Şimdi Ara

Rapid Share Yine Sayaç Koydu 2 Dk!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BLoWeR

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

bu mantıkta insanlarla aynı ortamda olmayayım yeter..Rapidi 1 ay beklerim ben

quote:

Aman ne güzel! Premium alan ben ve benim gibiler salak o zaman. Ben para vereceğim beklemeyeceğim, sen para vereceksin sen de beklemeyeceksin. Yok öyle dava. Bedavacılıkta üstünüze yok. ayda 10 milyon çok para değil beyler. Ekmek arası köfte yeseniz 5 milyon gider minimum. En kötünüzün elinin altında 500 dolarlık makine var. Ama ayda 10 milyon çok öyle mi?

Dünya'da en çok kullanılan download/upload sitesi. Fiyatlar kaç aydır halen aynı, servisleri süper. Telekom engeli olduğu halde adamların sitesinden 430kbs ile dosyayı günün her saati indirebiliyorum. Tıklıyorum linke 20 dakika sonra filmi seyretmeye başlıyorum ve bu hizmeti adamlar ayda sadece 10 milyona veriyor.

Neymiş tüh sayaç koymuş...Keşke 1 gün bekletse bedavacıları...

Bu mantıkta insanlar demekle ne kastettiniz lütfen açıklar mısınız? Mantığımda size uymayan ne olduğunu gerçekten merak ettim. Üstü kapalı mesajlar atarak nereye varmak istiyorsunuz?

Sen takma kafanı. Relax....
    Bu arada rapid iyi komisyon veriyo mu aceba

• üslubunuzdan dolayı iletişime geçiyorum yoksa mesaj dahi atmayacaktım..
    benim param var ben hizmet satın alabiliyorum, alamayanlar beter olsunlar mantığı...
    ben bu parayı veriyor olabilsemde olamasamda yaklaşımın çok kötü ve bir okadarda tehlikeli

bu şuna benziyor...Benim param var arabaya binerim..alamayanlar sürünsün....umurumda değil...

konunun diğer kısmına gelelim.
    birçok kişi farkında değil haala bazı şeylerin...Kimse alınmasın ama genelde kolay para kazananlar veya babalarından aldıkları harçlıkla geçinenlerin ceplerinden para bukadar kolay çıkıyor..

insanların hayatlarında sadece rapids hare yok...yeni pazarlama politikaları her şeyi anlık fiyatlandırarak ücretleri düşük gibi gösteryorlar ama genel anlamda birde bakıyoruz bir çok firmayı hayatımızda maaşa bağlamışız..
    gidiyorsun kredi kartınla kıyafet alıyorsun 100/10 aylık etti 10 lira..
    bilgisayar alıyorsun 1000/10 ayda etti 100 lira.. oymuş buymuş derken insanların hayatları masraflar üzerine kuruluyor...gider sadecerapidshare olsa dükkan sizin..ayda 10 lira dediğiniz hikayeye benim gibi bir çok insanda senede 10x12 120 milyonu çok görüyor yada çok geliyor..

kısaca dediğiniz gibi 10 lira zaten düşük bir paraysa bu parayı veremeyenleri lanetlemek yerine kendinizi neden enayi gibi hissetiğinizi yorumlamak daha faydalı olacak...

çünkü sonuç olarak bu hizmeti insanlar alabilirler veya alamayabilirler...ben alıyorum alamayanlar beter olsunlar şeklindeki düşünce olamaz...olmamalı

quote:

quote:

quote:

Aman ne güzel! Premium alan ben ve benim gibiler salak o zaman. Ben para vereceğim beklemeyeceğim, sen para vereceksin sen de beklemeyeceksin. Yok öyle dava. Bedavacılıkta üstünüze yok. ayda 10 milyon çok para değil beyler. Ekmek arası köfte yeseniz 5 milyon gider minimum. En kötünüzün elinin altında 500 dolarlık makine var. Ama ayda 10 milyon çok öyle mi?

Dünya'da en çok kullanılan download/upload sitesi. Fiyatlar kaç aydır halen aynı, servisleri süper. Telekom engeli olduğu halde adamların sitesinden 430kbs ile dosyayı günün her saati indirebiliyorum. Tıklıyorum linke 20 dakika sonra filmi seyretmeye başlıyorum ve bu hizmeti adamlar ayda sadece 10 milyona veriyor.

