Şimdi Ara

## OCZ'den Yeni Güç Kaynağı: StealthXStream 500W ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ'den Yeni Güç Kaynağı: StealthXStream 500W ##

Bellek dünyasının önemli isimlerinden biri olan OCZ, güç kaynağı dünyasında da iddialı olmak istediğini konusunda en profesyonel firmalardan biri olan güç kaynağı üreticisi PC Power & Cooling firmasını satın alarak göstermişti. SOn günlerde ürün gamını hızla geliştiren firma son olarak 500 watt'lık güce sahip olan StealthXStream 500W modelini duyurdu.

Aktif PFC'ye sahip olan güç kaynağı üzerinde 120mlik bir fan bulunmakta. ATX12V v2.2 spesifikasyonuna da tam destek veren güç kaynağı 230v'de %83 gibi son derece yüksek bir verimlilik değeri ile çalışaiblmekte. 4 adet +12v rail hattı olan güç kaynağı her hat için 18A sağlayabiliyor. OCZ StealthXStream 500W, ayrıca kendisinden beklenildiği üzere modern güvenlik teknolojileirni de üzerinde barındırmakta.

100.000 saat çalışma ömrü olan ve 3 yıl garanti ile sunulan OCZ'nin yeni güç kaynağının Avrupa satış fiyatı 60 avro civarında olması beklenen güç kaynağı hakkında daha detaylı bilgi için;
    http://www.ocztechnology.com/products/power_management/ocz_stealthxstream_power_supply

• teşekkürler fx57, 4 seçenek oldu aklımda insanlara tavsiye eder iken, ocz, fsp, high power, hiper
  • tak çıkar kablolu degil galibaama 500 wattlık güç kaynagından da fazla bişi beklememek lazım bende ki antec 480 watt hariç tak çıkar kablolu
  • kablolar tak cıkar değil yani bu zamanda cıkan bir psu da 500w gibi bişeyde değil
  • Arkadaşlar 500W psu gayet yeterli. Önemli olan overclock için kanal başına verebileceği maximum akımın kaç amper olduğudur. Zaten harcanan gücü ölçen güç kaynaklarına baktığınızda 130-200W normal yükte güç harcandığını görürsnüz. İsterseniz Gigabyte Odin GT deki harcanan gücü gösteren monitörde sistem açokken çekilen güce bakın.
  • 600watt lık modeliyle aynı fiyat inş 60 avro olur 600wattlık 170 ytl almayı düşünüyodum bekliyim en iyisi
  • ii olmuş umarım fiyatıda uygundur.
  • Uygun fiyatlı olursa gayet güzel
  • fanı ışıklı galiba.
  • Piyasada o kadar çok kaliteli!!! güç kaynağı olduki ne olacak bakalım.
  • fazla marka ve model, rekabeti , rekabette uygun fiyatı getirir

OC ve modding ürünlerinde 1-2 firmanın eline mahkum olduğumuz günler bitti anlaşılan
  • 1.5 sene sonra gelen yorum: :D:D

600w lık olanı aldım çok sessiz ve güçlü..
  • Bunu almayı düşünüyorum bugun yarın alıcam acaba HD4850 çalıştırma sorunu yaşarmıyım bitane ekran kartını çalıştırır herhalde rahatbişekilde
  • quote:

Orjinalden alıntı: pandoras

Bunu almayı düşünüyorum bugun yarın alıcam acaba HD4850 çalıştırma sorunu yaşarmıyım bitane ekran kartını çalıştırır herhalde rahatbişekilde

Rahat yeter 4850'ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: pandoras

Bunu almayı düşünüyorum bugun yarın alıcam acaba HD4850 çalıştırma sorunu yaşarmıyım bitane ekran kartını çalıştırır herhalde rahatbişekilde

oc çekmediğin sürece çoğu sisteme 500 watt rahatlıkla yeterli
  • yani imzadaki sistem ile sorunsuz birşekilde çalışırım diyorsunuz saolsanız bugün gideyimde alayım yada netden şipariş vereyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.