Şimdi Ara

Bir kızın bir erkekden hoşlandığı nasıl anlaşılır (özellikle kızlar yazsın) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
47.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Entirika dolu.

P.S: Kafam güzel.
  • lan zorba
  • zeki erkeklerden hoşlanırım dememe gerek kalmaz anlar
  • konuya bak be. Duygulandım görünce.
  • sen bence havada bulut o kızı unut sana benim başıma gelmiş bir olayı anlatayım dershanede gamze diye bir kıza aşık olmuştum kader bizi ayırmadı etütlerden dershanenin bitimine kadar hep aynı sınıftaydık bir gün aynı minibüse denk düştük yan yana geldiğimizde kalbim hızlı hızlı çarpmaya başlamıştı kesin ona aşık olmuştum bir gün cesaretimi topladım ve ona çıkma teklifi ettim reddetti ben çok ısrar edince başkasıyla çıktığını söyledi yaşımız küçük olduğundan çıktığını sanmamıştım sevgililer gününde sevgilisinin arkadaşından sevgilisi adına bir hediye gelince çok şaşırmıştım bende bir hediye aldım ve arkadaş olarak sana bir hediye aldım dedim öğretmeninde zoruyla kabul etti ama hep sırasının üstünde duruyordu kalktı ve bir kıza vermeye çalıştı engelledim beni sevmediğini ve hediyemi istemediğini söyledi ve hediyeyi karnıma yapıştırdı dayanamadım ve hediyeyi vermeye çalıştığı kızla kıyasladım ve ona bunun üstünde giysi yok içinde insan var senin üstünde giysi var içinde insan yok dedim ve sınıfa gittim döndü ve haykırarak sen kendini ne zannediyorsun dedi karşılıklı bağırışmadan sonra sınıftakiler bizi zor ayırdılar zil çalınca beni gerçekten sevmediğini sordum oda seni sevmiyorum senden nefret ediyorum dedi o anda başımdan aşağıya kaynar sular dökülmüştü ve o günden sonrada dershaneyi bıraktım seni sevmeyeni sen hiç sevmeyeceksin seni seveni ise sen onun için canını vereceksin takma kafana hayatına başka bir kız girer onunla mutlu olursun kutuplar erimesin penguenler üşümesin
  • Azdı böyle konu,iyi olmuş bu
    Başka işiniz yok mu yav kız da kız kız da kız,valla kapıcam kızılcık sopasını Allah ne verdiyse girişcem ha!
  • imkansız gibi birşey, hiç belli etmiyorlar :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

imkansız gibi birşey, hiç belli etmiyorlar :S

elbet belli ederler belle etmiyolarsa yoktur öle bişi yeni limanlara yelken açın derim şu an bende bekliyorum ama yok biliyorum bi bok olmucak işte ama bi umut hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shen

Bir kız "hayır" derse o "olabilir" demektir...
    Bir kız "olabilir" derse o "evet" demektir...
    Bir kız "evet" derse o "kız" değildir...

2009 - 2010 eğitim öğretim yılı 11. sınıf ingilizce kitabından değiştirilerek alıntı yapılarak yazılmış olabilme ihtimali yüksek yorum

Al sana tüyo...

• Bende fark edememiştim.1 yıl geçtikten sonra öğrendim(teklif edince).Duyduğumda inanmamıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CILGINLAR

Bende fark edememiştim.1 yıl geçtikten sonra öğrendim(teklif edince).Duyduğumda inanmamıştım

yalancı ben bi kızın peşinden 1 ay koştum kız nuh diyor peygamber demiyor bu yaşta sevgili olmaz bu yaşta sevgili olunmaz manyakmısın nesin yalan konuşarak milletin kafasını bulandırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercaann

quote:

Bende fark edememiştim.1 yıl geçtikten sonra öğrendim(teklif edince).Duyduğumda inanmamıştım

yalancı ben bi kızın peşinden 1 ay koştum kız nuh diyor peygamber demiyor bu yaşta sevgili olmaz bu yaşta sevgili olunmaz manyakmısın nesin yalan konuşarak milletin kafasını bulandırma

Darlanma bro. Zorla inandıracak değilim ya. Takıl sen
  • quote:

quote:

quote:

eyvallah sende istersen benle takıl takıl bana hayatını yaşaher konuda
  • kısdan kısa değişir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

eyvallah sende istersen benle takıl takıl bana hayatını yaşaher konuda

ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: stab_42

quote:

elbet belli ederler belle etmiyolarsa yoktur öle bişi yeni limanlara yelken açın derim şu an bende bekliyorum ama yok biliyorum bi bok olmucak işte ama bi umut hep

Başıma geldi, kızın teki benden hoşlanıyormuş benim hiç haberim yok, kız arkadaşı söylemişti bana, ama iş işten geçti kız, şehir dışına gitti :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saralondé

konusurken sacmalamaya baslıyorsa ve yüzü kızarıyorsa bide söylenildiği gibi eliyle sacıyla başıyla urasıyorsa vardır bişiler

Peki ya kapalı bi bayansa ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stab_42

quote:

Başıma geldi, kızın teki benden hoşlanıyormuş benim hiç haberim yok, kız arkadaşı söylemişti bana, ama iş işten geçti kız, şehir dışına gitti :(

vah yazık. 40 tılın başında denk geliyomuş, onda da iş işten geçmiş bahtsız bedevi
  • Daha beteri var yiğen.
  • Senelerin hortu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.