Bu mantıkta insanlar demekle ne kastettiniz lütfen açıklar mısınız? Mantığımda size uymayan ne olduğunu gerçekten merak ettim. Üstü kapalı mesajlar atarak nereye varmak istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 19 Ekim 2007; 13:49:14 >

• Kusura bakmayın ancak benim söylemek ya da anlatmak istediklerimi kesinlikle yanlış anlamışsınız. "Benim param var alırım alamayandan banane" gibi bir yaklaşımda bulunmak değildi amacım. Asla da olamaz. Param var olmayanları hor görürüm gibi bir amaç asla gütmem.

Ra pid in kurulum amacı nedir? Para kazanmak değil mi? Hayra hizmet vakfı değil sonuçta orası. Ticari bir firma. Size bir hizmet veriyorsa bunun karşılığını almak elbetteki hakları. Ayda 10 ytl gibi bir miktarla size Telekom'un bütün olumsuzluklarına rağmen "x" megabit bağlantınızın tam karşılığını günün her saati verebiliyorlar değil mi? O halde verdikleri hizmet de kaliteli.

Benim burada kızdığım insanımızın yaklaşımı. Herşey bedava olsun. Bu nasıl bir mantıktır? Ra pid free kullanıcılara bazı zorluklar çıkarıyor ve çıkaracaktırda...Çünkü premium satmak istiyor. Premium alanlar sayesinde bu site free userlara bedava hizmet verebiliyor. Yani kısaca ben para veriyorum ancak siz benim Ra pid i desteklemem ile bedava yararlanabiliyorsunuz bu hizmetten.

Kimse Premium almasın ve ra pid iflas etsin. Sonra ne olacak? Torrentlerin hali meydanda...Emule meydanda...Diğer p2p bütün programlar ve hizmetler ortada...Bu gibi Rap id harici download siteleri/programları/hizmetleri iyi olsaydı zaten para ile dl hakkı veren bu gibi siteler yayılamazlardı. Barınamazlardı.

Burada demogoji yapmak gereksiz 10 ytl çok büyük bir para değil. Burada insanlar filmleri gidip piyasadan alsalar DVD başı minimum 3 ytl öderler...3 film aldımı iş bitti...10 ytl yi 1 ay için 1000 ytl gibi göstermenin anlamı yok. Bu hizmet için talep edilen bu miktar yukarıda yazdığım gibi benim fikrime göre az bile...

Kimse benim fikrimde olmak zorunda değil.

Diğer bir arkadaş sormuş Rap id iyi komisyon veriyor mu diye ... :) Ne kadar aldığımı söylesem aklın gider..En iyisi ne sen sor ne ben söyleyeyim :)

• Bu konuda BLoWeR'a sonuna kadar katılıyorum...
  • blower arkadaşım aslında tam tersine free userlar var etti premiumları...
    rapid neden sizce freeye devam ediyor haala? sıkıyosa geçsinler kapalıdevre satışa..bak bakalım ne olacak...
    freeuserların katılımı yüzünden bukadar çok dosya sayısına ve şuanki premium kullanıcılarına ulaştı rapid..

büyümeninde dengeleri vardır blower..
    mesela microsoftu örnek alalım emek verip bir işletim sistemi yaptılar yıllar önce,
    her kullanıcıdan 5er dolar alsalar bile onlar hakettiklerini alabileceklerdi ama gates neyaptı şuanda 400 dolara işletim sistemi satıyor...Adam dünyanın en zengin şahsiyeti oldu 10 senede..ama haala banamısın demiyor...Düşünsene dengelerin değişimini...O orada cebini doldururken burada başka yerlerde birilerinin cepleri boşalacak..birileri hızla ve adilolmayan bir şekilde zenginleşirken diğerleri fakirleşecek..Ve malesef dış ülkelere bağlı yaşayan bizim gibi ülkelerde hızla onlara daha çok bağımlı hale geliyor..fakirleşiyor...
    peki ne oldu tarihin en büyük davasını kaybettiler bu açgözlülükleri yüzünden..Açılan bir çok davayıda kaybetmeye devam edecekler..olaya global bakın

internet büyük kaynak para kazanmanın 10binlerce yolu var..ama kimisi varki açgözlü davranıyor..
    rapid geçmişi taze bir firma onlarda hata yapa yapa belirleyecekler en iyi pazarlama metodlarını..

