opel astra uyarı işaretleri ve göstergeler
5 Cevap19531 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2 Mesaj
25 Ekim 2007; 17:41:23 

merhaba arkadaşlar!!! 99 model opel astra klasikte uyarı işaretleri ve göstergelerin ne manaya geldiğini hangi sembolün ne anlam ifade ettiğini internette nereden bulabilirim.Yardımcı olabilecek birisi yokmu aceba?herkese hayırlı akşamlar diliyorum.

393 Mesaj
26 Ekim 2007; 0:40:19 

kullanma klavuzun yok mu???

2 Mesaj
28 Ekim 2007; 23:28:31 

malesef yok. özellikle sorum şu: devir saatinin altında vanaya benzer bir sembol ara sıra yanıp kendiliğinden sönüyor

1732 Mesaj
30 Ekim 2007; 21:28:14 

o vanaya benzeyen şey opellerde genelde yanar motor arıza lambası ya egr valfi bozuk yada ateşleme bobini opelin olmazsa olmazıdır servise gidersen yanarsın egr kolay iş ateşleme bobinide 210ytl falan sağlık olsun

161 Mesaj
5 Kasım 2007; 16:12:48 

merhaba sayın garaca bey, o lambanın motor arıza lambası olduğu doğrudur. ama tesbitiniz yanlış. 36 farklı yerden yanar o lamba. dediklerinizde olabilir ama kontrol edilmeden tesbit yapmak yanlış olur bence. hem yetkili servise giden kimsenin yanıp geldiğini duymadım. bende yetkili servise gidiyorum ama beni yakmıyorlar. yaptıkları işlerin 2 sene garantisi var. hem parça hem işçilik olarak. aracınızın uzun ömürlü ve düzgün çalışmasını isteyen servise gider. ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim. iyi günler

quote:

Orjinalden alıntı: gacara_53

o vanaya benzeyen şey opellerde genelde yanar motor arıza lambası ya egr valfi bozuk yada ateşleme bobini opelin olmazsa olmazıdır servise gidersen yanarsın egr kolay iş ateşleme bobinide 210ytl falan sağlık olsun

otomobil teknikeri

393 Mesaj
14 Kasım 2007; 1:21:10 

quote:

Orjinalden alıntı: bytorun

malesef yok. özellikle sorum şu: devir saatinin altında vanaya benzer bir sembol ara sıra yanıp kendiliğinden sönüyor

yardımcı olabilirim klavuz lazımsa astra g nin

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Opel » opel astra uyarı işaretleri ve göstergeler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297