Şimdi Ara

NE OLDU BU İNTERNETE YA.......????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 gündür berbat download berbat surf yapmak berbat rezillik dizboyu ne rezalet böle ya,aybaşında parayı tık diye almasını biliyorlar ama dimi ?

tükütici olarak bize eğer 1mbit hız hizmeti veririyorlarsa bu hızı sabit tutmak onların görevi ve bize karşı bir mecburiyeti değilmi protokol gereği ???

TTNETTTT..........................

• Sabotajjjjjjjj! Güya grev var...
  • Tamam grev doğal haktır kimse karışamaz ama heriflerin zaten doğru düzgün bi heizmet verdikleri yok bu grev neyinize
  • ya artık delirmemek elde değil.tamam çalışanlar hakkını arasında bundan müşteri niye mağdur oluyor ben onu anlamadım.download dan geçtim youtube da video izlemeyi bıraktım artık safya bile açamıyorum.binlerce insan böyle mağdur oluyor ama kimsenin gıkı çıkmıyor.bu kadar insanın karşısında hiç olmazsa hesap sorabileceği muhattap alabileceği birileri olmalı.saldım çayıra mevlam kayıra.ali babanın çiftliği gibi.yetti ama artık.hem verdiğin hizmeti 3-4 kat fazlaya sat hem de yok grev yok kabloyu köpek balığı yedi yok kabloya sabotaj yapıldı diye verdiğin dandik hizmeti bile tamamen veremez hale gel.
  • rezalet sayfalar bile acilmaz oldu...
  • Aynen iyice yavaşlamaya başladı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.