ama emin olunki freeuserlar rapide yük değil o ismin büyüklüğü sağlayan en önemli faktördür..dolayısıyla freelerede hız kotası gibi alçakça uygulamalar koyması veya premiumlar gibi para aldığı kullanıcılarına bile sınır koyması hata olacak..ki bunu farkedip hemen değiştirdiler sistemi 2gün içerisinde(freelere uyguladıkları hızkotasından bahsediyorum).. buda benim görüşümdür..

dolayısıyla herkes cebindeki paranın hesabını tutsun ama kimse kimseyi aşağılamadan haddini aşmadan yapsın bunu..
    parasını dışarıya dönük harcayan bizlerde bunu biraz daha bilinçli, biraz daha sorgulayarak yapalım, hem ülkemiz kaybetmesin gelecekte hemde biz kaybeden taraf olmayalım artık.

quote:

Kusura bakmayın ancak benim söylemek ya da anlatmak istediklerimi kesinlikle yanlış anlamışsınız. "Benim param var alırım alamayandan banane" gibi bir yaklaşımda bulunmak değildi amacım. Asla da olamaz. Param var olmayanları hor görürüm gibi bir amaç asla gütmem.

Ra pid in kurulum amacı nedir? Para kazanmak değil mi? Hayra hizmet vakfı değil sonuçta orası. Ticari bir firma. Size bir hizmet veriyorsa bunun karşılığını almak elbetteki hakları. Ayda 10 ytl gibi bir miktarla size Telekom'un bütün olumsuzluklarına rağmen "x" megabit bağlantınızın tam karşılığını günün her saati verebiliyorlar değil mi? O halde verdikleri hizmet de kaliteli.

Benim burada kızdığım insanımızın yaklaşımı. Herşey bedava olsun. Bu nasıl bir mantıktır? Ra pid free kullanıcılara bazı zorluklar çıkarıyor ve çıkaracaktırda...Çünkü premium satmak istiyor. Premium alanlar sayesinde bu site free userlara bedava hizmet verebiliyor. Yani kısaca ben para veriyorum ancak siz benim Ra pid i desteklemem ile bedava yararlanabiliyorsunuz bu hizmetten.

Kimse Premium almasın ve ra pid iflas etsin. Sonra ne olacak? Torrentlerin hali meydanda...Emule meydanda...Diğer p2p bütün programlar ve hizmetler ortada...Bu gibi Rap id harici download siteleri/programları/hizmetleri iyi olsaydı zaten para ile dl hakkı veren bu gibi siteler yayılamazlardı. Barınamazlardı.

Burada demogoji yapmak gereksiz 10 ytl çok büyük bir para değil. Burada insanlar filmleri gidip piyasadan alsalar DVD başı minimum 3 ytl öderler...3 film aldımı iş bitti...10 ytl yi 1 ay için 1000 ytl gibi göstermenin anlamı yok. Bu hizmet için talep edilen bu miktar yukarıda yazdığım gibi benim fikrime göre az bile...

Kimse benim fikrimde olmak zorunda değil.

Diğer bir arkadaş sormuş Rap id iyi komisyon veriyor mu diye ... :) Ne kadar aldığımı söylesem aklın gider..En iyisi ne sen sor ne ben söyleyeyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 19 Ekim 2007; 13:42:13 >

• premium hesabım var huzurum var
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosef

premium hesabım var huzurum var

Aferin sana
  • @ Technics

Güzel kardeşim biz herdaim hazır yemeye alışmış bir milletiz. Sizin yaptığınız gibi bizim olmayan herşeye afedersiniz ama .ok atarız. Laf dedinmi bizden iyisi yok. .ok atmak kabul edilebilir ama karşısında aynı ya da benzer, hatta daha iyi bir hizmeti verebiliyorsan, aynı ya da benzer, hatta daha iyi bir secenek sunabiliyorsan. Vatan millet sakarya laflarına kusura bakmayın ama benim karnım tok. Bu konunun oralara çekilmesine de gerek yok. Ayda 10 lira ya bu hizmete çok değildir.

Ra pid ilk kurulduğunda ücreti ne ise hala aynı ücret geçerli. Hatta bir ara Yılbaşı indirimi diye ucuzlattılar öyle de kaldı. Bu adamlar zam yerine indirim yaptılar. Microsoft'la mukayese kabul etmez.

