Şimdi Ara

DH Livorno Fan Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
8.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtalya'nın muhalif takımı Livorno'ya gönül verenlerden ben DH'de bir Livorno Fan Club açayım dedim öncelikle lütfen Livorno'yu sevmeyenler tpiği kirletmesin bu konu Livorno'yu eleştirmek için değil Livorno'ya gönül verenlerin paylaşımları için teşekkürler.Koyabileceğim kadar resim koyacağım ama yardımlarınızı bekliyoeum yazacak da çok şey var Livorno hakkında.

İmza üretimini size bırakıyorum.

FORZA LİVORNO!

DH Livorno Fan Club

DH Livorno Fan Club

DH Livorno Fan Club

DH Livorno Fan Club

DH Livorno Fan Club

DH Livorno Fan Club

DH Livorno Fan Club

Efane Lucarelli Shaktar'a gitti ama Livorno'ya çok para kazandırı bilen arkadaşlar Lucarelli'nin efsanesini bilir ilerde videolarını koyacağım.

Güncel bir konu Livorno Diyarbakırspor'u kardeş takım ilan etti bilgilerinize arkadaşlar.

DH Livorno Fan Club

• www.forzalivorno.org sitesi Türkiye'deki en büyük Livorno sitesi.Onun yaptığı bir video:

http://www.youtube.com/watch?v=wqSSG29VZxs

Lucarelli
  • komünist takım değil Livorno şehri İtalyan Komünist Partisi'nin doğduğu yer o yüzden takım kültüründe solculuk var ve taraftarlar sosyalist endüstriyel futbola karşı zaten her yerde okuaybilirsin bunları detaylı olarak benim anlatmama gerek yok.Livorno başlı başına bir kültür.

Arkadaşlar tekrar söylüyorum sevmeyenler lütfen saygısızca yazmasın aliss arkadaşımız gibi seviyeli yazabilir tabii.
    quote:

Orjinalden alıntı: aliss

komünist takımın neyine hayransın anlamadım ama neyse zevkler ve renkler tartışılmaz

• olur olur es-es'le Şampiyonlar Ligi finali oynarız zaten.Ayrıca Livorno Serie A takımı ve genelde bir kaç kere UEFA'ya katıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

quote:

Orjinalden alıntı: 1959

Ne diyorsun dostum saygılı ol lütfen rica ediyorum uğraştık bir şeyler yapıyoruz bu ne demek yani?
    quote:

Liverno Hadi Bütün Livernolular Burayaa

Tamam DOstum Kusura Bakma Başarılar İnş. Şampiyon Olursunuz

• Ben de daha yeni öğrendim araştıracağım.
    quote:

Orjinalden alıntı: Manero

Neden?

quote:

Güncel bir konu Livorno Diyarbakırspor'u kardeş takım ilan etti bilgilerinize arkadaşlar.

• peki bu livernoyu GÜÇ DENGESİ OLARAK KARŞILAŞTIRSAK... MİLAN ,İNTER,JUVENTUS yanında nasıl kalır?
  • Forza Livorno...İtalyadaki Takımım

Forzalivorno.org a uzun süredir üyeyim...Futbol haricinde toplumsal olaylarlada ilgili bir sitedir...
  • quote:

olur olur es-es'le Şampiyonlar Ligi finali oynarız zaten.Ayrıca Livorno Serie A takımı ve genelde bir kaç kere UEFA'ya katıldı.
    quote:

quote:

Ne diyorsun dostum saygılı ol lütfen rica ediyorum uğraştık bir şeyler yapıyoruz bu ne demek yani?
    quote:

Liverno Hadi Bütün Livernolular Burayaa

Tamam DOstum Kusura Bakma Başarılar İnş. Şampiyon Olursunuz

Oynarız Hocam Sorun Değil Livorno bu borumu yaaaa

• siyasi kimligi olan bir takım değil miydi bu livorno
  • komunist takım bu.

o zaman livorno kümeye.
  • Bugün Livorno-Lazio maçı var.
    Bilenler bilir iki can düşmanı takımdır.
    Yen şu Lazio'yu sevindir bizi Livorno.
  • Livorno atkım.İlerde formasını da bulmak dileğiyle.

DH Livorno Fan Club
  • Livorno'nun böyle bir takım olduğunu bilmiyordum ama kanım kaynadı. Özellikle stadyumda açılan pankartları bayrakları görünce.
  • valla bende bilmiyodum helal olsun adamlara valla bende sevdim bak şimdi forza livorno
  • lazioya oynadım bu maçta livorno kötü bu yıl..
  • Lazioyu sevmem ama bugün gönlüm laziodan yana.

Livorno kümeye.
  • bu ne yaws Adamlar Diyarbakırspor u kardeş ilan etmiş

Kümeyeah

TeK YoL Göztepe
  • Dakika 74

Lazio deplasmanda 1-0 önde

• quote:

Orjinalden alıntı: Supporterz

Dakika 74

Lazio deplasmanda 1-0 önde

• Ölümüne Anti Lazio haydi koçlarım 1-1 yapalım.

Size demiyorum ama Lazio'lu geçinen Türk arkadaşlar çok kmiğime gidiyor adamlar ırkçı faşişt gidip onlara Lazio!luyum deseniz sizi döverler ama Livorno'nun tarfatarı da takımı bünyesinde Filisten'den Güney Amerika'ya her tür insanı barındıran bir klüp her neyse.

Forza Livorno!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.