- x
hp c4280 ile ilgili sorunları olan varmı??
153 Cevap37505 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

254 Mesaj
16 Ekim 2007; 20:10:35 

merhaba arkadaşlar bugun bimeksten hp c4280 çok fonksiyonlu yazıcı aldım bu ürün yeni çıktı dediler acaba kullanan varmı vede ne gibi sorunlarla karşılaşıldı bilgi alabilirsem sevinirim

HTC OneS - LG 42LA860V - FORD Focus 2005 Collection

19 Mesaj
22 Ekim 2007; 18:32:38 

slm arkadaşım ben de aldım aynısından fakat resim yazıor tarama yapıor belge yazdır diorum beklior yazmıor ndn acaba bi yardımın olurmu merak ettim saolasın

254 Mesaj
22 Ekim 2007; 22:50:39 

arkadaşım belge yazdırdığımda bi sorun çıkmıyor eğer kart okuyucudan yazdırıyorsan belki olabilir ama ben hiç bi sorunla karşılaşmadım. isterden cd programlarını kullan belki öle yazabilir

HTC OneS - LG 42LA860V - FORD Focus 2005 Collection

1638 Mesaj
23 Ekim 2007; 14:20:34 

Bende alalı bir hafta oldu çok güzel yazıcı şuana kadar bi sorunla karşılaşmadım.CD yazılımını yüklemek bayaa bi zaman alıyo herşeyini yükleyin daha da güzel oluyo.Kart okuyucu olması çok süper bişey.Bi sorunla karşılan arkadaşlar sorunlarını bu topiğe yazarsa daha iyi olur.

1638 Mesaj
23 Ekim 2007; 14:25:45 

quote:

Orjinalden alıntı: classnadir

slm arkadaşım ben de aldım aynısından fakat resim yazıor tarama yapıor belge yazdır diorum beklior yazmıor ndn acaba bi yardımın olurmu merak ettim saolasın

cd den çıkan yazılımı tamamen kurdunmu bilgisayara

115 Mesaj
23 Ekim 2007; 15:47:03 

ßen Kullanıyorum Hiçbir Sorunum Yok Ama Kart Okuyucudan Hiç ßişey Çıkartmadım !!!

DH Bursalılar Grubu

1638 Mesaj
23 Ekim 2007; 20:24:22 

kart okuyucuya kartı taktığında anında küçük ekranda görebiliyosunuz resimlerinizi ve anında çıkarabiliyosunuz kağıttan hatta benim aldığımda içinden fotoğraf kağıdı da çıktı

58 Mesaj
24 Ekim 2007; 22:49:43 

merhaba ben de yeni aldım bilgisayarı her açtığımda programı yeniden yüklüyor onu yüklemeden de yazdırmıyor neden anlamadım cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

http://www.dersalmali.com
Türkçe ve Edebiyat Bilgileri

1638 Mesaj
25 Ekim 2007; 11:49:19 

bilgisayarı açmadan önce yazıcının düğmesinden yazıcıyı aç sonra bilgisayarı aç ondan olabilir.Çünkü yazıcı sonradan açtığında yeniden tanıyor olabilir.

58 Mesaj
25 Ekim 2007; 14:24:37 

çok sağol bir de yazıcıyı kapatıp sonra tekrar açınca basmıyor bilgisayarı kapatıp tekrar açmak gerekiyor bu neden biliyor musunuz:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frape -- 25 Ekim 2007; 22:32:00 >

1638 Mesaj
26 Ekim 2007; 15:01:18 

muhtemelen altta bi uyarı çıkıyo ve diyoki yazdırılımadı diye hata veriyo o hatayı iptal et sağ altta çıkar ve sonra tekrar yazdır olur.

9025 Mesaj
26 Ekim 2007; 21:46:57 

Ben bugün siyah kartuşu ilk kez doldurttum...

Doldurttuktan sonra; Öncelikle kartuştaki mürekkep durumunu görmüyor... Bazen kafası karışıyor, siyahla yazdıracağı belgeyi renkliyle yazdırıyor...

