Şimdi Ara

ADSL ILE İLGİLİ 2 SORU???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1- ben nete girerken (bilgisayarımı her açtığımda ve kesip yeniden bağlandiğimda) şifre ve kullanıcı adı istiyo. bunu nasıl engelleyebilirim de bilgisayarı actığımda nete bağlı olayım?

2- kullanıcı adı ve sifresini bildiğim baska bir adsl hesabindan kendi evimden nete girebilir miyim? (yani tel numarası onemli mi?)

tesekkurler...

• 1-orada 'bu kullanıcı adını ve şifreyi kaydet' diye bi seçenek var ona tik koy
    2-yapamazsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihzone

2- kullanıcı adı ve sifresini bildiğim baska bir adsl hesabindan kendi evimden nete girebilir miyim? (yani tel numarası onemli mi?)

Tarifelerin uyuşması lazım yani 1o24 4Gb limitliyse seninkide aynı olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: PIERzig

quote:

Tarifelerin uyuşması lazım yani 1o24 4Gb limitliyse seninkide aynı olması lazım

Benim bildiğim sadece o telefon hattında kullanılıyor hesap. Yani sizin hesabınızı sizin olmayan bir hatta (şifrelerinizi bilse bile) kimse kullanamz diye biliyorum.
  • "kullanıcı adını ve şifreyi kaydet' diyorum zaten, onları yazmıyorum herseferinde de, bilgisayarı actığımda nete bağlı olmuyo. "dial up ppp connection" ı acıp "bağlan" demem gerekiyo. sizde de mi boyle? yani ben normal olanın bilgisayar acıldığında otomatik olarak bağlı açıldığını biliyorum...

• Ne çeşit bir modem kullanıyorsunuz? USB sanırım?

Saygılarımla..
  • evet, Onixon DSL 100U modelinde USB...
  • quote:

evet, Onixon DSL 100U modelinde USB...

usb modemlerde normalde dial-up gibi her defasında yeniden bağlanmak gerekir.

ama bir yeri işaretleyip otomatik bağlanmasını sağlıyorduk ama, usb kullanmadığım için hatırlayamadım.
    kullanan arkadaşlar bilgi vereceklerdir
  • başka hattan girilmez diye biliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.