- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir.
4070 Cevap445066 Görüntüleme36 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     59 60 61 62 63 64 65 66 [68]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

30 Mesaj
4 Nisan 2014; 22:38:22 

iPhone 4s i garantiye yolladım.yollamadan önce pc ye yedekledim. telefonuma değişim kararı çıktı. yeni gelecek olan telefona pc deki yedeklemeyi yükleyebilir miyim ?

Tanrım, değiştiremeyeceğim şeyleri bana kabullenme gücü ver

1253 Mesaj
12 Nisan 2014; 22:30:45 

selam arkadaşlar.. i phone 5 var bende, müzik dinlemek için (aracımda aux girişi var) bir aparat aldım fakat normal kulaklık girişi gibi ucu olan kablo i phone a olmadı. internette araştırdım fakat hep benim aldıgım kablonun aynısını satıyorlar.. yani araca bir türlü baglayıp ses alamadım. araçta bluetooth da yok..bu konuda bir önerisi olan var mı?

psn: cino_cool

128 Mesaj
13 Nisan 2014; 16:37:01 

Arkadaşlar i phone formatlarsam game Center ile oynadığım oyunlar geri yükleyince kaldığım yerden mi dewam eder yoksa sıfırdan mı başlar örneğin Dungeon keeper gibi bir oyun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

30 Mesaj
14 Nisan 2014; 19:44:25 

en son yaptığın rekorlar kayıtlı kalır. fakat yedeklediğin zamandaki elinde olanlar geri gelir.

Bu mesajda bahsedilenler: MrLacrymosa

266 Mesaj
17 Nisan 2014; 13:08:02 

quote:

Orijinalden alıntı: lord klaus

iPhone 4s i garantiye yolladım.yollamadan önce pc ye yedekledim. telefonuma değişim kararı çıktı. yeni gelecek olan telefona pc deki yedeklemeyi yükleyebilir miyim ?

pc ne yaptığın yedeklemeyi çok rahat yüklersin ıtunes üzerinden buarada sorun neydi değişim yapıldı?

30 Mesaj
17 Nisan 2014; 16:14:15 

yazdığım sorunlar, power tuşu zor basıyor. uygulamadan atıyor. şarjı çabuk bitiyor günde 2-3 şarj. bunları yazdım değişim çıkıt ;)

Bu mesajda bahsedilenler: alcaponee

105 Mesaj
18 Nisan 2014; 21:12:03 

Merhabalar;
Telefonuma keynote uygulamasını yükleyecektim fakat hafıza yeterli olmadığı için indirmedi. Yeterli alanı atıktan sonra denedim, bu seferde "bunu zaten daha önceden indirdiniz, bu sefer hiçbir ücret ödemeden indirilecek" yazıyor, tamam diyorum fakat indirmiyor. Daha önce böyle birşey başına gelen var mı acaba? Nedir çözümü?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

266 Mesaj
19 Nisan 2014; 13:12:15 

quote:

Orijinalden alıntı: pridedawson

Merhabalar;
Telefonuma keynote uygulamasını yükleyecektim fakat hafıza yeterli olmadığı için indirmedi. Yeterli alanı atıktan sonra denedim, bu seferde "bunu zaten daha önceden indirdiniz, bu sefer hiçbir ücret ödemeden indirilecek" yazıyor, tamam diyorum fakat indirmiyor. Daha önce böyle birşey başına gelen var mı acaba? Nedir çözümü?

ağ ayarlarını sıfırlayıp yeniden yükleyin olacaktır

105 Mesaj
19 Nisan 2014; 20:27:19 

quote:

Orijinalden alıntı: alcaponee

ağ ayarlarını sıfırlayıp yeniden yükleyin olacaktır

Hocam dediğinizi yaptım fakat hiçbi değişiklik olmadı.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

40 Mesaj
24 Nisan 2014; 21:46:53 

iphone ilanları bu sitede iphone ilanları birçok ilandan en uygununu seçebilirsiniz.