Bir de tek kartuşla çalışmıyor... İlla ki hem renkli hem de siyah kartuş takılı olacak... Sanırım bunun doldurtmayla alakası yok...

1638 Mesaj
26 Ekim 2007; 23:52:51 

kartuş doldurma yerine yeni kartuş alsan çok farkedermi.Öyle daha sağlıklı olur çümkü.Doldurmalar kötü oluyo

9025 Mesaj
27 Ekim 2007; 4:08:58 

quote:

Orjinalden alıntı: dallas41

kartuş doldurma yerine yeni kartuş alsan çok farkedermi.Öyle daha sağlıklı olur çümkü.Doldurmalar kötü oluyo

Standart siyah kartuşu 200 sayfa yazıyor... Dün öğlen doldurttum ve akşamına yaklaşık 100 sayfa baskı aldım... Bir bu kadar daha yazsam kartuş yeniden bitecek...

Bir de yine standart siyah kartuş 25 YTL. civarı... Yazıcı 150 YTL. civarı... 6 tane kartuş bir yazıcı parası ediyor...

Hatta hepsiburada.com'da yazıcı 152,80 YTL. kartuşu ise 26,28 YTL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 27 Ekim 2007; 4:10:52 >

1540 Mesaj
27 Ekim 2007; 13:21:29 

makineyle birlkte gelen kartuşlar 350 ve 351. fakat kapasiteleri gerçekten de çok küçük. 350 xl ve 351 xl ise üstünde gelen kartuşlara oranla 5 kat daha fazla kapasiteye sahip. fiyatları ise 50-55ytl civarı ( herbiri). sırf bu sebepten, yanlış seçim yaptığımı düşünüyorum. keşke biraz daha arayıp canon mp 460 alsaydım...

1638 Mesaj
28 Ekim 2007; 0:51:23 

forumda çoğu millet canon diyo ama yıllardır hp kullandım kalitesi gerçekten tartışılmaz.Yazıcıda hp den şaşmayın derim.

9025 Mesaj
28 Ekim 2007; 1:42:51 

Benim 2. yazıcım...

İlk yazıcım Canon BJC-250 idi... 6-7 yıl kadar kullandım hem de hep orjinal mürekkeple... Sonunda bozuldu... Kağıt almıyordu, alsada yamuk alıyordu... Tamir ettirsem astarı yüzünü geçecekti, öyle kaldı... Sadece bu bozukluk başladığında bir kere kartuş doldurttum, iyi olmadı... Sanırım kartuşu boş olarak çok beklettim... Buhara tutmadan yazmıyordu... Ben de tekrar ne doldurttum ne de yeni kartuş aldım...

Şimdi 2. yazıcım HP C4280... Bakalım bu ne kadar gidecek... Yine de kartuş sağlam olduğu sürece yeni kartuş almayı düşünmüyorum... Kartuş bozulursa da 350 XL kartuş alırım, 5 kat daha fazla kağıt basıyor...

Bu arada belirtmeden geçmeyim... Büyük ihtimalle yazıcının üzerinde gelen kartuşlar yarı dolulukta... Önceki gün kartuşu doldurttuğumdan beri 300 sayfaya yakın baskı aldım, daha en ufak bir silikleşme yok... Kartuşun orjinal haliyle bile 200 sayfa baskı alamamışımdır...

1638 Mesaj
28 Ekim 2007; 1:51:27 

Kartuştan çok yazıcının kalitesi önemli

511 Mesaj
1 Kasım 2007; 1:07:05 

bende bu gün hızlı al dan C4280 siparişi verdim ancak resimde bir yerinde lcd ekrana benzer bişey göremedim. Yeni alınan yazcılarda hp yazıcılarda özellikle yanında verilen kartuşlar yarı doluluktadır, numune gibi diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamirCakir -- 1 Kasım 2007; 1:07:33 >

9025 Mesaj
29 Kasım 2007; 1:13:13 

LCD Ekranı dikey değil yüzeysel...
Ancak yukarıdan bakınca görülebiliyor...

