- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Çamaşır makinesi alacaklara...Profilo CM 1000 CTR
152 Cevap47735 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

12221 Mesaj
21 Nisan 2010; 11:16:19 

STR ile CTR arasında sıkmada belirgin bir fark yoktur. STR yıkamada daha sessizdir. CTR'ye göre üstünlüğü de;

-Yünlüler haricindeki kısa-uzun tüm programlara ön yıkama eklenebilmesi
-65lt geniş tambur
-Alman malı olması
-Perde, gömlek, spor, iç çamaşırı, koyu renkli tekstillere özel programları olması.

3216 Mesaj
21 Nisan 2010; 13:53:46 

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

STR ile CTR arasında sıkmada belirgin bir fark yoktur. STR yıkamada daha sessizdir. CTR'ye göre üstünlüğü de;

-Yünlüler haricindeki kısa-uzun tüm programlara ön yıkama eklenebilmesi
-65lt geniş tambur
-Alman malı olması
-Perde, gömlek, spor, iç çamaşırı, koyu renkli tekstillere özel programları olması.

bu üstünlüklere rağmen 500liralık bir fark var fiyatında.Eğer dediğiniz gibi sıkmada fark yok ise bu özellikler için 500lira vermek çok akılcı gelmedi bana..Profilonun servis bakımından bir eksisi var mıdır?

12 Mesaj
15 Temmuz 2010; 15:01:32 

arkadaşlar profilo cm 1000str nasıl bir makina alan kullanan varmı tavsiye eden olcakmı yoksa bosch veya siemens mi almalıyım kriter 8 kiloluk olacak

2452 Mesaj
21 Temmuz 2010; 18:59:20 

Arkadaşlar elimize yeni düşen özel indirimli kampanyalı bu modeli kısıtlı bütçeli arkadaşlarımıza önerebilirim. Kendim inceledim oldukça fiyatına göre kaliteli bir cihaz.

Yıkama Kapasitesi : 7 kg
Maksimum Devir Hızı : 1000 rpm
Renk (Gövde/Kapak) : Beyaz / Gümüş
LED Zaman Göstergesi
Standart Devir Süresi : 128 dk
180 Derece Açılır Kapak : 170°
Önyıkama : Var
Durulama+ : Var
Durulama Bekletme : Var
Yarım Yükleme : Var
Kapı Açma Düğmesi : -
Sıcaklık Seçim Düğmesi : Soğuk/30°C/40°C/60°C/95°C
Pamuklu : Var
Renkliler : Var
Sentetikler : Var
Yünlü : Var
Elde Yıkama : Var
Hızlı : Var
Sıkma+Durulama : Var
Durulama : Var
Bebek Programı :
Havlu :
Çocuk Kilidi : Var
Enerji Sınıfı : Yıkama A - Devir C
Yıkama Sınıfı : A
Boyutlar (Net) : 598 x 600 x 850 mm
Boyutlar (Brüt) : 675 x 701 x 890 mm
Ağırlık (Net) : 75 kg
Ağırlık (Brüt) : 80 kg

0

Nakit 649 TL. World özel nakite 12 taksit. Diğer kartlara 680 TL. ye 6/8/10/12 Taksit

Her canlı bir gün cansız olacaktır... Bu yüzden Bugünün Tadını Çıkar ;))Unutmayın LimitSizsinizZ...FREEDOM!
[S & ID: 2005.07-71379]
HomeHaber & HepSigorta

2333 Mesaj
22 Temmuz 2010; 14:08:09 

@by_ProXy
Hocam bu Samsung çamaşır makinelerini tavsiye etmiyorlar nedense senin görüşün nedir. Bugün yarın bir makine almamız lazım.

Oyun Bitince Şah da, Piyon da Aynı Kutuya Konur...

