- x
katalizor fiyatı
1 Cevap9688 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

75 Mesaj
18 Ekim 2007; 19:46:35 

eksojcuya gittim eksoz patlamış içi boşalmıştı ben buna 3 ay bindim böyle araba çekiştendende düşmüştü katalizör de bitmiş dedi fiyatına 450 dedi katolizorün bende 200 e başka marka katolizör ve eksoj taktırttım arza ışığı sürekli yanıyor servis sensörden dedi tanımamış orjinal olmadığından katolizörü ucuz nasıl bulabilirim servis eksoj sistemiyle komple değiştiriyor 1200 ytl falan böyle binsem ne olur çıkma nasıl bulurum fiyat ne olabilir ben sadece katolizor bulmak istiyorum arabada şu an hiç bi sorun yok çekişide düzeldi. ama ışık beni gıcık etti bu katolizor oksijenimi ayarlıyor orjinalinde yakıt daha az gidermiş öyle duydum bide bende 2002 ghia hangi marka tüp taktırsam kaça mal olur şehiriçi kaç yakar
satsam kaça gider abs falan 4 hava yastığı elektrikli ayna cam 107 000km bordo ben 19000 ytl almıştım geçen sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erme07 -- 18 Ekim 2007; 19:47:58 >

382 Mesaj
18 Ekim 2007; 20:27:33 

quote:

Orjinalden alıntı: erme07

eksojcuya gittim eksoz patlamış içi boşalmıştı ben buna 3 ay bindim böyle araba çekiştendende düşmüştü katalizör de bitmiş dedi fiyatına 450 dedi katolizorün bende 200 e başka marka katolizör ve eksoj taktırttım arza ışığı sürekli yanıyor servis sensörden dedi tanımamış orjinal olmadığından katolizörü ucuz nasıl bulabilirim servis eksoj sistemiyle komple değiştiriyor 1200 ytl falan böyle binsem ne olur çıkma nasıl bulurum fiyat ne olabilir ben sadece katolizor bulmak istiyorum arabada şu an hiç bi sorun yok çekişide düzeldi. ama ışık beni gıcık etti bu katolizor oksijenimi ayarlıyor orjinalinde yakıt daha az gidermiş öyle duydum bide bende 2002 ghia hangi marka tüp taktırsam kaça mal olur şehiriçi kaç yakar
satsam kaça gider abs falan 4 hava yastığı elektrikli ayna cam 107 000km bordo ben 19000 ytl almıştım geçen sene

birde ikitelli de eksoz fabrikası var çoğu araca katalatik konvertör yapıyor
hatta websiteside var ama ismini tam hatılamıyorum yerini
biliyom ama

hyundai accent admira buz gri 2005 model 1.6 16v laptop acer 5611 aspire lcd tv toshiba 32c3500p regza sinema system sony str 790 dvd sony spekar trident

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.352