Acayip başlık hortlatırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 29 Kasım 2007; 1:13:22 >

226 Mesaj
2 Aralık 2007; 22:26:49 

ben de hp C4280 yazıcı aldım... fotokopi çekiyo sorun yok... yazıcı çıktısı alıyorum sorun yok.... ama bri resim veya bir belge tara dediğimde taramıyo... yada ben mi taratamıyorum...

şimdi makinenin üst kapağını açıyorum. belgeyi makineye koyuyorum. kapağı kapatıyorum... saatin yanındaki simgesinden çözüm merkezini açıp belge tara diyorum. ama tarama işlemi gerçekleşmiyo...

Türkçe' ye Sahip Çık
Yok Olmasına İzin Verme

Dell INSPIRON Notebook 5010 H48F45 i5-480
Galaxy SII

305 Mesaj
3 Aralık 2007; 20:27:09 

c4280 için devamlı mürekkep sistemi satan yer? bilen varsa linkle yardımcı olsun lütfen

>>NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE<<

16 Mesaj
6 Aralık 2007; 13:26:19 

3 gündür forum forum, site site geziyorum hiçbir yerde aklımdaki iki modeli karşılaştıran olmamış.

benim aklımda hp c4280 ile canon mp460 var. ikiside kolay dolum oluyor, ikisinin de baskı kalitesi iyi, vs vs.
bana bişey söleyin bunların fiyatları bile nerdeyse aynı :D

hangisi alınılır?

226 Mesaj
6 Aralık 2007; 13:52:39 

quote:

Orjinalden alıntı: ftigrakli

3 gündür forum forum, site site geziyorum hiçbir yerde aklımdaki iki modeli karşılaştıran olmamış.

benim aklımda hp c4280 ile canon mp460 var. ikiside kolay dolum oluyor, ikisinin de baskı kalitesi iyi, vs vs.
bana bişey söleyin bunların fiyatları bile nerdeyse aynı :D

hangisi alınılır?

hp de mmc kart girişleride var. onuda göz ardı etmemek gerek...
ben hp aldım. memnunum. sadece tarama fonksiyonunu aktif edemedim.
galiba bilgisayarımdan kaynaklanıyor.

Türkçe' ye Sahip Çık
Yok Olmasına İzin Verme

Dell INSPIRON Notebook 5010 H48F45 i5-480
Galaxy SII

16 Mesaj
7 Aralık 2007; 7:00:24 

hayırlısıyla hp C4280 siparişini verdim. Bence internetteki en ucuz yerden aldım 140 ytl ye kargo dahil getiriyorlar. ama araya haftasonu girecek :S gözlemlerimi yazarım.

ilgilenen olursa aldığım site : www.boltaksit.com adına kanmayın taksitte can yakıyo ama peşinde daha ucuzunu görmedim.

179 Mesaj
7 Aralık 2007; 17:47:03 

Bu model için sürekli mürekkep besleme sistemi kullanılamaz. Bu sistemi kullanmak için 4 ayrı renkte tank kartuşları olması lazım. Şu anda ağırlıklı Epson yazıcılar için kullanılıyor. Fakat yazıcı kartuş kafasını bozma gibi bir sıkıntı söz konusuymuş. Bu sistem için biraz daha beklemekte fayda var.
quote:

Orjinalden alıntı: hayme

c4280 için devamlı mürekkep sistemi satan yer? bilen varsa linkle yardımcı olsun lütfen

2065 Mesaj
10 Aralık 2007; 12:00:24 

Uzun süredir uygun bir kampanya bekliyordum.
Dün KİPA'dan aldım C4280, 129YTL bir de 12ay world card'a böldüler.
Kaymak gibi oldu.
HP printer olayında lider.
Güzel bir makina...

İNSANLAR DA PARA GİBİDİR, IŞIĞA TUTUN, İÇİNDE ATATÜRK YOKSA SAHTEDİR!

