Cep Telefonundan Maç Sonuçlarını Öğrenmek
9 Cevap12630 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2070 Mesaj
22 Ekim 2007; 12:17:30 

cep telefonumdan bedava 2 Mblık internet kazanmıştım uzun süre internette boş boş gezindikten sonra maç sonuçlarının rahatlıkla öğrenildiğini gördüm http://wap4.mackolik.co...67797396250000&IMG=True

bu adresteb 2-3 hafta süreyle maç sonuçlarını öğrenebildim . ama bedava internet paketim bitti . şimdi aynı şekilde maç sonuçlarını öğrenmek istiyorum .siz cep telefonundan internete bağlanıyormusunuz.? acaba çok kontörüm gider mi . en ucuza bu işi nasıl hallederim yardımcı olurmusunuz .

1 Mesaj
10 Ocak 2011; 14:31:51 

Cepten internete ihtiyaç duymadan,

SONUC veya CANLI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mackodunu yazıp 3677'ye göndererek sonuçları alabilirsin.

Örneğin; SONUC 111 112 ya da CANLI 113 114

Hatta SONUC'a abone olmak için SONUC bile yazmadan sadece istediğin maç kodlarını gönderebilirsin (Örn : 111 112)

1847 Mesaj
10 Ocak 2011; 22:11:30 

Şu an konuyu 3536 kişi okumuş ve benimle birlikte verilen cevap sayısı 2

F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908

●1 Handanoviç| ●2 Jonathan | ●4 Zanetti (c) |●5 Jesus | ●6 Andreolli | ●7 Belfodil | ●8 Palacio | ●9 Icardi | ●10 Kovaçiç | ●11 Ricky | ●12 Castellazi | ●13 Guarin | ●14 Campagnaro | ●16 Mudingayi | ●17 Kuzmanoviç | ●19 Cambiasso | ●20 Obi | ●22 Milito | ●23 Ranocchia | ●25 Samuel | ●26 Chivu | ●30 Carrizzo | ●31 Pereira | ●33 D'Ambrossio | ●55 Nagatomo |

●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla

13624 Mesaj
10 Ocak 2011; 22:19:18 

Turkcell aboneleri Mackolik ve Sahadan uygulamaları ile bedava gprs ücreti ödemeden öğrenebilirler..

0

Türkiye'nin rakipsiz canlı skor sitesi Sahadan.com şimdi cebinde.
İndirmesi ve kullanması bedava olan Sahadan Mobil ile tüm Dünya liglerini canlı canlı takip etmek çok kolay. İddia heyecanını Sahadan Mobil ile kesintisiz her yerde yaşa!

Uygulama haberleşeceği sunucuya bağlantı kurmak için onayınızı istemektedir.[font="Tahoma"] Turkcell kullanıcıları bu adres üzerindeki veri iletişiminden ücretsiz olarak hizmet alırlar. Bağlanırken Turkcell WAP veya Turkcel Internet seçilebilir. Cep telefonunuz internet bağlantısı kurduğunda bilgisayarlarda olduğu gibi bir bağlantı adresine sahip olur. Bu adres, internet bağlantılarına açıktır. Cihazınız bu sırada internet üzerindeki herhangi bir adrese bağlantı kurduğunda veya tanımadığımız bir adres üzerinden gelen bağlantı talebine cevap verdiğinde, mevcut tarifeniz üzerinden işlem ücreti alınabilir. Bu gibi istenmeyen durumlardan korunmak ve istemediğiniz bağlantıları engellemek için cep telefonu üreticinize danışabilir ve bir güvenlik duvarı uygulaması kullanabilirsiniz.

2830 Mesaj
10 Ocak 2011; 23:48:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

Şu an konuyu 3536 kişi okumuş ve benimle birlikte verilen cevap sayısı 2

2007 den kalan konu 3,5 senelik az bile okunmuş....

Birisi bana 'Napıyorsun' diyince, kısık bir sesle 'Hiç' diyorum.
Kimse anlamıyor;
H'ayatın İ'çinden Ç'ıkamıyorum.

"Yüreğin, kadını erkeği yoktur. Bi mert olanı vardır, bir de namert olanı"...

1847 Mesaj
11 Ocak 2011; 13:42:07 

quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

2007 den kalan konu 3,5 senelik az bile okunmuş....

girenler de hiç mesaj yazmamış ona şaştım

F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908

●1 Handanoviç| ●2 Jonathan | ●4 Zanetti (c) |●5 Jesus | ●6 Andreolli | ●7 Belfodil | ●8 Palacio | ●9 Icardi | ●10 Kovaçiç | ●11 Ricky | ●12 Castellazi | ●13 Guarin | ●14 Campagnaro | ●16 Mudingayi | ●17 Kuzmanoviç | ●19 Cambiasso | ●20 Obi | ●22 Milito | ●23 Ranocchia | ●25 Samuel | ●26 Chivu | ●30 Carrizzo | ●31 Pereira | ●33 D'Ambrossio | ●55 Nagatomo |

●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla

106 Mesaj
11 Ocak 2011; 14:08:15 

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Turkcell aboneleri Mackolik ve Sahadan uygulamaları ile bedava gprs ücreti ödemeden öğrenebilirler..

0

Türkiye'nin rakipsiz canlı skor sitesi Sahadan.com şimdi cebinde.
İndirmesi ve kullanması bedava olan Sahadan Mobil ile tüm Dünya liglerini canlı canlı takip etmek çok kolay. İddia heyecanını Sahadan Mobil ile kesintisiz her yerde yaşa!

Uygulama haberleşeceği sunucuya bağlantı kurmak için onayınızı istemektedir.[font="Tahoma"] Turkcell kullanıcıları bu adres üzerindeki veri iletişiminden ücretsiz olarak hizmet alırlar. Bağlanırken Turkcell WAP veya Turkcel Internet seçilebilir. Cep telefonunuz internet bağlantısı kurduğunda bilgisayarlarda olduğu gibi bir bağlantı adresine sahip olur. Bu adres, internet bağlantılarına açıktır. Cihazınız bu sırada internet üzerindeki herhangi bir adrese bağlantı kurduğunda veya tanımadığımız bir adres üzerinden gelen bağlantı talebine cevap verdiğinde, mevcut tarifeniz üzerinden işlem ücreti alınabilir. Bu gibi istenmeyen durumlardan korunmak ve istemediğiniz bağlantıları engellemek için cep telefonu üreticinize danışabilir ve bir güvenlik duvarı uygulaması kullanabilirsiniz.

1880 Mesaj
12 Ocak 2011; 10:33:24 

tamam yahu okumuşken bizde bişiler yazalım o zaman
hava durumu gibi internete wap a gerek kalmadan beleş versiyonu yokmu..

77 Mesaj
12 Ocak 2011; 13:48:02 

quote:

Orijinalden alıntı: bizimdenizci

tamam yahu okumuşken bizde bişiler yazalım o zaman
hava durumu gibi internete wap a gerek kalmadan beleş versiyonu yokmu..

bu uygulama bedava zaten

91 Mesaj
13 Ocak 2011; 17:58:27 

quote:

Orijinalden alıntı: sb1903

Cepten internete ihtiyaç duymadan,

SONUC veya CANLI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mackodunu yazıp 3677'ye göndererek sonuçları alabilirsin.

Örneğin; SONUC 111 112 ya da CANLI 113 114

Hatta SONUC'a abone olmak için SONUC bile yazmadan sadece istediğin maç kodlarını gönderebilirsin (Örn : 111 112)

nerden bulup hortladın

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turkcell » Cep Telefonundan Maç Sonuçlarını Öğrenmek
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313