3 Mesaj
22 Temmuz 2010; 20:58:10 

Merhabalar.. Bizim yazlıktaki emektar çamaşır makinesi bir süredir çalışırken gezmeye çıkıyordu. En sonunda hepten öldü ve annem de çamaşır makinesi araştırma işini bana devretti. Şimdi ihtiyacımız olan çok gelişmiş yetenekli ve yüksek kapasiteli bir ürün değil, çoğunlukla tişört ve havlu gibi pamuklular yıkanıyor zaten. Bunun için bana önerebileceğiniz düşük fiyatlı ve güvenilir bir model var mıdır? (örneğin 5 kg'lık, A enerji sınıfı, düşük sesli bir makine)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanzort -- 22 Temmuz 2010; 21:01:22 >

2452 Mesaj
22 Temmuz 2010; 22:05:43 

walla hocam yukarıdaki cümlemdede söyledim kısıtlı bütçesi olan arkadaşlara tavsiyemdir. Bu fiyata alınabilicek en kral makinedir. Anadolu garantisi altındadır. Ama bana sorarsan ve 1000 tl civarı verebilirsen Prof CM1001 yada Bosch Wae20463 öneririm. Ben teyzeme verdim bugün birtane bundan yarın kurulumu yapılacak bakalım beğenirse eğer sizlerle paylaşırım.

Her canlı bir gün cansız olacaktır... Bu yüzden Bugünün Tadını Çıkar ;))Unutmayın LimitSizsinizZ...FREEDOM!
[S & ID: 2005.07-71379]
HomeHaber & HepSigorta

1419 Mesaj
23 Temmuz 2010; 16:11:55 

yav profilo str için bole bi site buldum ama kdv dahil 960 ytl diyor ama ne kadar guvenilir orasını bilmiyorum...acil prfilo 1000 str den almam lazım daha uygun bildiğiniz bir yer varmı ?

...................بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم...................
!!!!!..............Gerçek hürriyet Hakk'a köleliktir (Hz. Ali R.a)............!!!!!

9 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:25:21 

arkadaşlar,
Whirlpool AWO/ D 9562 çamaşır makinesi 1000 TL ( 6kg 1200 devir)
fiyat performans sizce nasıl
şimdiden teşekkürler

127 Mesaj
25 Temmuz 2010; 16:32:16 

quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

yav profilo str için bole bi site buldum ama kdv dahil 960 ytl diyor ama ne kadar guvenilir orasını bilmiyorum...acil prfilo 1000 str den almam lazım daha uygun bildiğiniz bir yer varmı ?

ben darty den 999 ytl ye almıştım iyiki de almışım çok memnunum...bosh a çok para vermemek için 8 kiloda profilo tercih ettim

ilkokul matematik

12 Mesaj
3 Ağustos 2010; 15:52:47 

profilo str 1000 için tavsiye varmı nasıll bir makina bunun bosch karşılığı hangi makina bilen varmı

234 Mesaj
5 Ağustos 2010; 23:46:53 

Arkadaşlar 1 yıl önce burdaki tavsiye üzerine bu makinayı aldım.bayisi 1400 tl dedi metrodan 850 tl artı bisiklet hediyesiyle worlde 12 taksitle aldım 57 tl gibi ek ücretle 4 yıl daha ek garanti yaptırdım servisi çok iyi en ufak bişeyde bile mutlaka geliyorlar bilgilendiriyorlar ben burdan konuyu açıp o zamanlar tavsiye eden arkadaşa çok teşekkür ediyorum her yıkamada iyiki almışım diyorum...express programı çok güzel fazla kirli olmayan tşörtlerinizi 15 dakikada yıkayabiliyorsunuz eskiden 3 saatte yıkanılan çamaşır 1 saatte daha temiz halde yıkanarak su elektrik tasarrufu sağlıyorsunuz...

807 Mesaj
22 Eylül 2010; 10:03:44 

Profilo CM 1001 CTR - hizlial.com

Bu makineyi hızlıal.com dan 870 lira kargo dahil fiyatla aldım, siparişimin ertesi günü 855 liraya düştü ne şanslı adamım dedim ya.

Neyse aradaki fark 15 lira çok da takmıyorum o yüzden.

