- x
İşten izin bahanesi
3 Cevap3199 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

40 Mesaj
22 Ekim 2007; 9:46:23 

Arkadaşlar ben bir firmada 4 aydır çalışıyorum.Daha önce işten başka bir firmayla görüşmek için 2 kere izin aldım.İşimden hiç memnun değilim anlıyacağınız.Mesleğim mühendis.Şimdi yine bir firma beni yarın çağırdı ama işten izin almak için bahanem de kalmadı.Daha önce 2 kere izin aldığımda biri yüksek lisansa başvurcam diğeri annemi hastaneye götürcem olarak söylemiştim. Şimdi aklıma bahane gelmiyor ama mutlaka gitmeliyim bu görüşmeye.Aklında güzel ve tutulan bir izin bahanesi olan varsa nolur yazsın.

Not: Görüşceğim firma en az 3 kere mülakata çağırabilir yani izinlerin birbiriyle alakası olması tercih sebebi.Yani bugün izin alıyım belki bir hafta sonra yine izin almam gerekebilir. Öğleye kadar izin almam lazım...

371 Mesaj
22 Ekim 2007; 10:13:31 

valla işten çıkmadan iş görüşmesine gitmek biraz zor hocam allah yardımcın olsun

En hayırlı genç odurki; ihtiyar gibi ölümü düşünüp ahiretine çalışarak gençlik hevesatına esir olmayıp gaflette boğulmayandır...

3520 Mesaj
22 Ekim 2007; 10:17:03 

Bi tarafın ağrır özel doktor ayarlarsın ve tetkiler devam eder.

Doktor özel oldugu için evrk yok dersin

Doktoru da bayram da bı yakının vasıtası ıle tanımış olursun yada tavsiye

Yalan söyleme taraftarı değilim ama elinden başka birşey gelmiyorsa bu sebep olabilir.

Allah (cc) sağlık sıhhat ve hayırlı iş versin.

///
Niyet hayr, akıbet hayr.

2968 Mesaj
22 Ekim 2007; 11:29:58 

dişim ağrıyo sanırım kanal tedavisi olacağım kanal tedavisin de en az 4 hafta falan sürüyor ilkinde gidersin ikincisindede işte doktorun randevusuna göre gidersin

İntel core2duo e4300@3300mhz(3750mhz max) ((tt bigtyphoon))
((load ta 45 C)) ||Hİ-LEVEL 1 gb ddr2 667@850mhz ram||Palit 7600gt||asus p5b||520 GB SEAGATE Barracuda 7200 rpm 16MB CACHE SATA2||us Robotics 9107||Creative Audigy2 7+1||FSP 400 watt psu||Logitech Drive Force Pro (DFP) Direksiyon seti
SUPER Pİ 1M:17 sn
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.238