Saygılar,
  • benimde bugün üyeliğim bitti yine alıcaz ahh ahh
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

quote:

quote:

Technics, bu üyeye yazacak çok şeydi vardı aslında, içimden de geçti,sonra değmez dedim vazgeçtim....Çünkü forum gibi insanların birbirini tanımadığı
    sanal ortamlarda bile nedense, ya s.dik yarıştırma (örnek: otomobil bölümü) ya da sataşma ve sonrasında tartışma gibi durumlar sıkça oluyor...O kadar işin ortasında, gelme ihtimali olan densiz mesajlarla canımı sıkmak istemiyorum...

Yazılacak çok şey neymiş merak ettim. Burası bir forum. Her insanın aynı fikirde olması beklenemez. Siz kendi düşüncelerinizi savunursunuz ben de benimkileri. Bana göre **** aylık 10 ytl ye verilebilecek en iyi hizmetten daha fazlasını veriyor. Benimle aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz. Ama yurdum insanı bedavacılığa o kadar alışmış ki ne desen boş...

1- Rapidi büyük yapan, free kullanıcılardır ve free olarak upload yapanların sayesinde bugün bu kadar çok dosyaya sahiptir ve senin bahsettiğin gibi 1 gün bekletme gibi bir mantık, her şeyden önce kendisine zarar verir
    2- "yurdum insanı bedavacılığa o kadar alışmış ki" hiç hoş bir laf değil. Evet dediğin gibi çok insan olabilir ama bu durum Türk'lere özgü bir şey değildir, dünyanın her tarafında vardır. Öyle olmasaydı, yazılım cracklerini sırf yabancılar yazıp, kullanmazdı......Ayrıca, sen premium account aldığın için yurdun insanından birkaç gömlek üstün oluyorsun herhalde veya çok fazla Bahadır Boysal okumuş da olabilirsin.
    3- Ülkemizde, 350-400 YTL gibi komik rakamlarla geçinmeye çalışan çok fazla aile olmasına rağmen, bu forumda yazanların çoğu için gerektiğinde aylık 14 YTL önemli bir para değildir. Benim için de değil, ancak sadece tatildeysem ve evde internetim yoksa veya okul gibi proxy kullanılan bir yerde bulunuyorsam yani ip değiştirme imkanım yoksa premium account alırım...
    Peki normal şartlarda premium account almak niye gereksiz?
    a) Çünkü yeterli hizmeti sağlamıyor. Günlük sadece 5 GB download sınırın var...aynı şeyi ben free account ile hem de hiç bilgisayarın başında oturmadan yapabiliyorum. İllegal bir durum var mı? Hayır yok...Olay modeme reset atıp, ip'yi değiştirmekten ibaret ki, bunu zaten rapid firması da biliyor. Sadece, 20 dakikada bir kalkıp, modemin fişini çekmek yerine kullandığım mouse hareketi kayıt programıyla otomatik olarak reset atılmasını ve download programının da indirmesini sağlıyorum. Örneğin geceden, diziyorum 20 tane linki; sabaha kaktığımda hepsi inmiş oluyor. Bunu sadece 1 Mbps bağlantı ile yapabiliyorum. Bir de 4 Mbps bağlantı hızına sahip olanları düşünelim...Adamlar free account ile 15-20 GB indirmek yerine, premium account ile sadece 5 GB indirecek. Peki bu, enayilik değildir de nedir?
    Özellikle dünyadaki birçok ülkenin bağlantı hızının bizden çok daha yüksek olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, rapidin, günlük 5 değil, en az 50 GB download hakkı vermesi lazım...Aksi taktirde adamın 10 tane premium account alması lazım.

b) Çünkü, o kadar çok para kazanmayı haketmiyor! Sana göre, herkes premium account alsın, almayan hiç indiremesin! Dünyada'da rapidden dosya indiren 500 milyon insan olduğunu ve bunların hepsinin premium hesap aldığını düşünürsek, kişi başına aylık ortalama 10$'dan, rapid yılda 60 milyar $ kazanır ve Microsoft gibi bir şey olur...Türkiye'de kişi başına yıllık 7000 YTL düşerken, yani girdisi, çıktısı ülkede toplam 490 milyar YTL dönerken, rapid gibi tek bir firmanın yılda 60 milyar $ kazanması adeletsizliğin önde gideni olmaz mı? Rapid, bu kadarını hakketmiyor.
    Ama Adobe gibi, kendi dalının en iyi yazılımını hazırlayan bir firma, tek bir yazılım için 1500$ da istiyorsa, hakkıdır mesela ve o işi profesyonel olarak yapıyorsam, hiç acımadan veririm o parayı....ama bu şartlarda rapide 10 YTL bile vermem....Sadece yukarıda bahsettiğim şartlar doğrultusunda premium account alınması halinde bile, rapid ciddi şekilde para kazanacaktır zaten...