Asıl kafama takılan soru şu, profilo bayisine gittiğimde aletin peşin fiyatı 1080 TL, taksitli fiyatı da 1190 TL idi. Profilo internet sitesinde de fiyatlar bu şekilde iken hızlıal.com nasıl bu kadar ucuza satabiliyor. Yoksa ürünler arasında kalite farkı mı var?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadric -- 22 Eylül 2010; 10:05:29 >

AKG K240 MKII, Esi Maya44e, Cort-x2, Logitech x540 5.1, SGSIII, LG 47LM620S

1469 Mesaj
22 Eylül 2010; 10:37:13 

quote:

Orijinalden alıntı: deadric

Profilo CM 1001 CTR - hizlial.com

Bu makineyi hızlıal.com dan 870 lira kargo dahil fiyatla aldım, siparişimin ertesi günü 855 liraya düştü ne şanslı adamım dedim ya.

Neyse aradaki fark 15 lira çok da takmıyorum o yüzden.

Asıl kafama takılan soru şu, profilo bayisine gittiğimde aletin peşin fiyatı 1080 TL, taksitli fiyatı da 1190 TL idi. Profilo internet sitesinde de fiyatlar bu şekilde iken hızlıal.com nasıl bu kadar ucuza satabiliyor. Yoksa ürünler arasında kalite farkı mı var?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

fiyat gayet iyiymis http://www.electrolux.c...node39.asp?ProdId=38862 bunu almayi dusunuyordum ama profilo aklimi celdi..

candogan bey'in fikirlerini merak ediyoruz, bu kadar ucuz olmasinda bir problem olabilir mi, sonucta hizlial sabikali bir site

3 Mesaj
14 Ekim 2010; 21:34:29 

candoğan hocam merhabalar,

Bizim çamaşır makınası dün akşam bozuldu ve yerine yenisini almak istiyoruz.Bu konuda gördüğüm kadarıyla Profilo CM1000 Ctr yi tavsiye ediyorsunuz.Şuanda sanırım Profilo CM1001 Ctr bu modelide var.Bizim ki Bosch markaydı ama belkide 5 sefer servise gitti 7 senede.Dün aksam 30,40,60 yıkama ayar düğmesini çevirdiğimizde evin sigortalarını attırıyordu ve servis bunun rezistansının değişmesi gerektiğini ve beyinde sorun olduğunu söyledi.Bu sorun servisin bahsettiği sebeplerden olmuş olabilir mi?Benden 220 TL masraf tutacagını söylüyorlar.
Ben sizden gerçekten sorunsuz,kullanışlı,A sınıfı ve sıkmada ikende gerçekten çok sessiz olan bir model önermenizi istiyorum.Bosch WFG 2060 TR modeliydi bozulan ve kendimde bosch fabrikasında çalışıyorum fakat memnun değilim.Geçen yılda şarzlı el süpürgesini almıştım bataryası 1 yılda öldü ve yeni cihaz 50 TL batarya 40 TL demişlerdi.Bu ya bizim şanssızlığımız yada cihazlar okadar iyi değildi.
Sizden benim ihtiyacıma cevap verecek marka ve model ismi vermenizi acilen bekliyorum.Eger profilo verir derseniz o model olabilir.Ayrıca şu kireçlemeyi önlemek için su girişine takılan şeyin adı ve fiyatı nedir?
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Slmlr....

2399 Mesaj
14 Ekim 2010; 21:41:45 

Ben de 890 TL 12 ay taksitle aldım . Piyasaya göre biraz pahalı almışım ama 10 - 20 TL kadar fark olabilir , farketmez çok . Makinede sorun çıkmasın da varsın 20 TL fazla vereyim

807 Mesaj
15 Ekim 2010; 9:12:20 

50 küsür lira daha verip +4 yıl garanti almak mantıklı mıdır?

180 Mesaj
27 Kasım 2010; 11:21:29 

Bu profiloyu kesinlikle tavsiye etmiyorum 5 kiloluk makinayı 7 kilo diye satıyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum 5 kiloluk eski arçelik 4500 makinanin aldığı çamaşırı almıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

12221 Mesaj
27 Kasım 2010; 11:47:04 

quote:

Orijinalden alıntı: talip

Bu profiloyu kesinlikle tavsiye etmiyorum 5 kiloluk makinayı 7 kilo diye satıyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum 5 kiloluk eski arçelik 4500 makinanin aldığı çamaşırı almıyor

7 kiloluk Profilo'da 55lt tambur var. Arçelik 4500 de 5,5kg kapasiteli ve geniş kazanlıdır ancak 55lt değil diye biliyorum.