98 Mesaj
11 Aralık 2007; 0:39:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Levcho

Uzun süredir uygun bir kampanya bekliyordum.
Dün KİPA'dan aldım C4280, 129YTL bir de 12ay world card'a böldüler.
Kaymak gibi oldu.
HP printer olayında lider.
Güzel bir makina...

aynen bende o kampanyadan 129 YTL YE ALDIM..HERYERİ GEZDİM 159 AMA KİPA DA ÇOK İİ DENK GELDİ VE ALETTEN MEMNUNUM

1399 Mesaj
14 Aralık 2007; 9:57:04 

4280 i dün aldım ancak yazılım yüklemede sorun çıkıyor
usb kablosunu ilk taktığımda yeni donanım bulunamadı yazıyor
aradan 4-5 dakika geçince yeni donanım bulundu diyor
ama bilgisayarda yazı bağlantısı yok
gözüküyor ne yapmalıyım

188 Mesaj
14 Aralık 2007; 13:13:08 

benim püskürtmeli yazıcımda yazdırılan metinlerin ıslak veya nemli bir elle dokunulduğunda sulu boya gibi çıkması sorunu var sizin yadırdığınız şeylerde de böyle oluyor mu. yoksa lazer veya tonerli gibi imkansız çıkmıyor mu?

fujifilm s5700

45 Mesaj
15 Aralık 2007; 10:24:01 

Arkadaşlar dün vatandan C4280 aldım. Yazıcısı normal çalışıyor ama fotokopi ve tarama yaptırdığımda ekrana yada kağıda siyah çıkarıyor. Zaten ilk kurulumda da hizalama yaparken tarayıcı kısmında hizalama algılanamadı diye hata vermişti. Tarayıcının lambası falan yanıyor. Tarayıcı kafası belli aralıklarla bir o başa bir diğer tarafa gidip geliyor.Yazıcı arızalı olabilirmi acaba?

1399 Mesaj
15 Aralık 2007; 22:43:22 

hp 4280 yazıcıyı bilgisayarıma kurdum yazıcısı çalışıyor ama
tarayıcıyı çalıştıramadım bunun için ayrı bir program mı yüklemek gerekiyor
aldığımda kutunun içinde sadece bir tane cd vardı ben de onu kurdum
ama tarama bir türlü yapılamıyor sorun ne olabilir
teşekkürler

511 Mesaj
16 Aralık 2007; 17:13:39 

c4280i yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir çok arkadaşta tarayıcı sorunu olduğunu görüyorum benimkinde herhangi bir sorun yok. Yazıcısında arıza olan arkadaşlar vakit kaybetmeden aldıkları yere götürsünler bence, vatandan alanlara da allah kolaylık versin diyorum :) başka yer bulamadınızmı. Yeni alacak olanlarada hizli al .com u tavisye ederim.

1399 Mesaj
17 Aralık 2007; 10:35:11 

aldığım hp yazıcısı sorunlu çıktığı gibi
bir de internetten yetkili servisini aramaya çalışıyorum
bir türlü bulamıyorum
hp sitesi ingilizce ve çok karışık
hp yetkili servislerinin adreslerini
bulabileceğim site varsa yardımlarınızı bekliyorum

341 Mesaj
17 Aralık 2007; 23:11:15 

aslında hp benim kara listemde
ancak bir tanıdık illa hp olsun dedi diye hp4280 aldık
hem biz anlamayız diyolar hemde hp olacak
neyse
yazıcıyı xp ye tanımadım
1 hafta oldu neredeyse ama bi görüyor bi görmüyor
usb takın algılanacak diyor
bişey olduğu yok
sonra tanı diyorum
bakıyorum usb aygıt tanınamadı
sürücüsü eksik olabilir
yaw arkadaşlar
koca CD ye ne varsa koymuşlar bir tane xpnin adam gibi tanıyacağı sürücü koymamaşlar
ben naapayım photo organizer i
aleti kullanamıyoz ki
300 MB şey yüklüyo ama tık yok
HP den zaten hoşlanmazdım iyice nefret eder duruma geldim
internetten tüm driverlarını indirdim
yok yine tanımadı yine tanımadı