http://www.transfermatik.com

9 Mesaj
29 Nisan 2014; 9:57:44 

Herkese merhaba;
Forumda yeniyim,eğer yanlış yazdı isem şimdiden özür dilerim.
Ben iphone 5 kullanıcısıyım,son bir haftadır felan (ios 7.1.1 güncellemesinden sonra) çok tuhaf oldu telefon.Twitter,google,safari gayet güzel aynı hızında.Ancak vibere kesinlikle bağlanmıyor,instagramda fotografları yüklemiyor.app storedan hiçbirşey indiremiyorum.aynı wifiden eşim samsung telefonuyla gayet hızlı net kullanıyor,pc de yine sorun yok.yani mesele ağ ile ilgili değil gibi.ne oldu anlamış değilim.
Çözüm için kullanmadığım uygulamaları sildim,fotografları pcye aktardım telefondan temizledim,kapatıp açtım.ne yaptıysam olmadı.birde hiç uygulama açık değilken aşağıdaki fotodaki gibi wifi işaretinin yanında bekliyor-açılıyor gibi işaret çıkıyor.lütfen yardım edin.şimdiden teşekkürler.

-1
-1

-1

72 Mesaj
29 Nisan 2014; 19:34:53 

yeni 5s kullanıcıyım, teldeki rehberi sanırım icloud hesabına yüklemek gerekiyormş sanırım, pcden icloud hesabımla giriş yaptım kişiler mail takvim vb sekmeler çıktı ancak resimlerimi nerede depolayacağım bilemedim bu konu hakkında yönlendirme yapabilirmisiniz? Ayrıca iphone bul ve itunes gibi şeyleri kullanmam gerekli midir?

5 Mesaj
8 Mayıs 2014; 4:34:41 

Vallahi iphone 5 kullanıcısıyım bu iphonelerin şarjları çok çabuk bitiyor geçen gün arkadaşlarla mesela günlük ev kiraladık beylikdüzünde. Daire de telefonumu unuttum iPhone 5S gold telefon fiyatını siz biliyorsunuz zaten. 1 hafta sonra daire de unuttuğumu hatırladım tekrar gittim her şeyiyle birlikte aldım adamlar işini çok iyi yapıyor.

Siz de günlük ev kiralamak istiyosanız Beylikdüzü Günlük Kiralık

____

Beylikduzugunlukkiralikdaire.org | Beylikdüzü'nün Günlük Ev Kiralama Sitesi. En uygun ve en kaliteli hizmet garantisi...

4 Mesaj
9 Mayıs 2014; 13:43:10 

selam dostlar

iphone 5 kullanıcısıyım

1 ay önce ön hopörlerinde çikolata eridi ve içine baya bi gitti galiba
karşı tarafın sesi bir ara çok az geliyordu sonradan biraz arttı ses ama halen düşük seviyede değişimden başka çözümü olan varmıdır?

değişim ücretleri hakkındaki bilgilerinizide aktarırmısınız?

kFc

22 Mesaj
12 Mayıs 2014; 20:56:40 

arkadaşlar pc ye format atıldıgı ıcın ıtunes eskısuum sılındı yenısını yukledım fakat içindekilerın hepsi silincek . nasıl bi yol izlicem bana detaylı anlatın lutfen sanırım yenı surumden kaynaklanıyor eskı den pc ye format atılınca eskısurum yukleyınce bi sıkıntı olmuyordu ...

1 Mesaj
18 Mayıs 2014; 22:17:00 

Arkadaşlar selam.

Note 3'e geçtiğim için Iphone 4'ümü ablama verdim. O da telefonu fabrika ayarlarına döndürmüş. Şimdi evindeki internete girmek istiyor, internet şifresi 20 haneli. Telefona en fazla 10 haneli şifre yazılıyormuş. Önceden böyle bir sorun yoktu? Nasıl düzelir?

114 Mesaj
23 Mayıs 2014; 9:48:27 

Yaklaşık 2 ay önce 5s aldım eski iphone 4ümü babama verdim fakat 5s i kurarken bi hatamı yaptım bilmiyorum 5s e ne indirsem babamın ipnone 4de aynısını yüklüyor ben 5s de foto çekiyorum aynı foto babama gidiyor e tabi bazı istenmeyen resimlerde gidiyor arasıra

Bunu nasıl halledebiliriz?