quote:

candoğan hocam merhabalar,

Bizim çamaşır makınası dün akşam bozuldu ve yerine yenisini almak istiyoruz.Bu konuda gördüğüm kadarıyla Profilo CM1000 Ctr yi tavsiye ediyorsunuz.Şuanda sanırım Profilo CM1001 Ctr bu modelide var.Bizim ki Bosch markaydı ama belkide 5 sefer servise gitti 7 senede.Dün aksam 30,40,60 yıkama ayar düğmesini çevirdiğimizde evin sigortalarını attırıyordu ve servis bunun rezistansının değişmesi gerektiğini ve beyinde sorun olduğunu söyledi.Bu sorun servisin bahsettiği sebeplerden olmuş olabilir mi?Benden 220 TL masraf tutacagını söylüyorlar.
Ben sizden gerçekten sorunsuz,kullanışlı,A sınıfı ve sıkmada ikende gerçekten çok sessiz olan bir model önermenizi istiyorum.Bosch WFG 2060 TR modeliydi bozulan ve kendimde bosch fabrikasında çalışıyorum fakat memnun değilim.Geçen yılda şarzlı el süpürgesini almıştım bataryası 1 yılda öldü ve yeni cihaz 50 TL batarya 40 TL demişlerdi.Bu ya bizim şanssızlığımız yada cihazlar okadar iyi değildi.
Sizden benim ihtiyacıma cevap verecek marka ve model ismi vermenizi acilen bekliyorum.Eger profilo verir derseniz o model olabilir.Ayrıca şu kireçlemeyi önlemek için su girişine takılan şeyin adı ve fiyatı nedir?
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Slmlr....

Ben Ankara'daki arkadaşıma yazın WFG1660TR aldım 2. el. Makineyi açar açmaz sigortaları attırdı. Rezistans patlamıştı, 15TL'ye alıp değiştirdim. Servis size çok yüksek bir rakam vermiş, kartın arızalandığını düşünmüyorum. En basitinden arka kapağı söküp rezistans soketlerini çıkarırsanız makine büyük ihtimalle suyu ısıtmadan çalışacaktır. Eğer elektronik kartta hasar yoksa rezistansı herhangi bir tamirciye ucuza değiştirtebilirsiniz. WFG2060TR 90'lı yıllardaki eski kasa Profilo'ların Bosch elektronik paneli takılmış halidir diyebiliriz. Yani orijinal Bosch ile pek ilgisi yoktur.

Ürünü değiştirecekseniz ve bütçeniz kısıtlı değilse ben Alman malı ürünleri öncelikli öneririm. Bütçeniz 800TL civarında ise alınabilecek en iyi cihaz Profilo CM1001CTR modelidir. Bir de CM1001CTR sıkmada sessizliğiyle iddalı bir cihaz değildir. Yürüme, gıcırdama, vuruntu vs gibi sorunları kesinlikle yoktur ama motoru normal ses seviyesindedir.

807 Mesaj
27 Kasım 2010; 13:44:02 

cm 1001 ctr modelinden oldukça memnunum, yaklaşık 1-2 aydır kullanıyorum. Kullanışı çok basit, evdeki eski makina adeta puzzle gibi kalıyor bunun yanında. Ses konusunda benim açımdan normal olmayan bir durum yok. Rahatsız edici değil.

41 Mesaj
27 Kasım 2010; 17:55:39 

arkadaşlar ben bir de profilo CM 1001 KTR gördüm.. onun hakkında bilgisi olan var mıdır.. CTR'den farkı nedir.. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

180 Mesaj
27 Kasım 2010; 20:03:14 

Bu makina 5 kilo dur.7 kilo değil 5 kilo.yalan konuşuyorlar.eski makinam arçelik 4500 yani 5 kiloluk modeldi.bozuldu bende 2 kilo fazla olsun 8 kiloya gerek yok diye bunu sipariş verdim geldi.kazan ölçüleri hemen hemen aynı yani kesinlikle 7 kilo değil tavsiye etmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

41 Mesaj
21 Ocak 2011; 11:37:36 

Selamlar Candoğan dostum.. (Başka bir başlıkta aynı mesajı yazmıştım, hangisini görürsen artık diye)

Uzun süredir çamaşır makinesi araştırıyorum ve genel olarak Profilo f/p olarak anlattıklarına göre gayet iyi.. Özellikle CM1001CTR modeli öne çıkıyor sanırım.. Şu an internette 950.-TL civarı ve bayide de 1000 küsür TL.. Diğer taraftan dün SIEMENS bayisine baktım birkaç makine vardı ancak yeni olduğunu söyledikleri WM 10 P 360 TR modelini gösterdiler (S Serisinden olduğnu belirttiler) fiyatı ise 1160.-TL civarı.. açıkçası kararsız kaldım..