tanıtabilen varsa yardım etse iyi olacak
bizim tanıdıklarda hani sen bilgisayar biliyordun diye manalı manalı iğneliyolar zaten
fıttırmak üzereyim

not :
bi arkadaşın dediği gibi yazılım kurulumu neredeyse yarım saat sürüyor
görende uzay aracı tanıtıyoruz sanacak
USB çıktı mertlik bozuldu lpt den kaymak gibi yüklüyoduk
allahım sen bizi HP den koru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechanical24 -- 18 Aralık 2007; 0:12:52 >

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terk edilemez.
Mustafa Kemal Atatürk

1399 Mesaj
18 Aralık 2007; 17:13:58 

arkadaşlar hp nin bu modeli
anladığım kadarıyla çoğu kişide sorunlu çıktı
hp gerçekten bu modeli arızalı üretmiş olabilirmi

341 Mesaj
19 Aralık 2007; 12:18:58 

son driverlar burda

http://h10025.www1.hp.c...product=3192753&lang=tr

ama hala tık yok
muhtemel problemler
-USB güç dağıtımı problemi
-Driverin yüklenmesini engelleyen 3. parti yazılımlar
-Anakart Chipsetinin yazıcıya USB den erişimini engellemesi
...

denedim hepsini olmuyoooo

servis paketi kaynaklı olabilir mi diye düşünüyorum artık
birde onu denicem
allahım yazıcı yüklemek için format atıyorum
aaaaaaaağğğğğğğğğğğğğ ooooffff

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terk edilemez.
Mustafa Kemal Atatürk

16 Mesaj
20 Aralık 2007; 0:38:06 

ya aslında yazıcı olarak bende hp pek sevmem ve aynı şekilde ben de hp c4280 aldım, ben gayet memnunum. yükleme çok sürdü, kabul ama yazılımlar ilgilenirsen fena değil. sen onu başka bir bilg. tanıtmaya çalış eğer o bilg. tanır ve su an denediğin çalışmazsa yeni bi windows kurulumu görünüyo denebilir.

bende çok şükür hiç bir sorun yok. tarayıcı da çatır çatır tarıyo resmi de gayet güzel basıyor, ancak denildiği gibi mürekkebi dağılıyo. 1 hafta durdu resim üstüne bi damla su geldi hemen görüntü dağıldı.

bence sizin söylediğiniz gibi çok kötü değil.

1399 Mesaj
20 Aralık 2007; 11:15:50 

yazıcıyı alalı 1 hafta oldu ama hala doğru dürüst çalışmıyor
hp çözüm merkezini tıkladığımda kimi zaman bağlantı kesildi diyor
kimi zaman hazır oluyor bütün işlemlerimi tarama,yazdırma bağlantı varken yapıyorum
3 tane usb kablosu aldım biri çalıştırmazsa diğeri çalıştırıyor
ama her seferinde böyle uğraşmak istemiyorum
bütün problem usb kablosundan mı kaynaklanıyor anlamış değilim

5053 Mesaj
20 Aralık 2007; 15:36:19 

onun bende kardeşi var 3180 çok illet bir makina

Ben Mevlana Değilim Adam Ol Gel.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Aralık 2007; 16:04:46 

quote:

Orjinalden alıntı: ftigrakli

ya aslında yazıcı olarak bende hp pek sevmem ve aynı şekilde ben de hp c4280 aldım, ben gayet memnunum. yükleme çok sürdü, kabul ama yazılımlar ilgilenirsen fena değil. sen onu başka bir bilg. tanıtmaya çalış eğer o bilg. tanır ve su an denediğin çalışmazsa yeni bi windows kurulumu görünüyo denebilir.

bende çok şükür hiç bir sorun yok. tarayıcı da çatır çatır tarıyo resmi de gayet güzel basıyor, ancak denildiği gibi mürekkebi dağılıyo. 1 hafta durdu resim üstüne bi damla su geldi hemen görüntü dağıldı.

