Şimdi Ara

SES KALİTESİ İÇİN mx 5021 Mi Z2300 MÜ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tepeb

Tknolojix fiyatı 310 ytl'den 430 ytl'ye çekmiş yuh diyorum yani

430 lira çok.O para verilmez.Tamam güzel bir sistem ama değeri o değil bence.
  • ucuzken almak lazımdı. arkadaşları okadar uyardım.
    bizdeki fiyatı abd den (elektroniğin en ucuz olduğu yer) den 10 $ fazlaydı.

sanırım altec fiyatlarını avrupa seyiyesine çekmiş turkiye de.
    şu an 324 $ + kdv gözüküyor şu an teknolojixte.
    teknolojix sönmez agb ye ait olup sönmez agb altec in türkiye ithalatçıısıdır.

quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

quote:

Orjinalden alıntı: tepeb

Tknolojix fiyatı 310 ytl'den 430 ytl'ye çekmiş yuh diyorum yani

430 lira çok.O para verilmez.Tamam güzel bir sistem ama değeri o değil bence.

• [simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megaramazan -- 9 Kasım 2007; 20:17:51 >
  • Toshibashop da daha ucuz, teknofiyatta çıkmıyor ama....

http://www.toshibashop.com.tr/detay.asp?sid=HO%20AG%20MX5021
  • ben de Altec fx6021 alacaktım, ama fiyatlar 450den baslıyor, biraz beklemekte fayda olduğunu düşünüyorum, belkide satışlar düşünce tekrar amerika fiyatlarına geri dönerler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaramazan

derin bassları daha iyi veriyor. arkadasın yanlışı var( a2zs ses kartı ile)
    quote:

Orjinalden alıntı: dost..:)

quote:

Orjinalden alıntı: Blue_hackerr

özetlemek gerekirse... Lil john, ying yang twins, paul Wall undergraund şarkıları yani derin baslara sahip müzikler dinliyorsan Bassları daha güçlü ve kuvvetli olan Z2300ü öneririm. Hayır ben sesi dengeli istiyorum basslar tizler dengeli bir şekilde gelsin diyorsan ve o tarz şarkılar dinlemiyorsan diğer sistemi alabilirsin. Sonuçta ikiside THX serfitikalı yani iki sistemde boş değil. Zaten seçimini yapmışsın ama eklemek istedm konuyu yeni gördüm:)

kadeş aynen dediğin tarzda müzikleri dinliyorum ama bu tarz bass ları mx5021 veremezmi diyosun

derin bass ları daha iyi verir diosun bende a2 zs falan almayı planlıyorum ztn bu arda topiği açtığımdan beri bütçemi 100 ytl daha arttırdım 400 lira civarı bir bütçem var biraz daha biriktirip daha iyi bir sistem alabilirmiyim 500 ytl lik 5021 den sonra 500 ytl ye ne tavsiye edersiniz bari almışken biraz daha iyi birşey alayım diyorum

• bu arada fiyatlar artmış ya şimdi gördüm ne iş bence o fiyata kesinlikle alınmaz o parayı haketmiyor 5021 hadi 340 olsa neyse derdimde
  • O parayi Haketmedigi konusunda hem fikirim ama Z 2300 ile de kalite konusunda kiyas kabul etmeyecegi kesin, arada ki fark deger tabi dinlediginiz muzik ve muzik dinleme seklinizlede alakali bu benim yorumum degmeseydi , Z2300 u alip-satip uzerine bir miktar para daha koymayi zarar etmek gozuyle bakardim...
  • Slm Fiyat/Performans olarak z5500 çok iyi ve kaliteli ürün. 800 YTL ye z5500 den daha iyisini bulamassınız.
    Selamlar.
  • selamlar.. %75 bas %25 mid+tis isteseydin sana 2300 önerirdim fakat yarıyarıya istiyorsun
    5200 diyorum fakat çokta bas bekleme benim sana önerim ses sisteminin uyduları kaliteliyse
    2300 al bası ordan senin uyduları ona takarak her ikiside olabilir.. mesala ben x540 5.1 vardı bas az geliyordu yanına birde
    2300 taktım mükemmel oldu 5500 olmasada en azından hissettiriyor... karar senin saygılar
  • özür dileyerek yazım hatamı düzeltiyorum 5200 değil 5021 saygılar
  • ya siz kafa karıştırma makinesimisiniz ya biri çok bass bekleme diyor biri 5021 daha derin bass verir diyor bune yaaa kısaca şunu söyleyin 5021 bass ları iyimi deilmi tek bir cevap
  • dost sen de 5021 i alacan mı almayacan mı tek cevap
  • ulan şu bass larının adam gibi olup olmadığını söyleyen çıkmadı haa bune yaa gidip z5500 alıcam en sonunda
    bass ları güzel mi deilmi onu söyleyin mesela megaworke göre nasıl örneğin
  • Bassları iyi ama alma. Logitech al lütfen. İçin titresin
  • kesinlikle z-2300 . + seskalitesi istiyorsan ona uygun bir ses kartı al . z-2300 bas ve orta ses ağırlıklı detaya inmen icin ses kartı+
  • sen en iyisi bir mahazaya gir z-2300 ve x540 kı çal evde bi dene bak hangisi hoşuna giderse mahzaya gidip beyenmediğini teslim edersin beğendiğinin parasını öde çık
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuStaNT

sen en iyisi bir mahazaya gir z-2300 ve x540 kı çal evde bi dene bak hangisi hoşuna giderse mahzaya gidip beyenmediğini teslim edersin beğendiğinin parasını öde çık

bu gidişle öyle yapıcam abi geçen gün bunu sizden çaldımda beğenmedim geri getirdim

• dost kardesım .bak..!!!sen en ıyısı SENSONIC... YA DA buna benzer bu işi yapan ses sistemleri üreten(orkestra,düğün v.s.)adamların kendi ürünleri oldugu için,birazdaha ucuz !!ve ornek vereyım 1 adet 15'' bass (kabıni dahil) 2 adet 20 cm lik..hoparlör ..1 adet te amfi..amf.200 ytl..bass 110 ytl..hoparlorler..160... al sana en baba en kral sıstem...ve ses deneme salonları var..ıstedıgın seti.kurdutturuyosun..adam sana dıyokı al kardesım ıstedıgın ses ayarında dınle...begenmedınmı bası ıvırı zıvırı..baska bı kolon taktır.olmadı baska baska....kutudan cıkan altecı aldınmı begenmedınmı..gerı verıp paranı bıraz zor alırsın aynı sey logitech ıcınde gecerlı...sen en ıyısı bunu yap...içine sinsin gerisi kolay....hadı saygılarımla.. + urunlerde 2 yıl garantı...:D
  • Hocam bence SQNY ya da KAMASONIC al, olmadı premier al. sesleri süper!! Altec fln hikaye bunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.