Ricam ise, 15dk lık kısa program, yük sensörü, miktar otomatiği, tambur yapısı vs. özellikleri de olan (kaldı ki ne kadar gerekli olup olmadıkları konusunda da bilgilerini paylaşırsan sevinirim) 900-1100.-TL civarı bir tercih yapmak istiyorum ve gönlüm SIEMENS'lerden yana.. Fakat SIEMENS olacak diye de aynı kalitede fakat daha az özellikli bişy de almak istemiyorum.. Tavsiyelerini bekliyorum, şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venusband -- 21 Ocak 2011; 11:48:16 >

187 Mesaj
7 Şubat 2012; 0:05:29 

Ben siemens 10p360 kullanıyorum inanılmaz az enerji harcıyor super kurutuyor ayrıca alırken özellikle bu sebepten aldım, Made in germany .

3946 Mesaj
10 Mart 2012; 19:28:16 

bizde profilo cm 1000 etr 8 kilo modelini aldık. merak ettiğim bu modeldeki eco plus özelliği hakkında bilgi bulamıyorum, ayrıca zaman göstergesinin sürekli değişmesi normalmidir. arkadaşlar

2817 Mesaj
10 Mart 2012; 19:43:02 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bizde profilo cm 1000 etr 8 kilo modelini aldık. merak ettiğim bu modeldeki eco plus özelliği hakkında bilgi bulamıyorum, ayrıca zaman göstergesinin sürekli değişmesi normalmidir. arkadaşlar

Enerjiden tasarruf etmek için standart programla karıştırılabilir yıkama etkisi.

Zaman değişmesi normaldir. Sürekli hesaplar.

3946 Mesaj
10 Mart 2012; 19:50:11 

quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Enerjiden tasarruf etmek için standart programla karıştırılabilir yıkama etkisi.

Zaman değişmesi normaldir. Sürekli hesaplar.

teşekkürler arkadaşım bende azkalsın servisi arıyordum malum fazla işimiz yok beyaz eşya ile eşim söyleyince dikkat ettim ve arıza sandım

12221 Mesaj
10 Mart 2012; 19:56:51 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

Eco Plus tuşu ile makinenin aldığı su miktarı düşürülerek az suyun ısıtılması için daha az enerji harcanır. Az suyun aynı temizliği sağlayabilmesi için program süresi uzatılır.

Makine voltaj, su basıncı, çamaşır türü, miktarı, kazanda dengelenme şekli, oda sıcaklığı vb. gibi birçok duruma göre süreyi değiştirebilir. Normal bir durumdur.

3946 Mesaj
10 Mart 2012; 20:13:33 

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Eco Plus tuşu ile makinenin aldığı su miktarı düşürülerek az suyun ısıtılması için daha az enerji harcanır. Az suyun aynı temizliği sağlayabilmesi için program süresi uzatılır.

Makine voltaj, su basıncı, çamaşır türü, miktarı, kazanda dengelenme şekli, oda sıcaklığı vb. gibi birçok duruma göre süreyi değiştirebilir. Normal bir durumdur.

değerli bilgileriniz için teşekkürler candoğan bey, hızlı karışık programda bu eco plus özelliğini kullanmak gereksiz oluyor bu durumda yanılıyormuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 10 Mart 2012; 20:14:47 >

19 Mesaj
3 Eylül 2013; 1:36:19 

Merhabalar, bende hafta sonu satürn, darty, teknosa ve elektroworld ü gezdim tek tek.

teknosa da ilgilenen olmadı. elektroworld de samsung un elmas kazanı öve öve biteremedi bayan. 999 tl idi.

saturn deki arkadas hotpoint 82835 WMF 923 EU satmaya çalıştı Fiyatı 1099 Tl (indirimdeymiş-çoklu sipariş geçmişler fiyatını düşürmüşler) . 9kg, 10 yıl motor garantisi vs. dedi.