bence sizin söylediğiniz gibi çok kötü değil.

kardeş hayırlı olsun makina inşallah hiçbir problem yapmadan kullanmaya devam edersin.bnde dün aldım makinayı tarama yapıyo,fotokopi çekiyor fakat pcden çıkış almıyor:(çözüm bilen bi arkadaş varsa yardımlarını acil bekliyorum...ayrıca bütün yazıcılardan çıkan resimlere su damlasa renk atar hp ye özel değil;)günah keçisi yapmayalım markayı:)

Uzaklaştırılmış
23 Aralık 2007; 16:06:56 

quote:

Orjinalden alıntı: telit35

aldığım hp yazıcısı sorunlu çıktığı gibi
bir de internetten yetkili servisini aramaya çalışıyorum
bir türlü bulamıyorum
hp sitesi ingilizce ve çok karışık
hp yetkili servislerinin adreslerini
bulabileceğim site varsa yardımlarınızı bekliyorum

buyur kardeş.

58 Mesaj
2 Ocak 2008; 20:53:44 

merhaba bende de c4280 var bazen basıyor bazen basmıyor çözüm merkezini açmaya çalışıyorum hp aygıtı algılanamadı diyor yazıcı ve fakslardan uğraşıyorum sürekli ne yapacağımı şaşırdım

16 Mesaj
8 Ocak 2008; 19:58:11 

Ben birşey sormak istemiştim;

Bende hp c4280 var. bunun kartuşlarını kendisi evinde dolduran var mı? varsa nerden doldurma malzemesi aldınız? nasıl yapıyorsunuz? verimi nasıl yani ilk hali gibi oluyor mu?

eğer bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim.

4530 Mesaj
15 Ocak 2008; 2:47:55 

Hp c4280 ile biz dolum işine giricez. Yapınca zaten donanımhaberde yazarım mutlaka

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2008; 15:53:53 

evet doğru söylemişler arkadaşım o ürün hp nin o segmentdeki yeni ürünü ve kalitesi falan gayet iyi..

quote:

Orjinalden alıntı: isaakcu

merhaba arkadaşlar bugun bimeksten hp c4280 çok fonksiyonlu yazıcı aldım bu ürün yeni çıktı dediler acaba kullanan varmı vede ne gibi sorunlarla karşılaşıldı bilgi alabilirsem sevinirim

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2008; 16:05:37 

bence o cihazın kartuşlarını dolumda sorun yaşayabilirsiniz.....
quote:

Orjinalden alıntı: arandur

Hp c4280 ile biz dolum işine giricez. Yapınca zaten donanımhaberde yazarım mutlaka

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2008; 16:07:44 

selam arkadaşım hp nin o modelini hatalı olarak ürettiğini düşünmüyorum ben eski çalıştığım yerde o cihazdan baya ir satışım oldu ve hiç rastlamadım bir arzaya ama taiki şans bu belli olmaz

quote:

Orjinalden alıntı: telit35

arkadaşlar hp nin bu modeli
anladığım kadarıyla çoğu kişide sorunlu çıktı
hp gerçekten bu modeli arızalı üretmiş olabilirmi

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2008; 16:13:33 

hizlial.com da sorun yaşayabilirsiniz bilginiz olsun ben alışveriş yaptığımda baya bir beklemiştim tabi bu ürünede bağlı ama yinede dikkatli olmak lazım

quote:

Orjinalden alıntı: SamirCakir

c4280i yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir çok arkadaşta tarayıcı sorunu olduğunu görüyorum benimkinde herhangi bir sorun yok. Yazıcısında arıza olan arkadaşlar vakit kaybetmeden aldıkları yere götürsünler bence, vatandan alanlara da allah kolaylık versin diyorum :) başka yer bulamadınızmı. Yeni alacak olanlarada hizli al .com u tavisye ederim.