"Irmak kıyısında bir parmaklığım, tutunabilen tutunsun; ama kimsenin koltuk değneği değilim ben!"~Friedrich Nietzsche

8 Mesaj
24 Mayıs 2014; 14:54:35 

arkadaşlar iyi forumlar oncelikle 2 şey sormak istiyorum i toolsla şarkı atıyorum dinliyorum ama albüm oluşturmak istiyorum boyle birşey mumkunmu ? birde şarkıları silemiyorum onu nasıl halledebılırım . mesela bazen slow parçalar dinlemek istiyorum sürekli oyle bir album bazen pitbul selena gomez naught boy filan o tarz dinlemek istiyorum bazen barışmanco filan ama bunlar karışınca malum pek iyi olmuyor ruh haline göre mesela albumu başlattığımda sirf hit şarkılar çalacak yada nostajli calacak sırf boyle birşey mumkunmu elle teker teker o kadar şarkıdan aramak bıraz sıkıntı oluyor telefonun markasi iphone 5

635 Mesaj
28 Mayıs 2014; 13:24:23 

ekran video programı lazım

68 Mesaj
28 Mayıs 2014; 14:37:20 

Arkadaşlar iphone 4 kullanıcısıyım.Sert bi şekilde masaya çok hassas koymadığım zamanlarda bazen kapanıyordu. Geçen gün telefonu düşürdüm ondan sonra 1 kez açıldı.
dfu modunda itunnes a bağladım fakat elma logosu 6-7 saniye geliyor sonra tekrar gidiyo. Sürekli bu döngü devam ediyor. Restore yapamıyorum bu yüzden. Ayrıca telefon şarj da yada pc bağlantısı olmadığında elma logosu dahi gelmiyor. Yapabilecek bişey varmı bir çözüm yöntemi?

Selçuk / Bilg. müh.

1 Mesaj
1 Haziran 2014; 8:46:59 

Arkadaşlar bende iphone 3g var whitedr00w 7 yükledim çalıştı sonra cydiadan android lock yükledim telefon sürekli kendini safe moda alıyor yardım

Bu mesajda bahsedilenler: efsane2000

40 Mesaj
1 Haziran 2014; 13:42:21 

Bugün bı arkadastan iphone 4 alacagım ama isvecten sim kilitli ürün operatör belli degilmis ne kadara acılır acaba

Ovv Yeahh

6 Mesaj
2 Haziran 2014; 14:35:12 

arkadaslar merhaba ben 5s kullanıyorum jeaıl break yaptım teli bytafont tweak yuklmek ıstedım onun ıcınde modmyı reposunu ekledım ama repo nun ıçı bos bunun için ne yapmam lazım başka repo varmı bu tweak için

6 Mesaj
2 Haziran 2014; 14:41:36 

recorder video işini görür

635 Mesaj
2 Haziran 2014; 16:16:19 

quote:

Orijinalden alıntı: irbemm

recorder video işini görür

Hocam nereden temin edebilirim jailbreaksız istiyorum teşekkür ederim

365 Mesaj
3 Haziran 2014; 10:44:29 

merhaba iphone 5s kullanıyorum facebook messenger da bildirim sesini bir türkü kapatamadım. çözümü var mı?

468 Mesaj
3 Haziran 2014; 10:53:33 

Ayarlar
-Bildirim Merkezi
--Facebook
---Sesler-> OFF

6 Mesaj
3 Haziran 2014; 23:50:04 

jeaılbreaksız malesef şimdilik mümkün degil Ç

2 Mesaj
4 Haziran 2014; 10:09:21 

S.a
iOs 7.1.1 sürümünü güncelledikten sonra şebeke sorunu ortaya çıktı ve 3G , wife olsun internete bağlanamıyorum kafası estikçe geliyor. Wife de hiç bağlanamıyorum çözüm önerisi olan ?

635 Mesaj
4 Haziran 2014; 16:04:34 

Peki teşekkür ederim resmen parayla rezillik+ fakirlikle tksitle

Bu mesajda bahsedilenler: irbemm

6708 Mesaj
4 Haziran 2014; 17:32:09 

iphone 5 kullanip anlik takilmalar yasayan var mi

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

365 Mesaj
5 Haziran 2014; 0:00:50 

quote:

Orijinalden alıntı: celilbey

Ayarlar
-Bildirim Merkezi
--Facebook
---Sesler-> OFF

Tesekkürler

6 Mesaj
12 Haziran 2014; 15:20:18 

Arkadaslar merhaba ben cydia dan applcsynn ios 7 yi sildim onunla beraber cydia da silindi tweaklar duruyr be bir iki tweak calisiyor ne
Yapabilirim
Tesekkurler

64 Mesaj
16 Haziran 2014; 9:35:33 

Babana verdiğin telefonde iCloud ve appstore bağlantını kaldır problem düzelecektir

