Şimdi Ara

4 aydır adsl faturamı ödemiyorum, ne olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1024 limitsiz kullanıyorum, ceza ile beraber ne kadar olmuştur?

• 4 ay mı. şimdiye kadar kapatmaları gerekmiyor mu? 250 lirayı gözden çıkar
  • Neden 50 ekledin?
  • faiz
  • neden 50 ekledim güzel soru. ben tek faturam varken kapattırmaya gittim. bağlantı ücretinden de 30 lira kalmıştı. benim hesabıma göre 80 liraya bitiyordu ama 130 lira ödedim. bi kulp buluyor telekom nasılsa. umarım sana öyle olmaz. ödersen kaç para verdiğini yaz lütfen
  • ben iki ay ödemedim 3. ay telefonla aradılar borcunuz birikti lütfen ödeyin aksi taktirde kesilecek diye. Seni nasıl aramadılar 4 ay ilginç bi durum. İlginç demekte ayıp kaçar ya ttnete, bi yaptığı bi yaptığına tutmuyo.
  • hocam bende 5 aya yakın ödemedim kesmiyolar kolay kolay ama kallavi bi fatura kitliyolar hele ki kotalıydı benim kota aşımım da fazlaydı show yapmıştı telekom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kindzadza -- 18 Ekim 2007; 1:11:05 >
  • quote:

ben iki ay ödemedim 3. ay telefonla aradılar borcunuz birikti lütfen ödeyin aksi taktirde kesilecek diye. Seni nasıl aramadılar 4 ay ilginç bi durum. İlginç demekte ayıp kaçar ya ttnete, bi yaptığı bi yaptığına tutmuyo.

Telefon yok. Arayamıyorlar.
  • tahminen öğrenci evinde falansın ve sadece cep tel yazdın bağlatırken!bunlar cep tel aramaz ve şunu söliyim bizim 9 milyon olan sabit ücrete telefon için 2 ay ödemedik 13.5 yaptılar yani neymiş %40 faiz koydularsen yanmışın arkadaşım,kafanı vurmaya başla bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: wormhole

tahminen öğrenci evinde falansın ve sadece cep tel yazdın bağlatırken!bunlar cep tel aramaz ve şunu söliyim bizim 9 milyon olan sabit ücrete telefon için 2 ay ödemedik 13.5 yaptılar yani neymiş %40 faiz koydularsen yanmışın arkadaşım,kafanı vurmaya başla bence

Ne olabilir ki? Milyar yazsa ne olur? Vermem.

• sana tel ve adsl aboneliği vermeyeceği gibi o parayı da alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

tahminen öğrenci evinde falansın ve sadece cep tel yazdın bağlatırken!bunlar cep tel aramaz ve şunu söliyim bizim 9 milyon olan sabit ücrete telefon için 2 ay ödemedik 13.5 yaptılar yani neymiş %40 faiz koydularsen yanmışın arkadaşım,kafanı vurmaya başla bence

ya normalde 2 ay ödemeyince kesiyolar. bizdede telefon yok arayamıyolar. 2 ay ödememiştik bi gün bi baktık pat diye kestiler. tüm borcları ödemedende açmıyolar tabiki tekrar paşa paşa ödedik hepsini tekrar açtırdık. ayrıca öyle milyar yazsa ödemem ne olcak diye bişey yok. sonu haciz o da olmadı hapis.

• Bittin sen hapilerde çürüyeceksin Türk Telekom Bu.
  • Normalde 3. ay ödemetikten sonra 3gün içinde kesiyorlar.4 kere başıma geldi .Ödediğim faiz 5ytl idi,yani 155ytl toplam 3fatura için... sınırsız 1mbit
  • quote:

Orjinalden alıntı: darksaga

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

ya normalde 2 ay ödemeyince kesiyolar. bizdede telefon yok arayamıyolar. 2 ay ödememiştik bi gün bi baktık pat diye kestiler. tüm borcları ödemedende açmıyolar tabiki tekrar paşa paşa ödedik hepsini tekrar açtırdık. ayrıca öyle milyar yazsa ödemem ne olcak diye bişey yok. sonu haciz o da olmadı hapis.

Daha neler.

quote:

Orjinalden alıntı: n1ghtfall

Normalde 3. ay ödemetikten sonra 3gün içinde kesiyorlar.4 kere başıma geldi .Ödediğim faiz 5ytl idi,yani 155ytl toplam 3fatura için... sınırsız 1mbit

• daha neler derken?
    yasa hukuk ceza hapis mahkeme haciz
    bunlar sana bir şey hatırlatmıyormu?
  • En iyisi en yakın zamanda Bağlı Bulunduğun bir telekoma git sor ve soruştur. İlerde daha fazla başın ağrımasın.
  • Biz sana temiz çamaşır ve sigara getiririz merak etme.
  • arkadas hala isin sakasında hapse gireceginin yada internet ve kendisi icin cok buyuk paralar vereceginin farkında degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: exerion

arkadas hala isin sakasında hapse gireceginin yada internet ve kendisi icin cok buyuk paralar vereceginin farkında degil

Hapse girmek? Haciz deseniz yine bir derece de kullanmaya devam ettiği şey için hacze bile gelmeye hakları yokken ne hapsi? Abartıda da sınır lazım...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.