Bende Bosch olarak ne önerirsiniz dedim? Bosch un 100 TL civarındaki fiyata 7kg olanlarını alabilirsin dedi. Bu ürün daha fazla özelliği var dedi. Bende kıllandım açıkcası çünkü, arada bir fark varki 9kg yi bu fiyata satmaya uğraşıyor dedim kendimce.

Çıktım darty ye gittim. Orada profilo cm 1001 etr (1079 tl) ve Electrolux Ewf1486GDW (1299tl) tavsiye ettiler.
Açıkcası profilo kafama yattı zaten adam söyledi bosch profilo ve siemens aynı diye , baktım öndeki panel hariç birebir aynılar. Kafama takılan ise herşey aynı iken neden siemen ve bosch ta standart özellik var profilo da antibakteriyel vs. özellikler var.

Bir de siz uzun ömür ve bozulmayan bir ürün tavsiye edebilir misiniz.
(samsung gibi ayakkabı yıkama modu vs. saçma özellikler aramıyorum, renkli yıkasın, beyaz yıkasın, çamaşırı yırtmasın, birde evin içinde gezmesin)

Teşekkürler.

Bu mesajda bahsedilenler: @candogan62

12221 Mesaj
3 Eylül 2013; 3:03:10 

WMF923EU için bence 1099TL pahalı bir fiyat. O makineye 500-600TL'den fazlası verilmez. Bosch'un 7kg makinesinin tambur hacmi Ariston'un bahsettiğimiz 9kg modelinden daha geniş.

Samsung'un Elmas kazan (Kazan tabiri yanlış, doğrusu Elmas Tambur) dokusu çamaşırı korur. Ancak azaltılmış delik sayısı çamaşırın yıkanma performansını azaltıyor. Samsung belli başka 3-4 modeli haricinde bence çamaşır makinesi dalında 1. tercih olamaz, çünkü aynı fiyata daha iyi makineler alabiliyorsunuz.

Size en doğru bilgiyi Darty'dekiler vermiş. Profilo'daki AllergyPlus programı Bosch ve Siemens'te de vardır. Antibakteriyelden kastınızı tam olarak anlayamadım açıkçası. Eğer Bosch'un ve Siemens'ın Q360TR (8kg) serisi ile Profilo'yu kıyasladıysanız haklısınız. Bosch ve Siemens'in 8kg yerli serisinde program sayısı az. Ancak bu ay serileri değişti, artık yeni modeller Profilo gibi bağımsız sıcaklık seçimli ve bol program seçenekli olacak.

Aynı zamanda EWF1486GDW için verilen fiyat da çok uygun. XXL tambur kapasiteli, buhar programlarına sahip ve en önemlisi 3'lü amortisör sistemi ve Inverter motorlu bir cihaz olması avantajı.

Kısacası motor sessizliği önemli değilse ve bütçeyi çok yükseltmek istemiyorsanız Profilo, motor sessizliği ve buhar programlarının işinize yarayacağını düşünüyorsanız Electrolux derim. İkisi de sıraladığınız temel arayışlar için idealdir.

19 Mesaj
8 Eylül 2013; 3:37:41 

cevabınız için çok ama çok teşekkür ederim @candogan62

(antibakteriyel den kastım, bebek elbiseleri için özellikle şoklama yapıyormuş, ani soğuk ve ani sıcak; bana göre makinenin yıpranmayı artırabilir ama sadece varsayım benimki)

Bu mesajda bahsedilenler: @candogan62

1 Mesaj
3 Mart 2014; 19:46:14 

Merhaba. Çamaşır makinesi almayı düşünüyoruz, Profilo CM 101 KOTR modeli hakkında görüşleriniz nelerdir? Önerebileceğiniz başka makineler var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfa:   <<     1 [3]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Beyaz Eşya » Çamaşır makinesi alacaklara...Profilo CM 1000 CTR
Sayfa: <<     1 [3]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.532