizce ?

• İyiki Logitech X530 veya X540 a doğru döndün.M4500 ile biryerde karşılaştığında vurduğu bass a ve sesine güleceksin

Not:Creative M4500 kadar kalitesiz ve dandik bir set görmedim.Sesine birşey söylemiyorum ama subwooferi resmen oyuncak.Yarım kilo gelmez sub kutusu
  • aman kardeş 4500 sakın alma ben böle berbat sistem görmedim aldım 1 ay kullandım sattım x540 aldım çok çok çok memenunum ben böle bas görmedim süper ya x530 da çok iyi bir sistem arkadaşımda vardı gerçekten iyi bir sistem 4500 almada parana yazık gerçekten
  • ben de 4500 ve x 530 arasında kalmıştım biraz aydınlandım teşekkürler arkadaşlar...bass benim için önemliydi..
  • arkadaslar x540 ta optik ses cıkısı varmı? ps3 e baglamak ıcın?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.