Bu mesajda bahsedilenler: eser1983

63 Mesaj
20 Haziran 2014; 8:21:20 

iPhone için instagramda arkadaşlarımın hareketleri yani takip edilen sayfasında son 1 saat olaylar geçmişini gösteriyor. Neden acaba? Android telefonlarda 24 saat geriye gidilebiliyor.

iPhone 5S 32 GB Silver

68 Mesaj
24 Haziran 2014; 14:12:42 

ıphone4 um var ve satcam... yanlız tek sorun telfonu fabrıka ayarlarına cevirmem lazım sınırlama şifresini bılmıyorum...i tunes uzerınden format atılıyo yanlız en son surumu ıstıyor bende son sürümü kullanmak ıstemıyorum....bi çözüm bilen varmı? yani eski sürümle format atmam lazım

Ben SENİN ümmetinim SENSİN benim EFENDİM
SENDEN gayrı SENDEN başka EFENDİ istemem SEVGİLİ istemem....

FATİH SULTAN MEHMED

1498 Mesaj
25 Haziran 2014; 21:26:35 

nokia nın basit bir telefonda navigasyon uygulamasını basitçe kullanabiliyoruz, iphone için böyle internet bağlantısı gerektirmeyen bir navigasyon uygulaması varmı?

3 Mesaj
15 Temmuz 2014; 5:12:32 

Arkadaşlar iyi geceler.. Jbli iphone 5te kilit ekranındayken telefonu kilitlediğimde ekran kapanıp hemen açılıyor sonra tekrar kapanıyor.. Bunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım edebilir mi? Ne yaptıysam olmadı kafayı yemek üzereyim

1 Mesaj
2 Ağustos 2014; 6:43:41 

Öncelikle Merhaba & Forumda Yeniyim

Üyelerin Birbirine Yardım ettiğini sorunlarını cevapladıklarını görünce bende kayıt oldum.

Ben Iphone 5 kullanıyorum ve düne kadar hiç bir sorun yaşamıyordum. Benim sorunum flash'la ilgili. Flash için uyarılar kendi kendine açıldı. Kapatıyorum gene açılıyor.

Çıldırıcam Lütfen Düzeltmenin Yolunu Bilen Varsa Yazsın.

726 Mesaj
6 Ağustos 2014; 22:52:06 

Merhaba arkadaşlar. Yurtdışından gelme simkilitli gevey ile kullandığım iphone 4 ün basebandını yanlışlıkla 4.12.09 a yükselttim. Geri ios 6 ya dönebildim ama basebandı düşüremedim. unlock için 200 tl istiyorlar başka bir çözümü varmı yardımcı olursanız çok sevinirim selamlar

27 Mesaj
8 Ağustos 2014; 0:21:53 

Bir tanidik çinde iphone4s getirmis hatti taktim 3g cekmiyo edge var nasil duzeltcem bi yardim daha once iphone kullanmadim.

CANON EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ

8 Mesaj
8 Ağustos 2014; 0:58:08 

Mrb arkadaslar yeni telefon alıcam note 3 ve iphone 5s arasinda kaldim note 3 zaman sonra kasiyo diyorlar bi yardimci olur musunuz

1 Mesaj
25 Eylül 2014; 2:27:22 

''Ayarlar-telefon-sim uygulamaları-uygulamalar-çağrılarımı yönet-servisi kapat'' düzelir.

Bu mesajda bahsedilenler: help21

117 Mesaj
10 Ekim 2014; 23:56:29 

Yukardaki kulaklık kısmının yanında çizgi varsa 4tür çizgi ses açma kısmının ordaysa 4S tir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: TeknolojiCahili66

Appnana puan kodum : m1835493 :D

26 Mesaj
29 Ekim 2014; 11:07:31 

arkadaşlar merhaba dubai'de iphone plus 64 gb fiyatlarını bılen varmı?bide garantisi burda gecerli oluyormu tsk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ince.hastalik -- 29 Ekim 2014; 11:08:00 >

939 Mesaj
30 Ekim 2014; 10:04:58 

Merhaba ustadlar iPhone5 kullanicisiyim on kamera calisir durumda temiz ama genel kamera hep donma halinde. Soft-hard resetler yapildi surum guncellendi duzelmiyor, donanimsal midir? Oyleyse fiyat kaca patlar?

Konu hortlatma üstadı
Sayfa:   <<     59 60 61 62 63 64 65 66 [68]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir.
Sayfa: <<     59 60 61 62 63 64 65 66 [68]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.672