4- Yazacak çok şey var aslında deyip yazmamıştım çünkü mesele rapidin 2-3 dakika bekletmesi değil (zaten otomatik indiriyorum),mesele senin gerekirse 1 gün bekletsin yazmandı...Aramızdaki fark bu...Sen "kardeşim ben para ödeyip de indiriyorsam, herkes ödesin, ödemeyen indiremesin" mantığıyla yaklaşırken; ben "bu şartlarda rapide boşu boşuna para vermeye gerek yok, belli uygulamalarla, zaten değişen bir şey olmuyor,...e o zaman paranız cebinizde kalsın, hiç olmazsa o parayla (yıllık) harddisk alır, rapidden indirdiklerinizi onda depolarsınız" mantığıyla yaklaşıyorum

Bence, bu şartlar altında sen de premium account alma ve US downloader vejitbit gibi programları kullanarak, aynı sürede, aynı miktarda veriyi, yine otomatik olarak bedava indir...Böylece, paran yabancı firmaya gitmemiş olur

edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldshark -- 19 Ekim 2007; 13:39:58 >

• benim rapide para verenede vermeyenede saygım var.ama sırf para verdi diye free kullanıcıları küçümser bir tavır takınmak bence de yanlış.

ayda 10 ytl verirsin paşa paşa indirirsin.ama ben 10 ytl veriyorum adamlar hem para vermiyo hem şikayet ediyo diye hayıflanmak abes olur.herkesin kendi tercihi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Technics, bu üyeye yazacak çok şeydi vardı aslında, içimden de geçti,sonra değmez dedim vazgeçtim....Çünkü forum gibi insanların birbirini tanımadığı
    sanal ortamlarda bile nedense, ya s.dik yarıştırma (örnek: otomobil bölümü) ya da sataşma ve sonrasında tartışma gibi durumlar sıkça oluyor...O kadar işin ortasında, gelme ihtimali olan densiz mesajlarla canımı sıkmak istemiyorum...

Yazılacak çok şey neymiş merak ettim. Burası bir forum. Her insanın aynı fikirde olması beklenemez. Siz kendi düşüncelerinizi savunursunuz ben de benimkileri. Bana göre **** aylık 10 ytl ye verilebilecek en iyi hizmetten daha fazlasını veriyor. Benimle aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz. Ama yurdum insanı bedavacılığa o kadar alışmış ki ne desen boş...

1- Rapidi büyük yapan, free kullanıcılardır ve free olarak upload yapanların sayesinde bugün bu kadar çok dosyaya sahiptir ve senin bahsettiğin gibi 1 gün bekletme gibi bir mantık, her şeyden önce kendisine zarar verir
    2- "yurdum insanı bedavacılığa o kadar alışmış ki" hiç hoş bir laf değil. Evet dediğin gibi çok insan olabilir ama bu durum Türk'lere özgü bir şey değildir, dünyanın her tarafında vardır. Öyle olmasaydı, yazılım cracklerini sırf yabancılar yazıp, kullanmazdı......Ayrıca, sen premium account aldığın için yurdun insanından birkaç gömlek üstün oluyorsun herhalde veya çok fazla Bahadır Boysal okumuş da olabilirsin.
    3- Ülkemizde, 350-400 YTL gibi komik rakamlarla geçinmeye çalışan çok fazla aile olmasına rağmen, bu forumda yazanların çoğu için gerektiğinde aylık 14 YTL önemli bir para değildir. Benim için de değil, ancak sadece tatildeysem ve evde internetim yoksa veya okul gibi proxy kullanılan bir yerde bulunuyorsam yani ip değiştirme imkanım yoksa premium account alırım...
    Peki normal şartlarda premium account almak niye gereksiz?
    a) Çünkü yeterli hizmeti sağlamıyor. Günlük sadece 5 GB download sınırın var...aynı şeyi ben free account ile hem de hiç bilgisayarın başında oturmadan yapabiliyorum. İllegal bir durum var mı? Hayır yok...Olay modeme reset atıp, ip'yi değiştirmekten ibaret ki, bunu zaten rapid firması da biliyor. Sadece, 20 dakikada bir kalkıp, modemin fişini çekmek yerine kullandığım mouse hareketi kayıt programıyla otomatik olarak reset atılmasını ve download programının da indirmesini sağlıyorum. Örneğin geceden, diziyorum 20 tane linki; sabaha kaktığımda hepsi inmiş oluyor. Bunu sadece 1 Mbps bağlantı ile yapabiliyorum. Bir de 4 Mbps bağlantı hızına sahip olanları düşünelim...Adamlar free account ile 15-20 GB indirmek yerine, premium account ile sadece 5 GB indirecek. Peki bu, enayilik değildir de nedir?
    Özellikle dünyadaki birçok ülkenin bağlantı hızının bizden çok daha yüksek olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, rapidin, günlük 5 değil, en az 50 GB download hakkı vermesi lazım...Aksi taktirde adamın 10 tane premium account alması lazım.

