Şimdi Ara

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.068
Cevap
33
Favori
492.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: legeandra

bu haberin kaynağı nedir?
    asparagas olmasın?

kaynak

Elbette kesin bir durum söz konusu değil. Ama gosteriyor ki er yada gec yeni firmware gelicek.
  • 1.1.3 olayı kesinmi? nerden duydunuz nerde yazıyo? vipracing hocam ne der bu konuda?? sonunda kırılıyormu yani şimdi bizim 1.1.2 ler??
  • Arkadaşlar,

Kısa bir soru soracağım. Dün telefonu 1.1.2 yaptımda. Vodafone yazısının yanındaki Edge işareti yok oldu. Yani beyaz bir kare var ama içinde E harfi yok.
    Böyle bişey gören duyan çözümü bilen var mı?

BU arada internete falan bağlanabiliyor edgeten sanırım çünkü google falan açılıyor. Küçük bir problem ama çok sinir bozucu lütfen yardım...
  • Bir sornum var. Yasayan varsa, cozumu bilen varsa diye?

MP3 dinlerken, ayni anda acip SAFARI ya girince, 10 saniye sonra falan safari kapaniyor. Anlam veremedim. Yasayan var mi? genel bi sorunsa patch falanla halledilebilir mi?
  • Plutos 1.1.1 bana çok daha stabil geldi, kurulumuda çok kolay. tavsiye ederim.
    quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

1.0.2 ve 1.1.1 versiyonları hertürlü kırılıyor da 1.1.2 versiyonunun bir kesimi kırılamıyor şu an için. Ben 1.0.2 kullanıyorum, en stabil versiyon hala sanırım

İnternete bağlanıp herşeyi yapabiliyosun evet, sadece flaş desteği yok işte ama şu ana kadar 1 kere bile eksikliğini hissetmedim Bunun dışında şu foruma yazdığım postlardan 10-15 tanesi telefondan girildi

• DEV Team'in sitesinde yazan bir yazıydı bu... "Şimdilik mümkün değil 1.1.2'yi kırmak ama 1.1.3 çıktığında 1.1.2'yi kırmakta mümkün olacak" deniyordu. Ve evet yakın zamanda çıkıyor 1.1.3. Haber yalan değil :)
    Kaynak : DEV TEAM

Edit : -Orjinal Yazı- Currently impossible with software only solutions. Probably possible when apple releases next firmware version (1.1.3)

If you're really in a hurry use a hardware SIM proxy method

Retrieved from "http://iphone.fiveforty.net/wiki/index.php/Unlock_1.1.2"

quote:

Orjinalden alıntı: legeandra

bu haberin kaynağı nedir?
    asparagas olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunthewhich -- 7 Aralık 2007; 15:34:00 >

• arkadaslar bn de bu aletten getirticem ancak aklima takilan bisey var bu alete normal 3.5 lik kulaklik takinca calismiyomu ornegin cx300 taksak calismazmi
  • Arkadaşlar merhaba telefonu yeni aldım türkçe menü nerde yaptırabilirim ve ayrıca buradan'da ücret karşılığı yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim. Forumda okudum ama hiç bi şey anlamadım
  • evet üstadlar çok teşekkürler wifi problemim çözüldü.
    şimdiki sıkıntım edge ayarlarını forumdaki şekilde internet , gprs , gprs olarak yapıyorum ama siliniyor ve ekranda E görünmesine rağmen edge ayarlarının olmadığına dair mesaj görünüyor.wifi yoksa internet çıkışı alamıyorum
    yardım lütfen
  • turbosim bugun itibariyle tekrar satışta. Fiyat €59.00 + kargo

link
  • merhaba arkadaşlar bu turbosim olayında makineleri trde bulunan

hatlara açık hale getiriyoruz bunu anladım peki programları nereden yükleyecez nasıl olcak ?? teşekkürler
  • arkadaşlar lütfen banada yardım edin iphonem ıncorrect sım ınsert an unlocked an valid sim to activate iphone diyor ne yapabilirm yardım ederseniz çok sevinicem kullanamıyorum ltfen yardım edin
  • buarada 04.02.13_g diyor versiyonda ıncorrect sım diyor yardddıııım
  • iphonem ıncorrect sim diyor kaydınıda yaptırdım turkcell,e ne yapıcam yardım edin lütfen ıncorrect sim yazısının altında birde şu yazı var ınsert an unlocked and valid sım to activate iphone diyor lütfen yardım
  • VIPRACING,

S : IPhone ile bazı web sitelerinde sorun yaşıyorum / iphone flash destekliyormu?
    C : Flash tabanlı web sitelerine giremessiniz zira iphone flash desteklemiyor.

bu durumu orneklerle aciklayabilirmisin.

Simdi ben bu cihazi aldim diyelim,browser indan internet ortaminda depoladigim kendime ait,Mp3 vb dosyalari cihaza indiremiyecekmiyim.Biliyorum daha once bunu sormustum ama hala inanamiyorum.

Eger oyleyse kimse bana I-phone nun korsana karsi boyle bir kisitlamaya gittigi yonunde bir aciklama yapmasin.Ki Apple in basindan beri ticari amacla kisitlamalara gidecegi belliydi ama bu kadarini beklemiyordum.
  • Simdi ben bu cihazi aldim diyelim,browser indan internet ortaminda depoladigim kendime ait,Mp3 vb dosyalari cihaza indiremiyecekmiyim.Biliyorum daha once bunu sormustum ama hala inanamiyorum. : Yok malesef.Cok kisitli bir kac sey disinda indirilmiyor.Bir tek kendi itunes programi ustunden ayri mp3 vb indirebiliniyor (Direkt olarak wifi ustunden cihaza) onun disinda browser harika ama tamamen flash ile yapilmis siteleri ve flash uygulamarini calistirmiyor.

Onun disinda tabiki itunes ustunden kendi depolamis oldugunuz her turlu mp3,video fotograf vb yi cihaza yukluyebiliyorsunuz.
    Benim sahsi tavsiyem : Cihazi kontrastsiz bir sekilde alman yonunde.Eminimki cok begeneceksin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 8 Aralık 2007; 2:53:01 >
  • SELAM menüden ınstaller yok oldu yenıden nasıl yükleyebılırım bu konuda arkadaşlardan yardım rıca edıyorum
  • http://www.youtube.com/watch?v=9tD2nBHx28w

slm arkadaşlar bu hangi kırma yöntemi açıklayabilirmisi,niz
  • 1.1.1 versiyonlu kırırk bir telefonu tunes'a bağlakmakta ve kullanmakta bir sakınca varmı,nelere dikkat etmek gerekir, aldığım kişi itunes'a bağlama dedi, nedeni nedir, yardımınıza teşekkür ederim
  • Ana sayda yazdım kısaca : iTunes olmadan bu telefon pek bir işe yaramaz.iTunes ü kurun sadece update e basmayın gerisi kolay.
    quote:

Orjinalden alıntı: fsv67

1.1.1 versiyonlu kırırk bir telefonu tunes'a bağlakmakta ve kullanmakta bir sakınca varmı,nelere dikkat etmek gerekir, aldığım kişi itunes'a bağlama dedi, nedeni nedir, yardımınıza teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.