Şimdi Ara

## 512MB GeForce 8800GT 250 Avro ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

29 Ekim Pazartesi günü piyasaya sürülecek olan GeForce 8800GT'nin artık fiyatı da kesinleşiyor gibi. Zira Nvidia tarfaından doğrulandığı ifade edilen habere göre, 512MB GDDR3 belleğe sahip olacak GeForce 8800GT, en azından Avrupa için 250 Avro'luk fiyat etiketi üzerinden satışa sunulacak. Amerika ve diğer bölgelerde ise 250$'lık etiket fiyatından bahsedilmekte. Tabi ülkemiz fiyatı bir miktar daha pahalı olacaktır. Bu arada GeForce 8800GT'nin 256MB GDDR3 belleğe sahip olan 200 Avro'luk daha uygun fiyatlı modeli de Kasım ayı içerisinde kullanıcılar ile buluşmaya başlayabilir. Tabi AMD-ATi'nin Radoen HD 3800 serisinden 15 gün önce piyasaya giriş yapacak olan GeForce 8800GT için Nvidia, rakip AMD-ATi'nin HD 3800 modellerini sergileyeceği performansa ve fiyat seviyesine göre fiyat politikasında Kasım ayının sonu gibi ufak bir değişikliğe de gidebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 26 Ekim 2007; 18:31:15 >

• 300 euro avrupadaysa turkiye'de 320 gibi bisey olur avrupayla turkiye arasinda bir miktar fiyat farki var

320 euro + kdv = 378 euro

378 euro = 650 milyon....

nooldu hani cok ucuz super bisi olcak diyodunuz, GTX'in fiyatindan biraz daha az iste, performansi gibi. GTX 830 milyon bu 650.

Millet forumda "bu kart 450ytl olur" diyenlere "olur mu 200 dolar filan olucak" diyodu bi de onlara gore boyle bi kart 300ytl filan olucakti nerde yasiyolarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annihilator -- 26 Ekim 2007; 18:34:47 >
  • Evet ,fiyat yönünden tam bir hayalkırıklığı . DAĞ FARE DOĞURDU..
  • buneyaa bu fiyat çok uçuk diilmi önceki açıklananlara göre ayrıca 256mblik modeli bekliodum ben kasımın sonuna doğru çıkarsa benim için sakat
  • Dikkatli okuyun arkadaşlar !!

Avrupa için 250 Avro'luk fiyat diye yazıyor yukarıda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

300 euro avrupadaysa turkiye'de 320 gibi bisey olur avrupayla turkiye arasinda bir miktar fiyat farki var

320 euro + kdv = 378 euro

378 euro = 650 milyon....

nooldu hani cok ucuz super bisi olcak diyodunuz, GTX'in fiyatindan biraz daha az iste, performansi gibi. GTX 830 milyon bu 650.

Millet forumda "bu kart 450ytl olur" diyenlere "olur mu 200 dolar filan olucak" diyodu bi de onlara gore boyle bi kart 300ytl filan olucakti nerde yasiyolarsa.

yaw züğürt tesellisi işte oc ile ultrayı gerçer denilen bi kartı neden 250 dolardan versinler defaultta bile gts den iyi buda en az 300 den başlar demek

• quote:

en azından Avrupa için 250 Avro'luk fiyat etiketi üzerinden satışa sunulacak. Amerika ve diğer bölgelerde ise 250$'lık etiket fiyatından bahsedilmekte.

Bize de Amerika fiyatından gelse keşke.