b) Çünkü, o kadar çok para kazanmayı haketmiyor! Sana göre, herkes premium account alsın, almayan hiç indiremesin! Dünyada'da rapidden dosya indiren 500 milyon insan olduğunu ve bunların hepsinin premium hesap aldığını düşünürsek, kişi başına aylık ortalama 10$'dan, rapid yılda 60 milyar $ kazanır ve Microsoft gibi bir şey olur...Türkiye'de kişi başına yıllık 7000 YTL düşerken, yani girdisi, çıktısı ülkede toplam 490 milyar YTL dönerken, rapid gibi tek bir firmanın yılda 60 milyar $ kazanması adeletsizliğin önde gideni olmaz mı? Rapid, bu kadarını hakketmiyor.
    Ama Adobe gibi, kendi dalının en iyi yazılımını hazırlayan bir firma, tek bir yazılım için 1500$ da istiyorsa, hakkıdır mesela ve o işi profesyonel olarak yapıyorsam, hiç acımadan veririm o parayı....ama bu şartlarda rapide 10 YTL bile vermem....Sadece yukarıda bahsettiğim şartlar doğrultusunda premium account alınması halinde bile, rapid ciddi şekilde para kazanacaktır zaten...

4- Yazacak çok şey var aslında deyip yazmamıştım çünkü mesele rapidin 2-3 dakika bekletmesi değil (zaten otomatik indiriyorum),mesele senin gerekirse 1 gün bekletsin yazmandı...Aramızdaki fark bu...Sen "kardeşim ben para ödeyip de indiriyorsam, herkes ödesin, ödemeyen indiremesin" mantığıyla yaklaşırken; ben "bu şartlarda rapide boşu boşuna para vermeye gerek yok, belli uygulamalarla, zaten değişen bir şey olmuyor,...e o zaman paranız cebinizde kalsın, hiç olmazsa o parayla (yıllık) harddisk alır, rapidden indirdiklerinizi onda depolarsınız" mantığıyla yaklaşıyorum

Bence, bu şartlar altında sen de premium account alma ve US downloader vejitbit gibi programları kullanarak, aynı sürede, aynı miktarda veriyi, yine otomatik olarak bedava indir...Böylece, paran yabancı firmaya gitmemiş olur

edit: yazım hatası

Bu yazı biraz şey olmuş, hani biraz kapak olmuş gibi

• Valla arkadaşlar bu bir fırsat maliyeti. Ayda 10 ytl verirsin cayır cayır indirirsin bu bir seçenek. Ya da vermezsin modem resetleme ile veya bekleyerek yine indirirsin. Belki daha birçok seçenek.

Yanlız arkadaşlar şunu da unutmamak lazım. Ortada ne olursa olsun verilen bir hizmet var. Hem de bence iyi bir hizmet. Bence verilen bir güzel hizmeti de takdir etmek ve devamı için teşvik etmemiz gerekiyor. *****.com sonuçta hayatına "free" olarak başlamıştır ama artık yapılan işin kalitesi ve kapsamı arttı. Minimum bağlantı hızları Türkiye gibi bir ülkede bile artık 1 megabit.

