Şimdi Ara

ölü konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
13.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 13 Ocak 2012; 18:22:56 >

• güzel paylaşım teşekkürler..

katılımsız windows xp topiğide mevcut forumda arıyanlara duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonball -- 23 Ekim 2007; 15:03:16 >
  • Güzel emek ve paylaşım. Teşekürler
  • Eyw Kardeşim Çok Teşekkür Ederim ... Bende Hep BU Sorundan Yakınırdım;)
  • Gerçekten çok iyi bilgiler.Eyvallah
  • sağolasın
  • sağol..hazırladım updateleri tamam.full güncel 2003 üm var artık ama şurda kaldım..
    quote:

22. adımda Finish deyin.
    Finalde karşınıza gelen pencerede görünen komut kendi ihtiyaçlarımıza göre belirlediğimiz Unattended.MST dosyasını kullanarak kuracağımız Office XP�miz için kullanılacak. Ama biz CD�den kurulum yapacağımız için bu dosya yolu işimiz görmeyecek, bu sebeple dosya yolunun tamamını silerek;
    setup.exe TRANSFORMS=C:\Office\Unattended.MST /qb-
    olan komutu
    setup.exe TRANSFORMS=Unattended.MST /qb-
    şeklinde değiştireceğiz.

niye kaldım ?çünkü resimdeki yerde klavye yazmıyor?anlamadım bi şey.defalarca denedim ama bana mısın demiyor.

ekleme: ayarladım valla o zaten değişmiyormuş ordaki yalnızca örnekmiş :) office 2003+sp3 202 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEUS__ -- 28 Şubat 2008; 19:54:08 >

• ben office 2003 e sp3 ü entegre ettim ancak ondan sonra cıkan yamaları entegre etmedi entegrasyon işlemi yapıldı görünüyor ama bilgisayara kurunca otomatik güncelleştirmeler onları tekrar buluyor.
    acaba onları pro11.msi ye mi ekleyeceğiz yoksa baska nir msi dosyasına mı çünkü yamaların içinden çıkanlarda kimi outlook.msp ki word.msp ?
  •  ölü konu

Arkadaşlar bugün itibariyle indirmiş olduğum Office 2003 Sp3 Dosyasında yukarıda adı geçen dosyalar değişik olarak çıkıyor ve başlat çalıştırda yazdığımız zaman doya dı yanlış diye birleştirme yapmıyor yardımlarınız bekliyorum Tşkler
  • tesekkürler
  • arkadaşlar office 2007 için katılımsız kurulumda sorun yaşıyorum aslında herşey normal , office 2007 klasöründeki updates klasörüne sp1 dosyalarını ve setup.exe /admin ile oluşturduğum MSP dosyasını atıyorum. setup ı çalıştırdığımda hangi office ürününü kurmam istendiğine dair mesaj çıkıyor enterprise seçtikten sonra katılımsız kuruluma başlıyor. Ben bu menünün gelmesini istemiyorum hemen enterprise kurulumuna başlasın istiyorum bir müdahalede bulunmadan... Ayrıca bu office 2007 klasörünü WPI ile oluşturmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?
  • bende office 2010 için yapmak istiyorum aslında.Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.Elimde msdn çıkışlı office 2010 cdsi var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.