@annihilator

300 euroyu nerden okudunuz?
  • 8800gt alma hayalleri suya düştü
  • pardon ya 250'yi nasi 300 okumusum :S

tekrar hesaplayalim avrupa icin 250 euro turkiye icin 270 civari olur

o da kdv dahil 550 YTL ediyor.... cok kotu diil bence ama insanlar 300 ytl filan bekliolardi, dag fare dogurdu yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annihilator -- 26 Ekim 2007; 18:45:51 >
  • Performans iyi olunca fiyatta iyi oldu anlaşılan, bakalım ATI nasıl fiyat biçecek.
  • 200 € + kdv = 236 € (256 mb lık olan tabi)

Kısaca bu kartı 199 dolara bekleyenlere Geçmiş Olsun.
    Bu yazıyı büyük bir mutlulukla yazıyorum valla :D
    Herkes bana bekle bekle 8800 gt alırsın diyordu.
    Bekleyen arkadaşlara oldu olan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: A Dying Wish

Dikkatli okuyun arkadaşlar !!

Avrupa için 250 Avro'luk fiyat diye yazıyor yukarıda..

buraya ne kadara gelcek 100€ ya mı?
  • evet iki kat arsında kalmıştım bu fiyat olursa eğer kesin ati hd3870 alıyom.zaten görüntüsü pek hoşuma gitmemişti.
  • ya o bu değilde benim hala bu 8800gt lerin fanlarına içim ısınmadı sanki çok ses yapacak gibi duruyor fiyatta abartıldığı kadar ucuz değil eee ben ne anladım bu bekleyişten
  • quote:

Orjinalden alıntı: amd_ati

evet iki kat arsında kalmıştım bu fiyat olursa eğer kesin ati hd3870 alıyom.zaten görüntüsü pek hoşuma gitmemişti.

o fanın çıkartıcağı ses de cabası :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkcu -- 26 Ekim 2007; 18:51:53 >
  • simdi sen turkiye'deki bilg. parcalarinin avrupa'dan bayaaa bi ucuz oldugunu soluosun o zaman ??

ABD'de 250 dolar
    Avrupa'da 250 euro
    bizde de 270 dolar mi olucak? mumkun degil.

Bence bu bilgilere gore turkiye fiyati 550ytl'nin altinda olmaz, en iyi 500 olur gibime geliyor.

Kitalararasi ulasim yaptirilinca uretilmis bir mala, inanilmaz vergiler ve masraflar ekleniyor. ABD'de 250$ olan kartin burda 270 olmasi mumkun degil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

yahu ne biçim adamlarsınız hiç bi genel kültürünüz yok sizin?
    amerikada dolarla satılan herşey avrupada aynı miktar eurodan satılır. Türkiyede ise bilgisayar parçaları dolarla satılır, cep telefonları euro ile.
    bu kart türkiyede 270 dolar + KDV ye satılır MAX.
    Q6600 ve e6850 nin fiyatını hatırlayın!

Siz Türkiye'de Bilgisayar donanımlarının € ile satıldığını sanıyorsunuz galiba.Ardından anlamadan,bilmeden gelen karalama yorumları yokmu anca kendinizi küçük düşürüyorsunuz....
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

yahu ne biçim adamlarsınız hiç bi genel kültürünüz yok sizin?
    amerikada dolarla satılan herşey avrupada aynı miktar eurodan satılır. Türkiyede ise bilgisayar parçaları dolarla satılır, cep telefonları euro ile.
    bu kart türkiyede 270 dolar + KDV ye satılır MAX.
    Q6600 ve e6850 nin fiyatını hatırlayın!

sen kendi genel kültürünü bu tarz konuşarak insanların bilgilerine laf ederek kendini kanıtlamaya çalışarak belli ediyorsun zaten.
    ilgi çekmek istiyorsan psikoloğuna git.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SACRED REICH

Evet ,fiyat yönünden tam bir hayalkırıklığı . DAĞ FARE DOĞURDU..

abi süper laf yanlız---bende 8800gtden 2900pro gibi bi performans bekliyom
  • çok paraymış yaw bu gidişle 8600 gt ye kalacağız herhalde,anlamadığım hala orta segment bir kart yok.256 bitlik bir kart çıkaramadılar kıvamında 300-350 ytl ye bir kart yapmak çok mu zor acaba.Tüketiciyi köşeye sıkıştıran bir üretim politikası ,bize bir tane daha çipset üreticisi lazım dünya çapımda
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.