Burda arkadaşın söylediği de "parayı veren düdüğü çalar, vermeyen sürünsün" değil bence. Verilen hizmete karşılık istenen ücretin makul ve ödenebilir düzeyde olduğunu belirtiyor. Ki bence de öyle

Syg.
  • Aylık 150gb download az birşey değil, sınırsız isteyen adam ucmusdur zaten ona 1000de versen yetmez.

Rapidin neyi hakedip etmediğini tartısmanın bir alemi yok. Adamlar bir hizmet veriyor, isteyen alır isteyen almaz. Benim gorusum fazlasıyla hakediyor.

Modeme reset atıp, abuk sabuk programlarla ugrasmak hosunuza gidiyorsa ugrasın sizi tutan yok.
  • biri sürü program var ama sadece adam gibi calisan usdownloader ben onu kullanıyorum hepde kullanacagım..

PC açık birakiyorum listede 20 part ben geldigimde coktan inmiş oluyor niye RapidPREMIUM alayımki - benim için bir avantajı yok

bazıları yapamadıkları için taş atiyorlar...

güncel usdownloader+automodemrestart

yada

ToRRent...

RapidPREMIUM HAYIR....!!!

o senin dedigin..

BİRGUN HERKES GaLaTaSaRaYLI OLACAK....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 19 Ekim 2007; 15:18:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Philip27

Aylık 150gb download az birşey değil, sınırsız isteyen adam ucmusdur zaten ona 1000de versen yetmez.

Rapidin neyi hakedip etmediğini tartısmanın bir alemi yok. Adamlar bir hizmet veriyor, isteyen alır isteyen almaz. Benim gorusum fazlasıyla hakediyor.

Modeme reset atıp, abuk sabuk programlarla ugrasmak hosunuza gidiyorsa ugrasın sizi tutan yok.

Ne kadar abuk subuk bir programmış ki, 1 Mbps bağlantı hızı ile, hiç uğraştırmadan-kendi kendine 19 saatte, rapidden free account ile 4 GB indirebiliyor. Yani 24 saatte 5 GB'ı zaten indirebiliyor... Bu resimde gördüğünüz download tamamen rapiddendir ve çok az sörf yapılmıştır. Eğer 1 Mbps değil de 4 Mbps bağlantı hızım olsaydı, 4 katına çıkarak, günde 20 GB download (5 günde 100 GB) ile 4 tane premium account satın almaktan kurtarıp, yılda ortalama 450-500 YTL'nin cebimizde kalmasını sağlayacaktı...Gerçekten abuk subuk

Rapid Share Yine Sayaç Koydu 2 Dk!!

Rapid Share Yine Sayaç Koydu 2 Dk!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldshark -- 19 Ekim 2007; 16:10:21 >

• Rapid bende şuan çok yavaş
  • su rapidde download edeceginiz dosyalari nerden buluorsunuz arkadaslar aylardir merak ediyorum bi turlu sormak firsat olmadi birisi su pmden bi anlativerse 2 dakkada...
  • quote:

Ne kadar abuk subuk bir programmış ki, 1 Mbps bağlantı hızı ile, hiç uğraştırmadan-kendi kendine 19 saatte, rapidden free account ile 4 GB indirebiliyor. Yani 24 saatte 5 GB'ı zaten indirebiliyor... Bu resimde gördüğünüz download tamamen rapiddendir ve çok az sörf yapılmıştır. Eğer 1 Mbps değil de 4 Mbps bağlantı hızım olsaydı, 4 katına çıkarak, günde 20 GB download (5 günde 100 GB) ile 4 tane premium account satın almaktan kurtarıp, yılda ortalama 450-500 YTL'nin cebimizde kalmasını sağlayacaktı...Gerçekten abuk subuk

Keşke konu daha önce açılsaydı....

3 gün önce aldım premium hesap.

@ boldshark Dostum ama önümüzdeki ay için detaylı bi breefing istiyorum senden..

Kesin rahatsız ederim seni bu konuyla ilgili şimdiden söyleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 19 Ekim 2007; 17:22:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

premium hesap satın alan herkes günde 5 gb legal download yapıyorsa ne ala.
    bir de kredi kartı olmayanları hesaba katın.bu uslup hiç hoş değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.