Şimdi Ara

## PowerColor'dan Radeon HD 2600 Pro AGP ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## PowerColor'dan Radeon HD 2600 Pro AGP ##

Sappghire'den sonra PowerColor'ın da Radeon HD 2600 Pro AGP modeli ortaya çıktı. DirectX 10 platformunun AGP destekli en güçlü grafik çözümü olan Radeon HD 2600 Pro AGP üreticiler arasında da yaygınlaşmaya başladı. GeCube ve Sapphire'den sonra PowerColor da yeni modelini anons ederek AGP kullanıcılarına yeni bir alternatif sundu.

Firmanın yeni ekran kartının firma adına en karakteristik özelliği soğutması. Zira kullanılan fan diğer PowerColor modellerinden aşık olduğumuz tipte. 600MHz gpu ve 800MHz bellek saat hızına sahip olan ekran kartı üzerinde 2566MB GDDR2 bellek yer alıyor. 128-bit bellek veri yoluna sahip olan ekran kartı donanımsal video hızlandırma özelliğine de sahip.

UVD özelliği ile birlikte DVI-HDMI dönüştürücü adaptöre de sahip olan PowerColor Radeon HD 2600 Pro AGP ayrıca DVI ve HDTV destekli tv çıkışlarına da sahip. Kartın yurt dışı satış fiyatı 110-120$ civarında olacağı ifade ediliyor.

• Bunun pcb'sinde de AMD logosu var galiba ama soğutucunun altında kalmış olmalı.
  • bu pcb mevcut amd olarak logo

www.turkdonani m.com
  • agp kullanıcıları için güzel haber ama artık ne kadar randıman alabilirler bilemem.
  • Fiyatı Sapphire'den ucuz olcak anlaşılan..PowerColor'u sevmeye başladım
  • fiyatı gayet uygun alınabilir bi kart ama gene de xt sini beklemekte yarar var..
  • Kart guzel gozukuyor, AGP olmasi da PCI-E slotu bulunmayan arkadaslar icin buyuk bir avantaj..Ama keske su RAM leri de GDR3 olsaydi
  • yurt dışı 120$ sa bizde 140$ a satilir ki bu da aslinda tuzlu bir ücret. sabredip PCIe geçmek daha mantikli geliyor.
  • Bu zamanda bu teknolojiyle 600 MHz GPU hızına sahip bir ekran kartını 800 MHz DDR2 bellekle çıkarmak ne ticari,nede teknik açıdan akıllıca değil.Üstelik DDR2 son hızında geliyor,overclock dahi yapamıyorsunuz.Hatta bazılarında adi RAM kullanılıyor.Bazı kartlarda üretimde 800MHz belirtildiği halde 775 MHz üzerine çıkamayanı da gördüm.nVidia'dan GPU dan fazla shader hızı olan modeller geliyorken ATI den daha akıllıca bir hamle beklerdim.
  • Extra güç girişi var . Eskiden bu giriş sadece High-End kartlarda bulunurdu . şimdi ise bu kartlarda karşımızda.dünya tersine dönüyor heralde
  • AGP YENİDEN CANLANDI BENDE Bİ AGP KULLANICISI OLARAK BAYA SEVİNDİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.