Şimdi Ara

IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.068
Cevap
33
Favori
492.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thekizen

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red-

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekizen

Alıntıları Göster
  • 1 hafta önce IPhone 4 alarak bende aranıza katıldım. 5.1.1 yüklü arkadaşlar. İOS 6 güncellemesini yapayım mı ? çok kararsızım.Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burActive

1 hafta önce IPhone 4 alarak bende aranıza katıldım. 5.1.1 yüklü arkadaşlar. İOS 6 güncellemesini yapayım mı ? çok kararsızım.Yardımlarınızı bekliyorum.

Ben güncelleyin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise34

quote:

Orijinalden alıntı: burActive

1 hafta önce IPhone 4 alarak bende aranıza katıldım. 5.1.1 yüklü arkadaşlar. İOS 6 güncellemesini yapayım mı ? çok kararsızım.Yardımlarınızı bekliyorum.

Ben güncelleyin derim

Sorun olmaz dimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gladiator16

herkese k.g
    Beyler belki size tuhaf gelebilir ama ilk defa apple marka telefon kullanıcagım internette fiyat arastırması yaparken şöyle birşey dikkatmi çekti.
    Cihaz Belleği 32 Gb dır

Cihazın Dahili Belleği Kullanılabilir Belleği 16 gb dır

şimdi bu eski nesil telefonlarda ki hafıza kartı ve tel hafızası gibi birşey mi?Toplamda 48gb hafızasımı var bilgili bir arkadaş bu konuda beni aydınlatabilirmi?Alıntı yaparak cevap verirseniz sevinirim..

Arkadaşlar 10sn ayırıp yardımcı olucak biri yokmu?
  • hayır hocam hafıza kartı diye bir olay yok cihazda aldığın 16 gb ise sadace bunu kullanırsın yükseltme gibi bi olayında yok zaten
  • Arkadaşlar İphone 4S i en ucuz nereden alabilirim garantisi olması önemli değil
  • iphone 5 siyah 16 gb aldım bugün

ama apple kimliği oluşturamıyorum kredi kartsız hiçbiri seçeneği çıkmıyot
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar İphone 4S i en ucuz nereden alabilirim garantisi olması önemli değil

Forumun ikinci el bölüöünde sıfır satanlar var hocam,referansı olan kişilerden alışveriş yapabilirsiniz.

Bu arada üyeliği aktif etmek için kredi kartı olmadan da yapmıştım ben sanırım,banka kartı ile de oluyor bilginize.
  • 4s almayi dusunuyorum daha önce ios cihaz kullanmadim ama android tablet ve telefonum var.aklima takilan olay şu
    androidde mobil veriyi açınca internet kullanan bütün programlar arka planda veri kullanıyor ve 3g kotaları zaten az oldugu için yetmiyordu ama rootlu cihazlarda sadece istediğimiz programlar veri kullanacak şekilde ayarlayabiliyoruz, böylece ben 1gb neti rahatça yeterek kullaniyorum

peki iphone da bu olay nasıl,3g yi açtığımızda tüm programlar androidde oldugu gibi arkaplandan veri yiyor mu ve önemlisi biz bunu kontrol edebiliyor muyuz?

• arkadaşlar telefon ile konuşurken sms bile gelse titriyor bu telefon bunu engellemenin tek yolu titreşimimi kapatmak çözüm arıyorum?
  • Arkadaşlar, IOS kurdu arkadaşlardan bilgi bekliyorum.
    Elimde 16 gb beyaz 3gs var. Model No : a1303

Bunu 4.2.1 sürümünden güncelleyip 6.1 yapamadım.
    Otomatik güncelleştirme sekmesi yok. Telefonu itunes'e bağladım, ipsw dosyasını indirdim atmaya çalıştım. Bu yazılım uygun değil başka deneyin diyor.
    Dosya ismi : iPhone2,1_6.0.1_10A523_Restore

Bu telefonu nasıl güncelleyip kullanabilirim?
  • arkadaşım bende çok rahatsızdım o durumdan fakat ben şöyle yaptım arama bekletme ayarlarını kapatıyosun meşkulken mesaj gelmiyo :)
  • arkadaşlar bu installous iptal olmaya olduda şu ücretli oyunları ücretsiz indirecek başka bir hack programı çıktımı bilen varmıdır acaba?
  • dostum aynı sorun banada oldu sadece 1 diş çekiyodu şebeke 2. dişe çıkmıyodu geri götürdüm sistem ayarlarından bişey yaptı düzeldi
  • Merhaba beyler, eski sayfaların hepsine bakamadım sorulduğu bilmiyorum ben bir arkadaştan ı phone 4s aldım

eski bilgileri sıfırlamadan kullanıyorum telefonu, sorum şu ; app store'dan güncelleme yapamıyorum eski apple

kimlik çıkıyor yeni app kimlik tanımladım ve hatta ayarlarda ıtunes store/app store kısmında yeni kimliğim

gözüküyo ama güncelleme yapamıyorm eski kimlik çıkıyor.Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden Allah razı olsun.
  • GEVEYLİ İPHONE 4 Ü NASIL AÇTIRABİLİRİZZ....ACİLL
  • Denedim ama sim kart yuvasindaki aparati cikaramadim..bana tarif edebilirmisiniz acaba

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.