Şimdi Ara

AirTies RT211 ADSL modemde Yüksek ID almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    WinXP kurulu bilgisayarıma AirTies RT211 4-portlu ADSL modem bağlı. Emule ile bağlandığımda hep düşük ID alıyorum. Yüksek ID almak için yne yapmam gerektiğini anlatan bir link vs. var mı? Teşekkürler...

• Yok mu arkadaşlar yardımcı olacak hiç kimse? Geçenlerde bir arkadaş farklı modemler ve emule için Yüksek ID almanın yollarını gösteren bir link vermişti, ama şimdi o linki bulamıyorum. Çok yararlı bir link idi.
  • tüm modemlerde en kolay yol modemden uPnP yi aktif etmek ve emuledeki bağlantı seçeneğinde (portların olduğu yer) upnp yi seçmek.. Bu arada PC de kurulu olan firewall yazılımındanda emule için tam yetki vermen gerekir.. Airtes kullanmadığımdan detaylı ayar veremicem
  • Yanıt için teşekkürler. Ama çok iyi biliyorum ki bir çok marka ve model modem için emule'de yüksek ID almanın yolunu yöntemini anlatan kapsamlı bir link vardı. O linki şimdi hatırlayamıyorum.
  • Googleden şöyle bişi buldum umarım işine yarar. Bana bu bilgi eksik gibi geldi mutlaka NAT danda PC nin ip sine yönlendirme yapılması gerekir bence...
    http://www.emulem.drorhan.com/Routers/AirTies/RT211/AirTies-211.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 21 Ekim 2007; 0:04:54 >
  • Sağol dostum ilgilendiğin için. En kısa zamanda verdiğin linkteki bilgileri uygulayacağım. Umarım bu, yüksek ID almamı sağlar. Tekrar teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.