Şimdi Ara

usb modemde mac adresi problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar ben 3 saattir uğraşıpda bulamadığım içinen çıkamadığım şeyi pes ederek sizlere sormak istiyorum :)

internete abone olduk modemle birlikte bağlamaya geldiler verdikleri modemde hem usb hemde ethernet çıkışı vardı. bağlayan adam usb den bağladı.( olay avusturyada gerçekleşiyor, burdaki internet bağlantıları sanırım türkiyedeki kablo nete benziyor, yani interneti tek bilgisayarda kullanabiliyosun yasal olarak, bu yüzden mac adresine kitliyolar interneti sanırım, bu işlerden pek anlamıyorum maalesef.) neyse şimdi modemin ethernet çıkışından bilgisayara kablo çekip denedim ancak bağlanmıyor mac adresiyle alakalı olarak sanırım. geleyim asıl soruya ; biz interneti birden fazla bilgisayarla kullanmak istiyoruz bu yüzden bir adet wireless router aldık. bağlanacak bilgisayarların hepsi dizüstü. problem şurda sanırım router ın mac adresinin bilgisayarın usb sinin mac adresiyle( eğer varsa ) değiştirilmesi gerekiyor. usb lerin mac adresi olurmu olursa nerede yazar. veya bu durum için farklı bir çözüm yolu varmı varsa nasıl ..

şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.