Şimdi Ara

Acil Modem resetleme ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Simdi sorum cok basit herhangi bir program kullanarak modemi resetleme sansim varmidir?
    Ortak internet kullanirsak modemde baskasinda olursa onun evde olmadiginda yada rapd den dosya indirirken 2de bir kapisini calmamak icin arkadasin evdeki modemi kendi bilgisayarimdan resetleme sansim varmi yada bunun icin yapilabilcek bir sey varmi(uyelik almadan tabi) herhangi bir program yada bir ayar.

• öyle bişey var ama bende yok bi forumda görmüştüm modeminizn düğmesi eskimesin diye falan :D
  • modem markası?? Mutlaka vardır Soğuk bi espri "Arkadaşın evinin sigortasını indir kaldır " modem ayarlarına girmen gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 20 Ekim 2007; 22:05:58 >
  • basit bir yolu belki vardır ama şöyle yapıyorum.mesela 192.168.2.1 gibi bu sizinkinde farklı olabilir bunu explorerda adres satırına yazıp modem web arayüzüne giriyorsun orada ayarlar falan değişiklik gösterebilir yeniden başlat seçeneği var onu tıkla modem reset atıyor.denetim masası ağ bağlantılarındaki bağlantını tıkla özellikler ve destekte alt ağ geçidindeki numarayı gir modemine ulaşırsın eğer modeme şifre koyduysanız şifre girmen gerekir kolay gelsin.
  • Tamam saolun bir modemin markasini ogrenip deneyelim bakalim olucakmi baska program varsa yada yontem cevaplarinizi bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.