1 Mesaj
27 Ocak 2008; 14:58:35 

hp c4280 aldım ancak yazılımı kuramıyorum.kurulum sonlarına doğru
hata veriyor!usb takılı olduğu halde yazıcıyı görmüyor sanırım!?

336 Mesaj
28 Şubat 2008; 18:36:41 

arkadaşlar bn yandım bari siz yanmayın size söliceim şu yazıcıda hp den sasmayın derin

bn canon mp210 aldım full die yoksa bnf4180 alacaktım bi da kartus parası verirmim die aldım fakat canon yazıcılar doldurulmuomus chip kullanıomus bi da dolum yapılmasın die bilgisayarcıya danıstım..şimdi c4282 ins alacvam electro worldden aldık ....bi da asla canon almam ve elimde kaldı satamıorumda kaldı elimde ....size tavsiyem asla canon almayın bnm canonda önce hp deskjet wardı simdi onu kullanıom canon kullanılmıo çünkü kartus parası 40ytl tanesi hiç alamam onun yerine yazıcı alıcam çünkü hpler 5 kez dolum hakkı warmısbana zaten yeter :) hp den sasmayın derim...canonda almayın derim :)

336 Mesaj
28 Şubat 2008; 18:39:12 

bn c4280 düsünüom ama hp nin baska güsel hangi markası war F4180 alacaktım oda mürekkep patlamıs ya kararsızım :S

59 Mesaj
3 Mart 2008; 19:10:01 

ben de 4280 aldım. fotokopi ve çıktı alabiliyorum ama tarama yapmıyor. hp teknik servisi aradım, kaldırıp yeniden kurun dediler ama yine bişey değişmedi, usb kablo bağlı değil hatası veriyor. hp teknik servisindekiler usb 2.0 kablo al dedileri. heryere soruyorum satın almak için, teknosa da bile bilmiyolar 2.0 kablo ne demek, umarım bulurum. sorun yaşayan arkadaşlar da 2.0 kablo ile denesinler bence. belki de sorun vistadan..

587 Mesaj
9 Mart 2008; 23:53:03 

Bende de hp c4280 var ne kart okuyucu sorunu , ne tarama , ne kopyalam , yazdırma vs. hiçbir sorunu yok.
Ama cdsinden sürücüleri kurmak en az 25 dakikamı almıştı.Sanki windowsu kuruyoz.Yüklediği şeylerin hepsi de ıvır zıvır.Ama cihazın fonksiyonları sorunsuz olarak çalışıyor.
Tek bi sorun var o da sorun sayılmaz ya da ben bulamadım dogrusunu.
Şimdi diyelim bi tarayıcıya bi kagıt koydunuz onun fotokipisini alacaksınız.
Direk cihazın ekranından scan-copy tuşları gelmiyor.Önce "load plain white paper and press ok" yazısı çıkıyor ekranda , bende önce en alttaki 3 tuştan birine basıyor , alignament paper yazarken X tuşuna basarak iptal ediyorum , ancak o zaman ekran scan-copy tusları cıkıyor ve kopyalıyorum.Öbür türlü pcden tara yazdır uzun iş.

18580 Mesaj
10 Mart 2008; 0:08:49 

Ben de bugün HP C4272 modelini aldım. Ancak bilgisayarım cihazı kesinlikle tanımıyor. Önce gereken sürücüleri yükledim, daha sonra da cihazı bilgisayara bağladım. 8 USB portunu da denememe rağmen sadece hata mesajı alıyorum. Ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 11 Mart 2008; 0:43:18 >

18580 Mesaj
15 Mart 2008; 18:22:02 

Yaşadığım sorun tamamen ara kablodan kaynaklanıyormuş. Manhattan marka USB kablosu satın alarak sorunu çözdüm. Cihazın tüm fonksiyonları çalışıyor.

64 Mesaj
15 Mart 2008; 21:13:46 

arkadaşlar usb 2.0 kablo alın teknosadan sorun çözülücekk

"2008 ALBEA 1.4 Fire Dynamic AC"

115 Mesaj